Aktualności





Użytkowników online 1

Losowa Fotografia Kolno
Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 1980 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Bagiński Edward
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
2 Baranowski Bogdan Zenon
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
3 Bazydło Bogdan
tokarz
4 Bazydło Wiesław
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
5 Bączek Krzystzof
tokarz
6 Biedrzycki Andrzej
tokarz
7 Borawski Jan
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
8 Bronowicz Zdzisław
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
9 Chaberek Hanna
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
10 Charubin Ryszard
ZSZ- ślusarz mechanik
11 Dąbrowski Janusz Marian
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
12 Długozima Jarosław
tokarz
13 Długozima Zdzisław
ZSZ- ślusarz mechanik
14 Duda Jerzy
ZSZ- ślusarz mechanik
15 Duda Zbigniew
tokarz
16 Foltyński Andrzej
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
17 Gibas Henryk
tokarz
18 Gołaś Sławomir
ZSZ- ślusarz mechanik
19 Góralczyk Władysław
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
20 Grabowski Grzegorz
ZSZ- ślusarz mechanik
21 Grajewska Danuta
ZSZ- ślusarz mechanik
22 Graolkowski Tadeusz
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
23 Grużewski Marek
tokarz
24 Gutowska Lucyna
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
25 Herman Kazimierz
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
26 Jagielski Leszek Kazimierz
tokarz
27 Jezusek Zbigniew Tadeusz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
28 Jędrzejczyk Ryszard
tokarz
29 Klimuk Bogdan
tokarz
30 Kowalczyk Jolanta
ZSZ- ślusarz mechanik
31 Kowalewski Romuald
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
32 Kowalewski Przemysław Tadeusz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
33 Kowalewski Zbigniew
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
34 Koźlik Marek
tokarz
35 Krzynówek Roman
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
36 Ksepka Zdzisław
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
37 Kuliś Jan
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
38 Liberacki Antoni
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
39 Lutrzykowski Czesław
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
40 Malinowski Władysław
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
41 Małż Andrzej
tokarz
42 Maziński Sławomir
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
43 Milewski Stanisław
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
44 Miłosek Adam
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
45 Murawski Krzysztof
tokarz
46 Najda Sabina
ZSZ- ślusarz mechanik
47 Nicewicz Tadeusz
tokarz
48 Niedbała Kazimierz
tokarz
49 Olszewski Antoni
ZSZ- ślusarz mechanik
50 Papież Wiesław
tokarz
51 Parda Janina
ZSZ- ślusarz mechanik
52 Piekarska Jadwiga Teresa
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
53 Pikuliński Andrzej
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
54 Pisiak Jan
tokarz
55 Polak Krystyna
ZSZ- ślusarz mechanik
56 Polkowski Przemysław
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
57 Popielarz Jacek Andrzej
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
58 Potrzebko Henryk
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
59 Powichrowski Andrzej
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
60 Przytuła Stanisław
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
61 Ranik Bogdan
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
62 Rogalski Józef
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
63 Rogiński Andrzej
tokarz
64 Ruchała Tadeusz
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
65 Rybka Zbigniew
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
66 Samul Władysław
tokarz
67 Sekścińska Barbara
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
68 Serowik Andrzej
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
69 Serowik Alicja
ZSZ- ślusarz mechanik
70 Sieniawski Jan
ZSZ- ślusarz mechanik
71 Siwik Jadwiga
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
72 Smolak Michał
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
73 Sobieski Andrzej
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
74 Stanisławski Zdzisław
tokarz
75 Surdykowska Wiesława
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
76 Szczubełek Bożena
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
77 Szewczyk Walenty Franciszek
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
78 Szloński Kazimierz
tokarz
79 Tanajewski Ryszard
tokarz
80 Terepka Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
81 Topka Celina
ZSZ- ślusarz mechanik
82 Trarzewski Jan
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
83 Walendzik Jerzy
tokarz
84 Wiliński Janusz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
85 Włodkowski Witold
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
86 Wołczyński Marian
tokarz
87 Wróblewski Mieczysław
ZSZ- ślusarz mechanik
88 Zabłocka Jadwiga
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
89 Zach Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
90 Zadroga Anna
ZSZ- ślusarz mechanik
91 Żołowicz Janusz
tokarz
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski