Aktualności




Jesteś tutaj 1863643 osobą.

Użytkowników online 2

Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 1981 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Andrzejczyk Kazimierz
Technikum Zawodowe (zaoczne po ZSZ)
2 Bałdyga Mieczysław
tokarz
3 Banach Zbigniew
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
4 Banach Krzysztof
tokarz
5 Banach Zdzisław
tokarz
6 Banach Grażyna
Technikum Zawodowe (zaoczne po ZSZ)
7 Bazydło Adam
tokarz
8 Bazydło Tadeusz
tokarz
9 Bazylewicz Jacek
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
10 Bączek Mirosław
tokarz
11 Charubin Andrzej Józef
tokarz
12 Chata Janusz
ZSZ- ślusarz mechanik
13 Chmielewski Jan
tokarz
14 Ciszewski Robert Andrzej
tokarz
15 Czajkowski Mieczysław
tokarz
16 Dzięgielewski Bogusław
Technikum Zawodowe (zaoczne po ZSZ)
17 Dzięgielewski Jerzy
Technikum Zawodowe (zaoczne po ZSZ)
18 Filipkowski Andrzej
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
19 FIlipkowski Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
20 Filipkowski Robert
ZSZ- ślusarz mechanik
21 Foltyński Andrzej
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
22 Garbulewski Grzegorz
tokarz
23 Gardocki Ryszard
tokarz
24 Gawrych Andrzej
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
25 Gawryś Kazimierz Marek
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
26 Gębarski Lech Jan
Technikum Zawodowe (zaoczne po ZSZ)
27 Gnoza Krystyna
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
28 Gorzoch Stanisław
tokarz
29 Góralczyk Sławomir
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
30 Gromadzka Wioletta
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
31 Gutowski Andrzej
tokarz
32 Gutowski Wiesław
Technikum Zawodowe (zaoczne po ZSZ)
33 Jermacz Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
34 Jurga Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
35 Kaczyński Kazimierz
ZSZ- ślusarz mechanik
36 Kamiński Krzysztof
tokarz
37 Kapelański Jarosław
ZSZ- ślusarz mechanik
38 Klimek Stanisław
tokarz
39 Klisiatys Andrzej
Technikum Zawodowe (zaoczne po ZSZ)
40 Kobus Kazimierz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
41 Konopka Kazimierz
ZSZ- ślusarz mechanik
42 Korzep Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
43 Kotlewski Ireneusz
tokarz
44 Kowalczyk Barbara
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
45 Kozikowska Bożena
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
46 Kukiełko Antoni
Technikum Zawodowe (zaoczne po ZSZ)
47 Kulas Jerzy
Technikum Zawodowe (zaoczne po ZSZ)
48 Kulas Zdzisław
Technikum Zawodowe (zaoczne po ZSZ)
49 Lesińska Celina
ZSZ- ślusarz mechanik
50 Liżewski Wiesław
ZSZ- ślusarz mechanik
51 Lubecki Andrzej
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
52 Ludant Jacek
tokarz
53 Makowski Tadeusz
Technikum Zawodowe (zaoczne po ZSZ)
54 Masłowski Jan
Technikum Zawodowe (zaoczne po ZSZ)
55 Mikucki Robert Wiesław
tokarz
56 Milewski Sławomir
ZSZ- ślusarz mechanik
57 Miracki Sławomir
Technikum Zawodowe (zaoczne po ZSZ)
58 Młynarczyk Mieczysław
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
59 Mosiej Józef
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
60 Najda Kazimierz
tokarz
61 Narewski Stanisław
ZSZ- ślusarz mechanik
62 Niedbała Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
63 Olszak Jan
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
64 Parda Andrzej
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
65 Parda Jan
Technikum Zawodowe (zaoczne po ZSZ)
66 Paszkowski Leszek
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
67 Patalan Stanisław
ZSZ- ślusarz mechanik
68 Piekarski Waldemar Jerzy
Technikum Zawodowe (zaoczne po ZSZ)
69 Pikuliński Antoni
ZSZ- ślusarz mechanik
70 Piotrkowski Piotr Paweł
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
71 Pisiak Barbara Jolanta
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
72 Podeszwik Antoni Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
73 Pomichowski Adam
Technikum Zawodowe (zaoczne po ZSZ)
74 Potaś Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
75 Pupek Danuta
ZSZ- ślusarz mechanik
76 Rainko Paweł
ZSZ- ślusarz mechanik
77 Remiszewska Marianna
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
78 Remiszewski Marian
tokarz
79 Remiszewski Jan
ZSZ- ślusarz mechanik
80 Rogalska Marianna
Technikum Zawodowe (zaoczne po ZSZ)
81 Romański Bogdan
ZSZ- ślusarz mechanik
82 Rudnicka Mirosława Krystyna
ZSZ- ślusarz mechanik
83 Rybka Anna
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
84 Sadłowski Andrzej Krzysztof
tokarz
85 Sadłowski Stanisław
Technikum Zawodowe (zaoczne po ZSZ)
86 Sadowski Zbigniew
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
87 Sekścińska Barbara
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
88 Sekściński Andrzej
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
89 Sekściński Sławomir
tokarz
90 Sielawa Alicja Halina
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
91 Siemion Andrzej Stanisław
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
92 Skorżyńska Dorota
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
93 Stachelek Antoni
tokarz
94 Stachelek Czesław
ZSZ- ślusarz mechanik
95 Stachelek Danuta
ZSZ- ślusarz mechanik
96 Stachelski Sławomir
tokarz
97 Stankiewicz Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
98 Swięczkowski Krzysztof
tokarz
99 Szostkowski Wojciech
tokarz
100 Szymański Waldemar
tokarz
101 Terepka Józef Jan
tokarz
102 Terepka Antoni
Technikum Zawodowe (zaoczne po ZSZ)
103 Tyszko Andrzej Jan
Technikum Zawodowe (zaoczne po ZSZ)
104 Waszkiewicz Zbigniew
tokarz
105 Włodkowski Marek
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
106 Woźniak Elżbieta
ZSZ- ślusarz mechanik
107 Zejer Krzysztof
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
108 Zieja Krzysztof
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
109 Ziółek Stanisław
Technikum Zawodowe (zaoczne po ZSZ)
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski