Aktualności




Jesteś tutaj 1863648 osobą.

Użytkowników online 2

Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 1983 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Bagiński Janusz
tokarz
2 Bajno Tadeusz
tokarz
3 Bazydło Jarosław
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
4 Bzura Bogdan
ZSZ- ślusarz mechanik
5 Charubin Zdzisław
ZSZ- ślusarz mechanik
6 Cholewa Robert
tokarz
7 Chutkowski Sławomir
ZSZ- ślusarz mechanik
8 Ciszewski Janusz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
9 Darkowski Dariusz
tokarz
10 Dąbkowska Hanna
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
11 Dębkowski Krzysztof
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
12 Długozima Elżbieta
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
13 Duda Irena
ZSZ- ślusarz mechanik
14 Duda Ireneusz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
15 Fidura Jacek
tokarz
16 Florczykowski Bogdan
tokarz
17 Garbulewski Jacek
tokarz
18 Giembic Bogusław
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
19 Góralczyk Leszek
ZSZ- ślusarz mechanik
20 Grabowski Tadeusz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
21 Grzybowska Teresa
ZSZ- ślusarz mechanik
22 Jałbrzykowski Dariusz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
23 Jarosław Pikuliński
tokarz
24 Klisiatys Leszek
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
25 Konopka Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
26 Kossakowski Stanisław
ZSZ- ślusarz mechanik
27 Kowalewski Andrzej
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
28 Krawczyk Witold
ZSZ- ślusarz mechanik
29 Ksepka Stanisław
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
30 Kulikowski Mieczysław
tokarz
31 Kumelski Jan Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
32 Lis Wiesław
ZSZ- ślusarz mechanik
33 Łojewski Dariusz
ZSZ- ślusarz mechanik
34 Łuba Marek Jacek
tokarz
35 Maksimiec Marek
ZSZ- ślusarz mechanik
36 Nerko Waldemar
tokarz
37 Pajer Robert
tokarz
38 Pasiuk Zbigniew
tokarz
39 Pisarek Dariusz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
40 Popielarczyk Stanisław
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
41 Poreda Edward Stanisław
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
42 Potaś Zbigniewa
ZSZ- ślusarz mechanik
43 Prusiński Janusz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
44 Remiszewski Leszek
ZSZ- ślusarz mechanik
45 Rogiński Janusz
tokarz
46 Ruchała Jerzy
ZSZ- ślusarz mechanik
47 Rzepnicki Ireneusz
tokarz
48 Siemion Jacek
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
49 Sokołowski Andrzej
tokarz
50 Sokołowski Artur
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
51 Stachelek Janina
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
52 Stachelek Krystyna
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
53 Stanisławski Sławomir
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
54 Szablak Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
55 Śniadach Sławomir
tokarz
56 Święszkowski Marek
tokarz
57 Tyc Teresa
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
58 Tyszka Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
59 Wasiulewski Jan
ZSZ- ślusarz mechanik
60 Waszkiewicz Ryszard
tokarz
61 Wdowiarski Janusz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
62 Wilk Wiesław
tokarz
63 Wołczyński Jan
ZSZ- ślusarz mechanik
64 Wszeborowski Mirosław
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
65 Zabielski Lech
ZSZ- ślusarz mechanik
66 Załęcki Kazimierz
ZSZ- ślusarz mechanik
67 Zeiliński Dariusz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski