Aktualności





Użytkowników online 2

Losowa Fotografia Kolno
Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 1985 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Bagiński Waldemar
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
2 Bagiński Andrzej
tokarz
3 Banach Andrzej Jarosław
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
4 Bączek Antoni
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
5 Bączek Kazimierz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
6 Bekier Waldemar
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
7 Biedka Andrzej Stanisław
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
8 Biedul Tomasz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
9 Borawski Antoni
tokarz
10 Borzymowska Helena
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
11 Cichy Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
12 Cudnik Andrzej
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
13 Czech Zbigniew
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
14 Czerwiński Adam
tokarz
15 Daniłowski Jacek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
16 Dąbkowski Bogdan
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
17 Dębkowski Wiesław
tokarz
18 Długozima Krzysztof
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
19 Dryżba Beata
ZSZ- ślusarz mechanik
20 Dziekoński Grzegorz
ZSZ- ślusarz mechanik
21 Filipkowski Zbigniew
ZSZ- ślusarz mechanik
22 Florczyk Krystyna
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
23 Florkowski Sławomir
tokarz
24 Garbulewski Grzegorz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
25 Gardocki Bogdan
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
26 Grala Krzystzof
tokarz
27 Grala Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
28 Gruszczyński Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
29 Iwanicki Jarosław
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
30 Jagielski Waldemar
ZSZ- ślusarz mechanik
31 Jakubowski Stanisław Wojciech
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
32 Janczewski Ireneusz
ZSZ- ślusarz mechanik
33 Jerominek Wojciech
ZSZ- ślusarz mechanik
34 Jurczenia Grzegorz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
35 Kaczyński Andrzej
tokarz
36 Kałęka Krystyna
ZSZ- ślusarz mechanik
37 Karwowski Sławomir
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
38 Kiciński Andrzej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
39 Klama Tadeusz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
40 Klama Bogusław
ZSZ- ślusarz mechanik
41 Klimek Zbigniew Bernard
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
42 Kołakowski Zbigniew
ZSZ- ślusarz mechanik
43 Kowalczyk Leszek
ZSZ- ślusarz mechanik
44 Kowalewska Dorota
ZSZ- ślusarz mechanik
45 Kowalewska Jolanta
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
46 Kozłowski Janusz
tokarz
47 Krajewski Dariusz Stanisław
tokarz
48 Krawczyk Adam
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
49 Kryszajtys Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
50 Krzynówek Waldemar
tokarz
51 Kulas Piotr
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
52 Kuliś Marian
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
53 Lemański Janusz Stanisław
ZSZ- ślusarz mechanik
54 Lemański Sławomir
ZSZ- ślusarz mechanik
55 Lenkiewicz Danuta
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
56 Lorenc Robert
ZSZ- ślusarz mechanik
57 Ludant Jacek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
58 Łaski Krzysztof Sławomir
ZSZ- ślusarz mechanik
59 Magdaleński Robert Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
60 Marcińczyk Witold
ZSZ- ślusarz mechanik
61 Mieczkowski Wiesław
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
62 Mikucki Dariusz
ZSZ- ślusarz mechanik
63 Miłosek Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
64 Miłosek Jolanta
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
65 Mioduszewski Andrzej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
66 Modzelewski Jacek
ZSZ- ślusarz mechanik
67 Nowak Andrzej
tokarz
68 Obrządkiewicz Marek Jacek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
69 Olechowski Jarosław
ZSZ- ślusarz mechanik
70 Pacocha Piotr
tokarz
71 Parzych Janina
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
72 Pianka Zenon
ZSZ- ślusarz mechanik
73 Pieloszczyk Krzysztof
tokarz
74 Pikulińska Katarzyna
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
75 Piotrowski Marek
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
76 Plona Wiesław
ZSZ- ślusarz mechanik
77 Połomski Bogusław
tokarz
78 Pomichowski Piotr
ZSZ- ślusarz mechanik
79 Przybylski Jacek
ZSZ- ślusarz mechanik
80 Radziwanowicz Jan
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
81 Ramatowski Ryszard
ZSZ- ślusarz mechanik
82 Rydel Jan
ZSZ- ślusarz mechanik
83 Sendrowski Sławomir
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
84 Serowik Jarosław Wiesław
tokarz
85 Słapiński Adam
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
86 Sobiewski Krzystof
ZSZ- ślusarz mechanik
87 Sokołowski Krzysztof
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
88 Szewczyk Krzysztof
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
89 Szymański Dariusz
ZSZ- ślusarz mechanik
90 Śliwka Wojciech Janusz
ZSZ- ślusarz mechanik
91 Świecik Andrzej Norbert
tokarz
92 Święczkowski Waldemar
tokarz
93 Truszkowska Jolanta
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
94 Trzcinka Jan
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
95 Trzciński Zdzisław
tokarz
96 Wasilczuk Bogdan
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
97 Wasilewski Waldemar
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
98 Waszkiewicz Robert
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
99 Waszkiewicz Dariusz
ZSZ- ślusarz mechanik
100 Wesołowski Kazimierz
ZSZ- ślusarz mechanik
101 Wieczorek Adam
ZSZ- ślusarz mechanik
102 Wilk Marek
tokarz
103 Wiśniewski Robert
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
104 Wróblewski Marek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
105 Wyrwas Dariusz
ZSZ- ślusarz mechanik
106 Zabłocki Janusz
ZSZ- ślusarz mechanik
107 Zajkowski Piotr
ZSZ- ślusarz mechanik
108 Zapert Cecylia
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
109 Zawalich Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
110 Ząbek Marek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
111 Zduńczyk Bogdan
ZSZ- ślusarz mechanik
112 Zelkowski Andrzej
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski