Aktualności





Użytkowników online 2

Losowa Fotografia Kolno
Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 1988 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Bajno Jarosław
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
2 Banach Sławomir
ZSZ- ślusarz mechanik
3 Banach Wiesław
ZSZ- ślusarz mechanik
4 Banach Sławomir
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
5 Bazydło Andrzej
tokarz
6 Bazydło Krzysztof
tokarz
7 Bogdański Wojciech-Sławomir
tokarz
8 Borawski Antoni
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
9 Brzeziński Romuald
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
10 Chaberek Sławomir Tomasz
ZSZ- ślusarz mechanik
11 Chaberek Grzegorz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
12 Chaberek Andrzej
tokarz
13 Cichy Witold
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
14 Cieloszczyk Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
15 Ciszewski Jarosław
ZSZ- ślusarz mechanik
16 Cudnik Grzegorz
tokarz
17 Cwalina Mirosław
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
18 Cwalina Marek
tokarz
19 Danowski Mariusz
tokarz
20 Dąbkowski Piotr
ZSZ- ślusarz mechanik
21 Dąbrowski Bogusław
tokarz
22 Dąbrowski Michał
tokarz
23 Dąbrowski Sławomir-Tomasz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
24 Długozima Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
25 Dobrzycki Jan
tokarz
26 Domistrz Mieczysław
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
27 Drozdowski Andrzej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
28 Duda Jacek
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
29 Duda Zbigniew
tokarz
30 Filipkowski Jarosław
ZSZ- ślusarz mechanik
31 Gajewski Krzysztof
tokarz
32 Gierej Krzysztof
tokarz
33 Gleba Kazimierz
tokarz
34 Góralczyk Krzysztof
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
35 Góralczyk Krzysztof
tokarz
36 Górski Adam
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
37 Grajko Edward
ZSZ- ślusarz mechanik
38 Grosfeld Marek
ZSZ- ślusarz mechanik
39 Gutowski Zbigniew
ZSZ- ślusarz mechanik
40 Jagielski Piotr
ZSZ- ślusarz mechanik
41 Janczewski Ireneusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
42 Karwowski Krzysztof-Sławomir
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
43 Kleczyński Grzegorz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
44 Konopka Zbigniew
tokarz
45 Korytkowski Ireneusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
46 Kowalczyk Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
47 Kowalczyk Bogdan
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
48 Kowalewski Bogdan
tokarz
49 Kozlowski Janusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
50 Kozłowski Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
51 Krajewski Dariusz-Stanisław
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
52 Krzynówek Krzysztof
tokarz
53 Krzysztof Borzymowski
ZSZ- ślusarz mechanik
54 Książniak Wojciech
tokarz
55 Kulas Dariusz
tokarz
56 Kulas Krzysztof
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
57 Kulągowski Robert
tokarz
58 Kuliś Jaroslaw
tokarz
59 Kutyło Wojciech
ZSZ- ślusarz mechanik
60 Łoszewska Dorota
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
61 Łutrzykowski Grzegorz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
62 Masłowski Mariusz
tokarz
63 Mikucki Dariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
64 Milewski Andrzej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
65 Miłosek Grzegorz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
66 Niedbała Robert
tokarz
67 Nieźwiedzki Andrzej
tokarz
68 Nikiel Tadeusz
ZSZ- ślusarz mechanik
69 Niksa Marek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
70 Nowak Andrzej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
71 Nowakowski Grzegorz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
72 Obrycki Krzysztof
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
73 Panasiuk Marek
ZSZ- ślusarz mechanik
74 Piaścik Jan
tokarz
75 Piekarski Adam
tokarz
76 Piekarski Pawel-Jarosław
tokarz
77 Pisiak Sławomir
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
78 Piwowarski Sławomir
ZSZ- ślusarz mechanik
79 Plaga Stanisław
ZSZ- ślusarz mechanik
80 Podlaski Sławomir
tokarz
81 Podsiad Adam-Marek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
82 Pomichowski Piotr
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
83 Popielarz Kazimierz
ZSZ- ślusarz mechanik
84 Przybylski Andrzej
tokarz
85 Puchalski Roman
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
86 Rafałowski Wojciech
ZSZ- ślusarz mechanik
87 Ranik Andrzej
tokarz
88 Rogiński Piotr
ZSZ- ślusarz mechanik
89 Rydel Jan
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
90 Rydelek Marek
tokarz
91 Sakowski Robert
tokarz
92 Salwowski Kazimierz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
93 Samul Ireneusz
tokarz
94 Sawicka Ewa
ZSZ- ślusarz mechanik
95 Sielawa Andrzej
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
96 Siwik Ryszard
ZSZ- ślusarz mechanik
97 Skrodzki Antoni Cezary
ZSZ- ślusarz mechanik
98 Skrodzki Dariusz
tokarz
99 Sobiewski Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
100 Sobiewski Marek
tokarz
101 Sobociński Bogdan
ZSZ- ślusarz mechanik
102 Staniszewski Jacek
ZSZ- ślusarz mechanik
103 Sulewski Grzegorz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
104 SZewczyk Andrzej
tokarz
105 Śliwecki Artur
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
106 Terepka Krzysztof
tokarz
107 Tomaszewski Zbigniew
ZSZ- ślusarz mechanik
108 Tomaszewski Dariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
109 Trzciński Henryk
tokarz
110 Walczyk Pawel
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
111 Wawrzyniak Janusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
112 Wądołowski Jaroslaw
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
113 Wieczorek Adam
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
114 Wygnalski Sławomir
tokarz
115 Wyrwas Dariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
116 Wysk Ewa
ZSZ- ślusarz mechanik
117 Wysocki Jaroslaw
tokarz
118 Zadroga Andrzej
tokarz
119 Zalewski Janusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
120 Zawalich Czesław
tokarz
121 Zduńczyk Bogdan
ZSZ- ślusarz mechanik
122 Zduńczyk Bogdan
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski