Aktualności




Jesteś tutaj 1863659 osobą.

Użytkowników online 1

Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 1989 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Antonowicz Sławomir
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
2 Arnista Waldemar
ZSZ - tokarz
3 Babowicz Dorota
ZSZ- ślusarz mechanik
4 Bałdyga Mirosław
ZSZ- ślusarz mechanik
5 Banach Marek
ZSZ - tokarz
6 Baranowski Jarosław
ZSZ - tokarz
7 Barszczewski Grzegorz
ZSZ- ślusarz mechanik
8 Bazydło Marek
ZSZ - tokarz
9 Bikowski Dariusz
ZSZ - tokarz
10 Bogucki Piotr
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
11 Buraczewski Zbigniew
ZSZ- ślusarz mechanik
12 Dąbrowski Jan
ZSZ- ślusarz mechanik
13 Dęby Mieczysław
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
14 Foltyński Mirosław
ZSZ- ślusarz mechanik
15 Gleba Sławomir
ZSZ- ślusarz mechanik
16 Gołaś Ireneusz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
17 Górecki Karol
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
18 Jerominow Piotr
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
19 Jerzyło Cezary Mirosław
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
20 Kawryłkiewicz Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
21 Kleczyński Janusz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
22 Kołakowski Ryszard Jacek
ZSZ- ślusarz mechanik
23 Konopka Zenon Franciszek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
24 Kopacz Alina
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
25 Korza Jacek Janusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
26 Koszewski Roman Zbigniew
ZSZ - tokarz
27 Kozioł Bogdan
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
28 Kozioł Sławomir
ZSZ- ślusarz mechanik
29 Krawczyk Stanisław
ZSZ - tokarz
30 Krzyżanowski Artur
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
31 Kuczewski Sławomir
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
32 Kuliś Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
33 Marchewka Danuta
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
34 Markowski Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
35 Mikucki Jerzy
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
36 Milewski Dariusz
ZSZ- ślusarz mechanik
37 Modzelewski Marek
ZSZ - tokarz
38 Mrówka Bożena
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
39 Nadolna Renata
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
40 Nicewicz Tomasz
ZSZ - tokarz
41 Olszewska Krystyna
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
42 Orłowski Ryszard
ZSZ- ślusarz mechanik
43 Orzołek Tadeusz
ZSZ - tokarz
44 Orzołek Robert
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
45 Pianka Andrzej
ZSZ - tokarz
46 Piarda Agnieszka
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
47 Pieńkowski Krzysztof
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
48 Plona Jarosław
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
49 Podchul Dariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
50 Pomichowski Mariusz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
51 Pomichowski Krzysztof
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
52 Potaś Marek Edward
ZSZ - tokarz
53 Purwin Mirosław
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
54 Puszka Jacek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
55 Radoch Eugeniusz
ZSZ - tokarz
56 Radzikowski Dariusz
ZSZ- ślusarz mechanik
57 Rafałowski Kazimierz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
58 Rafałowski Wojciech
ZSZ - tokarz
59 Rudnicka Elżbieta
ZSZ- ślusarz mechanik
60 Rydelek Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
61 Sielawa Krzysztof
ZSZ - tokarz
62 Siemieniuk Jarosław
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
63 Sienkiewicz Artur Cezary
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
64 Skordzki Artur Cezary
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
65 Sobiewski Andrzej
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
66 Stachelska Małgorzata
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
67 Stachelski Sławomir
ZSZ - tokarz
68 Staniszewski Zbigniew
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
69 Staniszewski Grzegorz
ZSZ - tokarz
70 Szablak Tomasz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
71 Szadkowski Paweł Adam
ZSZ- ślusarz mechanik
72 Szymański Krzysztof
ZSZ - tokarz
73 Śmiarowski Leszek Marek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
74 Święszkowski Edward
ZSZ - tokarz
75 Terepko Kazimierz
ZSZ - tokarz
76 Trzcińska Hanna
ZSZ- ślusarz mechanik
77 Tyszka Grzegorz
ZSZ- ślusarz mechanik
78 Waszkiewicz Eugeniusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
79 Waszkiewicz Robert
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
80 Wądołowski Karol
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
81 Wądołowski Sławomir
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
82 Wróblewski Grzogorz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
83 Wróblewski Adam
ZSZ - tokarz
84 Wysocki Janusz
ZSZ - tokarz
85 Zalewski Wojciech
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
86 Zduńczyk Jarosław
ZSZ - tokarz
87 Zelkowska Agnieszka
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
88 Zuzga Dariusz
ZSZ- ślusarz mechanik
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski