Aktualności




Jesteś tutaj 1800997 osobą.

Użytkowników online 2

Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 1990 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Adrian Jerzy Ryszard
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
2 Arnista Sławomir
ZSZ - tokarz
3 Babowicz Andrzej
ZSZ - tokarz
4 Bagiński Robret
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
5 Banach Krzysztof
ZSZ - tokarz
6 Banach Sławomir
ZSZ - tokarz
7 Banachowski Grzegorz
ZSZ- ślusarz mechanik
8 Bazydło Paweł
ZSZ - tokarz
9 Bazydło Janusz
ZSZ - tokarz
10 Bogumił Artur
ZSZ - tokarz
11 Borys Sabina
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
12 Cekała Dariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
13 Charubin Teresa
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
14 Chrzanowski Dariusz Aleksander
ZSZ- ślusarz mechanik
15 Ciepliński Marek
ZSZ - tokarz
16 Cwalina Jacek
ZSZ - tokarz
17 Duda Sławomir
ZSZ - tokarz
18 Dzieweczyński Artur Damian
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
19 Filipkowski Jarosław
ZSZ - tokarz
20 Filipkowski Jan
ZSZ- ślusarz mechanik
21 Filipkowski Wojciech Adam
ZSZ - tokarz
22 Filter Krzysztof Ryszard
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
23 Florczykowska Barbara
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
24 Forfa Andrzej
ZSZ - tokarz
25 Garbulewski Tomasz
ZSZ - tokarz
26 Gębarski Bogusław
ZSZ - tokarz
27 Gołębiewska Agnieszka
ZSZ- ślusarz mechanik
28 Grabowski Zbigniew
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
29 Grajko Ireneusz Kazimierz
ZSZ - tokarz
30 Iwuć Tomasz
ZSZ- ślusarz mechanik
31 Jórski Robert
ZSZ- ślusarz mechanik
32 Kajko Agnieszka
ZSZ- ślusarz mechanik
33 Kałęka Bogusław
ZSZ- ślusarz mechanik
34 Karmowska Marzena Dorota
ZSZ- ślusarz mechanik
35 Karwowski Mirosław
ZSZ- ślusarz mechanik
36 Kleczynski Krzysztof
ZSZ - tokarz
37 Konstanty Piotr
ZSZ - tokarz
38 Koszewska Bożena
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
39 Ksebka Bożena
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
40 Książniak Krzysztof
ZSZ - tokarz
41 Kulikowski Mariusz Kazimierz
ZSZ- ślusarz mechanik
42 Lesiński Roman
ZSZ - tokarz
43 Lis Anna
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
44 Liżewski Jarosław
ZSZ - tokarz
45 Lutrzykowski Wojciech
ZSZ - tokarz
46 Malinowska Wiesława
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
47 Malinowska Liolia
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
48 Marcińczyk Dariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
49 Mściwujewski Dariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
50 Muczyński Janusz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
51 Nerko Piotr
ZSZ - tokarz
52 Nerkowski Wojciech
ZSZ- ślusarz mechanik
53 Niecikowski Robert
ZSZ - tokarz
54 Nosek Kazimierz
ZSZ- ślusarz mechanik
55 Olender Tadeusz
ZSZ- ślusarz mechanik
56 Olszak Dariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
57 Orłowski Bogdan
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
58 Orzołek Bogusława
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
59 Pardo Barbara
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
60 Piaścik Marek
ZSZ- ślusarz mechanik
61 Pieloch Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
62 Pieloszczyk Lucyna
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
63 Pijanowski Artur
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
64 Podchul Krzysztof
ZSZ - tokarz
65 Podeszwik Krzysztof
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
66 Popielarczyk Jan
ZSZ- ślusarz mechanik
67 Poreda Jan
ZSZ- ślusarz mechanik
68 Ptak Mariusz
ZSZ - tokarz
69 Pupek Sławomir
ZSZ- ślusarz mechanik
70 Radwański Marcin
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
71 Remiszewski Dariusz
ZSZ - tokarz
72 Rybka Jacek
ZSZ- ślusarz mechanik
73 Sekściński Andrzej
ZSZ - tokarz
74 Sekściński Zbigniew
ZSZ- ślusarz mechanik
75 Sielawa Seweryn Adam
ZSZ - tokarz
76 Sobieski Wojciech
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
77 Sobotko Sławomir
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
78 Stanisławski Jarosław Hendryk
ZSZ - tokarz
79 Staworko Dariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
80 Strzelecki Robert
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
81 Sychowicz Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
82 Szczęsna Hanna
ZSZ- ślusarz mechanik
83 Szczytkowski Robert Jacek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
84 Szymańczyk Tomasz
ZSZ - tokarz
85 Śliwka Krzysztof
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
86 Świderski Robert
ZSZ - tokarz
87 Świerszcz Krzysztof Józef
ZSZ - tokarz
88 Torfa Andrzej
ZSZ - tokarz
89 Witkowski Sylwester
ZSZ - tokarz
90 Wszeborowski Grzegorz
ZSZ - tokarz
91 Zaniewski Sławomir
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
92 Zawalich Andrzej
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
93 Zduńczyk Wojciech
ZSZ - tokarz
94 Zduńczyk Piotr
ZSZ- ślusarz mechanik
95 Zieliński Robert
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
96 Zieliński Wojciech
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
97 Zieliński Maciej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
98 Zyskowski Lech
ZSZ - tokarz
99 Żebrowski Tomasz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski