Aktualności





Użytkowników online 2

Losowa Fotografia Kolno
Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 1991 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Bagiński Mariusz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
2 Banach Andrzej
ZSZ - tokarz
3 Bandarzy Robert
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
4 Baranowski Artur
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
5 Bazydło Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
6 Bazydło Krzysztof
ZSZ - tokarz
7 Bączek Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
8 Bączek Krzysztof
ZSZ - tokarz
9 Bągart Grzegorz
ZSZ - tokarz
10 Bednarczyk Dariusz
ZSZ - tokarz
11 Biedrzycki Piotr
ZSZ - tokarz
12 Bikowski Grzegorz
ZSZ- ślusarz mechanik
13 Borzymowski Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
14 Chaberek Andrzej-Bogusław
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
15 Chaberek Sławomir Tomasz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
16 Charubin Piotr
ZSZ- ślusarz mechanik
17 Cichy Wiesław
ZSZ - tokarz
18 Ciepliński Adam
ZSZ - tokarz
19 Czyż Dariusz
ZSZ- ślusarz mechanik
20 Dąbkowski Cezary
ZSZ - tokarz
21 Dąbrowski Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
22 Dąbrowski Michał
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
23 Długozima Andrzej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
24 Drężek Krzysztof Bogdan
ZSZ- ślusarz mechanik
25 Filipkowski Jerzy
ZSZ - tokarz
26 Filipkowski Jerzy
ZSZ - tokarz
27 Góralczyk Mariusz
ZSZ - tokarz
28 Górski Adam
ZSZ - tokarz
29 Gromkowski Krzysztof
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
30 Grzybowski Robert
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
31 Grzymkowski Tomasz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
32 Jabłoński Janusz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
33 Jarosław Andrzej Marek
ZSZ - tokarz
34 Jurczyk Jarosław
ZSZ - tokarz
35 Kamiński Paweł
ZSZ- ślusarz mechanik
36 Karwowski Piotr
ZSZ - tokarz
37 Kasznicki Mieczysław-Sławomir
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
38 Kleczyński Grzegorz Norbert
ZSZ - tokarz
39 Konopka Józef
ZSZ - tokarz
40 Kopacz Leszek
ZSZ - tokarz
41 Korwek Grzegorz
ZSZ - tokarz
42 Kosakowska Małgorzata
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
43 Kowalewski Artur
ZSZ- ślusarz mechanik
44 Kowalewski Robert
ZSZ- ślusarz mechanik
45 Kozicki Mariusz
ZSZ - tokarz
46 Książniak Wojciech
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
47 Kukiełka Krzysztof
ZSZ - tokarz
48 Kuliś Małgorzata
ZSZ- ślusarz mechanik
49 Liniewski Jan
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
50 Lipka Krzysztof
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
51 Łazarczyk Jarosław
ZSZ - tokarz
52 Łęczycki Wojciech
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
53 Malinowski Wojciech
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
54 Malinowski Robert
ZSZ- ślusarz mechanik
55 Miracki Andrzej
ZSZ - tokarz
56 Niedbała Bogdan
ZSZ- ślusarz mechanik
57 Niedziółka Waldemar Piotr
ZSZ- ślusarz mechanik
58 Niedźwiedzki Andrzej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
59 Nikiel Tadeusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
60 Paliwoda Zbigniew
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
61 Papież Benedykt
ZSZ - tokarz
62 Parda Krzysztof
ZSZ - tokarz
63 Piaścik Jan
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
64 Piechowski Jaroslaw
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
65 Pieloszczyk Bożena
ZSZ- ślusarz mechanik
66 Pietruszka Grzegorz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
67 Plona Marek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
68 Pomichowski Tomasz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
69 Popielarz Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
70 Puławski Sławomir
ZSZ- ślusarz mechanik
71 Rainko Jan
ZSZ - tokarz
72 Rzodkiewicz Andrzej Jacek
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
73 Sakowski Robert
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
74 Samul Ireneusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
75 Sielawa Piotr
ZSZ- ślusarz mechanik
76 Skopnik Sławomir Stanisław
ZSZ- ślusarz mechanik
77 Skrodzki Grzegorz
ZSZ - tokarz
78 Sobociński Grzegorz
ZSZ- ślusarz mechanik
79 Socik Bogdan
ZSZ - tokarz
80 Szablak Janusz
ZSZ- ślusarz mechanik
81 Szkaradziński Jaroslaw
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
82 Szostkowski Grzegorz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
83 Szymańczyk Robert
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
84 Szymański Karol
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
85 Śliwecki Artur
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
86 Śliwecki Robert
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
87 Śliwka Robert
ZSZ - tokarz
88 Trzciński Krzysztof
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
89 Trzonkowski Jacek
ZSZ - tokarz
90 Trzonkowski Wojciech
ZSZ- ślusarz mechanik
91 Tyszka Andrzej
ZSZ - tokarz
92 Wasilewski Waldemar
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
93 Wasiulewski Zdzisław
ZSZ- ślusarz mechanik
94 Wieczorek Robert Stanisław
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
95 Wnuk Jacek
ZSZ - tokarz
96 Wygnalski Sławomir
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
97 Wyrwas Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
98 Wysk Joanna Aneta
ZSZ- ślusarz mechanik
99 Zadroga Jan Marek
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
100 Zadroga Adam
ZSZ - tokarz
101 Zalewski Robert
ZSZ - tokarz
102 Zalewski Zbigniew
ZSZ - tokarz
103 Zelkowski Jerzy
ZSZ - tokarz
104 Zyskowski Jaroslaw
ZSZ - tokarz
105 Żukowski Dariusz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski