Aktualności




Jesteś tutaj 1863621 osobą.

Użytkowników online 3

Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 1992 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Bałdyga Marzena Maria
ZSZ- sprzedawca
2 Banach Małgorzata
ZSZ- ślusarz mechanik
3 Banach Ewa
ZSZ- sprzedawca
4 Banach Adam
ZSZ - tokarz
5 Banach Wojciech
ZSZ - tokarz
6 Banach Grzegorz
ZSZ - tokarz
7 Bazydło Marek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
8 Bazydło Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
9 Bazydło Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
10 Bączek Andrzej
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
11 Bigda Renata
ZSZ- fryzjer
12 Bikowski Dariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
13 Bikowski Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
14 Boć Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
15 Brzózka Tomasz
ZSZ- ślusarz mechanik
16 Burzyński Grzegorz
ZSZ - tokarz
17 Chaberek Janusz
ZSZ- ślusarz mechanik
18 Chętnik Piotr
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
19 Chludziński Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
20 Chmielewski Artur
ZSZ - tokarz
21 Chojnowska Hanna
ZSZ- sprzedawca
22 Chutkowska Izabela
ZSZ- sprzedawca
23 Ciecierski Krzysztof Michał
ZSZ - tokarz
24 Cieniewicz Andrzej
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
25 Ciszewski Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
26 Cwalina Elżbieta
ZSZ- sprzedawca
27 Dąbkowska Iwona
ZSZ- sprzedawca
28 Deptuła Wiesława
ZSZ- sprzedawca
29 Duda Edyta
ZSZ- sprzedawca
30 Dziesiński Piotr
ZSZ - tokarz
31 Dzięgielewski Marcin
ZSZ- ślusarz mechanik
32 Dzięgielewski Andrzej
ZSZ - tokarz
33 Fabiszewski Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
34 Fiertek Małgorzata
ZSZ- kelner
35 Fiertek Mariusz
ZSZ - tokarz
36 Filipkowski Janusz
ZSZ - tokarz
37 Florczyk Edyta
ZSZ- kelner
38 Florczykowski Krzysztof
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
39 Foltyński Mirosław
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
40 Gleba Zbigniew
ZSZ- ślusarz mechanik
41 Glinka Piotr
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
42 Górska Anna
ZSZ- sprzedawca
43 Górska Ewa
ZSZ- sprzedawca
44 Grala Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
45 Grala Piotr
ZSZ - tokarz
46 Gromadzka Joanna
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
47 Grużewski Janusz
ZSZ - tokarz
48 Grzymała Bogumiła
ZSZ- kucharz
49 Gugnacki Wawrzyniec
ZSZ - tokarz
50 Jesionkowski Artur
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
51 Jurczenia Adam
ZSZ- ślusarz mechanik
52 Kalinowski Henryk
ZSZ - tokarz
53 Kiermozek Marek
ZSZ- monter aparatury radiowo- telewizyjnej
54 Klama Andrzej Janusz
ZSZ- ślusarz mechanik
55 Klimek Andrzej
ZSZ- piekarz
56 Konarzewski Andrzej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
57 Kopczyński Piotr
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
58 Kopeć Elżbieta
ZSZ- kucharz
59 Kordal Sławomir
ZSZ - tokarz
60 Korwek Beata
ZSZ- kucharz
61 Kosakowski Krzysztof
ZSZ- piekarz
62 Koszewska Wioletta Joanna
ZSZ- kelner
63 Koszewski Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
64 Kotowski Robert
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
65 Kozikowski Grzegorz
ZSZ- ślusarz mechanik
66 Krzynówek Jarosław
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
67 Kuczyński Wojciech
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
68 Kulągowski Wojciech
ZSZ- ślusarz mechanik
69 Kulągowski Marek
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
70 Kuliś Andrzej Krzysztof
ZSZ - tokarz
71 Kurpiewska Renata
ZSZ- sprzedawca
72 Kurzętkowski Mariusz
ZSZ - tokarz
73 Lichomski Grzegorz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
74 Lutrzykowski Marek
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
75 Łaskarzewska Ewa
ZSZ- sprzedawca
76 Marusa Robert Bogusław
ZSZ - tokarz
77 Merchelski Artur
ZSZ - tokarz
78 Mieczkowski Krzysztof
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
79 Mikołuszko Maria Anna
ZSZ- sprzedawca
80 Milewski Dariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
81 Miłosek Barbara
ZSZ- sprzedawca
82 Modzelewski Andrzej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
83 Mosakowska Ewa
ZSZ- ciastkarz
84 Muzyk Krystyna
ZSZ- kucharz
85 Najda Monika
ZSZ- sprzedawca
86 Napiórkowski Robert
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
87 Narowski Adam Grzegorz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
88 Nerko Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
89 Niedbała Robert
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
90 Niedbała Emil
ZSZ - tokarz
91 Niedzwiecki Jan
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
92 Niedźwiecka Agnieszka
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
93 Niedźwiecka Jadwiga
ZSZ- cukiernik
94 Niedźwiecki Roman
ZSZ- ślusarz mechanik
95 Obrycki Jacek
ZSZ - tokarz
96 Olender Jarosław
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
97 Olender Grażyna
ZSZ- sprzedawca
98 Olender Rafał Robert
ZSZ - tokarz
99 Olender Sławomir
ZSZ - tokarz
100 Olszak Wojciech
ZSZ- ślusarz mechanik
101 Olszak Piotr
ZSZ - tokarz
102 Orzołek Tadeusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
103 Orzołek Jarosław Wojciech
ZSZ - tokarz
104 Parzych Andrzej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
105 Patalan Piotr
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
106 Pawelczyk Kazimierz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
107 Perkowski Robert
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
108 Piekarski Andrzej
ZSZ - tokarz
109 Pieloszczyk Karol
ZSZ - tokarz
110 Pisowodzki Adam
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
111 Piwowarski Dariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
112 Polkowska Małgorzata
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
113 Polkowska Anna
ZSZ- sprzedawca
114 Pomichowska Marzena
ZSZ- krawiec odzieży damskiej
115 Pomichowski Maciej
ZSZ - tokarz
116 Pomichowski Roman
ZSZ - tokarz
117 Ptak Adam
ZSZ - tokarz
118 Puchalska Iwona
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
119 Ramotowski Wojciech
ZSZ - tokarz
120 Ranik Leszek
ZSZ - tokarz
121 Raszczyk Robert
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
122 Rejnhard Zbigniew
ZSZ - tokarz
123 Remiszewski Janusz
ZSZ- ślusarz mechanik
124 Robert Kadłubajski
ZSZ - tokarz
125 Ruchała Dorota
ZSZ- kelner
126 Rybka Tadeusz
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
127 Samul Adam
ZSZ - tokarz
128 Sawicka Barbara
ZSZ- sprzedawca
129 Sielawa Krzyszyof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
130 Sielawa Tomasz
ZSZ - tokarz
131 Składanek Jolanta
ZSZ- sprzedawca
132 Skupińska Sylwia Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
133 Socik Dariusz
ZSZ - tokarz
134 Sokołowski Piotr
ZSZ - tokarz
135 Stachelska Iwona
ZSZ- sprzedawca
136 Sulewski Andrzej Czesław
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
137 Szadkowski Paweł Adam
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
138 Szczech Dorota
ZSZ- sprzedawca
139 Szymańska Agnieszka Sylwia
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
140 Szymański Wojciech
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
141 Szymański Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
142 Śliwka Krzysztof
ZSZ - tokarz
143 Świątkiewicz Jarosław
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
144 Święczkowski Jan
ZSZ- ślusarz mechanik
145 Święszkowski Edward
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
146 Terebka Kazimierz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
147 Trzcińska Dorota
ZSZ- sprzedawca
148 Trzciński Henryk
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
149 Uljanowicki Grzegorz
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
150 Walewski Jan
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
151 Waszkiewicz Mariusz
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
152 Waszkiewicz Urszula
ZSZ- sprzedawca
153 Waszkiewisz Krzysztof
ZSZ - tokarz
154 Wieczorek Marek
ZSZ - tokarz
155 Wieńczek Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
156 Wierzbicka Edyta
ZSZ- fryzjer
157 Wierzbowski Grzegorz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
158 Wilczek Zbigniew
ZSZ- ślusarz mechanik
159 Wilczewski Robert
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
160 Wiśniewski Wojciech
ZSZ - tokarz
161 Witt Grażyna Mirosława
ZSZ - krawiec
162 Wolanowska Kamila
ZSZ- sprzedawca
163 Woźniak Jacek
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
164 Wróblewski Adam
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
165 Wyrwas Renata
ZSZ- piekarz
166 Zadroga Andrzej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
167 Zadroga Adam
ZSZ- ślusarz mechanik
168 Zadroga Zbigniew
ZSZ- ślusarz mechanik
169 Zadroga Jan
ZSZ - tokarz
170 Zagroba Zuzanna
ZSZ- sprzedawca
171 Zalewski Jerzy
ZSZ- ślusarz mechanik
172 Zduńczyk Bogdan
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
173 Zieja Robert
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
174 Zielińska Edyta Lidia
ZSZ- sprzedawca
175 Ziółkowski Maciej
Liceum Zawodowe- mechanik obr. skrawaniem
176 Żebrowski Janusz Bogdan
ZSZ- ślusarz mechanik
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski