Aktualności




Jesteś tutaj 1801003 osobą.

Użytkowników online 2

Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 1993 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Banach Piotr
ZSZ - tokarz
2 Banach Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
3 Banachowska Jolanta
ZSZ- fryzjer
4 Banachowski Grzegorz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
5 Bieńkowski Arkadiusz Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
6 Bogusz Paweł
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
7 Borkowska Alicja
ZSZ- sprzedawca
8 Borys Piotr
ZSZ - tokarz
9 Brzeziak Grzegorz
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
10 Bycul Robert Piotr
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
11 Chmielewski Jan Mariusz
ZSZ- ślusarz mechanik
12 Chrzanowski Dariusz
ZSZ - tokarz
13 Cieplińska Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
14 Czerwiński Michał
ZSZ - tokarz
15 Danowski Adam
ZSZ- ślusarz mechanik
16 Dąbkowska Renata
ZSZ- sprzedawca
17 Deptuła Krzysztof
ZSZ - tokarz
18 Dolinkiewicz Roman
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
19 Duda Sławomir
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
20 Duda Monika
ZSZ- sprzedawca
21 Duda Elżbieta
ZSZ- sprzedawca
22 Filipkowska Marzena
ZSZ- cukiernik
23 Filipkowski Jarosław
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
24 Gębarski Bogusław
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
25 Grala Wojciech
ZSZ - tokarz
26 Gutowska Bogusława
ZSZ- sprzedawca
27 Iwuć Tomasz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
28 Jankowski Marek
ZSZ - tokarz
29 Kalinowski Jacek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
30 Kałęka Bogusław
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
31 Kałęka Tadeusz
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
32 Kałęka Andrzej
ZSZ - tokarz
33 Kamiński Szymon
ZSZ - tokarz
34 Kamionowski Krzysztof
ZSZ - tokarz
35 Karwowski Zbigniew
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
36 Kiernozek Sławomir Tomasz
ZSZ- monter aparatury radiowo- telewizyjnej
37 Kopacz Andrzej
ZSZ - tokarz
38 Kopacz Piotr
ZSZ - tokarz
39 Korwek Albert
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
40 Kowalczyk Paweł
ZSZ - tokarz
41 Kozikowski Zbigniew
ZSZ - tokarz
42 Kozioł Jan Michał
ZSZ - tokarz
43 Kozioł Mariusz
ZSZ - tokarz
44 Krajewski Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
45 Krawczyk Piotr
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
46 Kruszewski Mariusz
ZSZ- ślusarz mechanik
47 Kryszczuk Mariusz
ZSZ - tokarz
48 Książniak Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
49 Kubrak Marzena
ZSZ- cukiernik
50 Kubrak Wioleta
ZSZ- sprzedawca
51 Lach Liliana
ZSZ- kucharz
52 Lenkiewicz Waldemar
ZSZ - tokarz
53 Lisek Bogusława
ZSZ- sprzedawca
54 Lutrzykowski Zbigniew
ZSZ - tokarz
55 Lutrzykowski Mariusz
ZSZ- ślusarz mechanik
56 Łęgowski Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
57 Łoszewska Renata
ZSZ- sprzedawca
58 Matusiewicz Beata
ZSZ- sprzedawca
59 Mieczkowska Mariola
ZSZ- sprzedawca
60 Mieczkowski Leszek
ZSZ - tokarz
61 Miłosek Lidia Aniela
ZSZ- sprzedawca
62 Modzelewski Andrzej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
63 Nadolny Janusz Szczepan
ZSZ- ślusarz mechanik
64 Nagórka Andrzej
ZSZ - tokarz
65 Nerko Piotr
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
66 Niedbała Stanisław
ZSZ - tokarz
67 Nowosielski Kamil
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
68 Odachowska Katarzyna
ZSZ- sprzedawca
69 Okurowski Wojciech
ZSZ - tokarz
70 Oleksy Paweł
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
71 Olszewska Lidia
ZSZ- fryzjer
72 Paliwoda Grzegorz
ZSZ- monter urządzeń chłodniczych
73 Panasiuk Grzegorz
ZSZ- ślusarz mechanik
74 Piaścik Marek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
75 Piaścik Bogdan
ZSZ- ślusarz mechanik
76 Piekarski Grzegorz
ZSZ - tokarz
77 Pikuliński Marek
ZSZ - tokarz
78 Pikuliński Mariusz
ZSZ - tokarz
79 Piwowarski Maciej
ZSZ- ślusarz mechanik
80 Plaga Andrzej
ZSZ - tokarz
81 Podchul Jerzy
ZSZ - tokarz
82 Podchul Tomasz
ZSZ- ślusarz mechanik
83 Polkowska Beata
ZSZ- sprzedawca
84 Porowski Sylwester
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
85 Prusinowska Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
86 Pruszyński Zbigniew
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
87 Przybyłowski Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
88 Przytuło Artur
ZSZ- ślusarz mechanik
89 Ptak Mariusz
ZSZ - tokarz
90 Ptak Andrzej
ZSZ - tokarz
91 Pupek Stefan
ZSZ - tokarz
92 Pupek Aneta
ZSZ- sprzedawca
93 Rakowski Andrzej
ZSZ - tokarz
94 Ruchała Andrzej
ZSZ - tokarz
95 Rybicka Ewa
ZSZ- sprzedawca
96 Serafińska Marzena
ZSZ- kucharz
97 Sielawa Seweryn Adam
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
98 Skrodzka Izabela
ZSZ- sprzedawca
99 Socik Robert
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
100 Stachelek Robert
ZSZ - tokarz
101 Stankiewicz Mariusz Robert
ZSZ - tokarz
102 Szczęsny Mariusz
ZSZ - tokarz
103 Szczytkowski Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
104 Szewczyk Michał
ZSZ - tokarz
105 Szewczyk Piotr
ZSZ - tokarz
106 Sztejna Adam
ZSZ - tokarz
107 Szulc Marek
ZSZ - tokarz
108 Szymanowski Andrzej
ZSZ - tokarz
109 Szymański Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
110 Świderski Adam
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
111 Świderski Robert
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
112 Terepko Robert
ZSZ- ślusarz mechanik
113 Torfa Sylwia
ZSZ- ślusarz mechanik
114 Trzcinka Robert
ZSZ - tokarz
115 Trzciński Andrzej
ZSZ - tokarz
116 Tyszka Beata
ZSZ- ślusarz mechanik
117 Walendzik Anna
ZSZ- sprzedawca
118 Waszkiewicz Romuald
ZSZ- ślusarz mechanik
119 Wiszowata Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
120 Wnuk Iwona
ZSZ- sprzedawca
121 Wyrwas Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
122 Zabłocki Tomasz
ZSZ - tokarz
123 Zabłocki Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
124 Zajkowski Adam
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
125 Zalewski Marek
ZSZ- ślusarz mechanik
126 Zambrowska Zofia
ZSZ- kucharz
127 Zawalich Elżbieta
ZSZ- sprzedawca
128 Zawalich Beata
ZSZ- sprzedawca
129 Zawalich Jolanta
ZSZ- sprzedawca
130 Zduńczyk Wojciech
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
131 Zduńczyk Andrzej
ZSZ - tokarz
132 Zduńczyk Andrzej
ZSZ - tokarz
133 Ziółkowska Eliza
ZSZ- sprzedawca
134 Zuzga Jacek
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
135 Żegarska Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
136 Żukowski Grzegorz
ZSZ - tokarz
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski