Aktualności




Jesteś tutaj 1863656 osobą.

Użytkowników online 1

Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 1994 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Andrzejczyk Sławomir
ZSZ - tokarz
2 Babińska Monika
ZSZ- ciastkarz
3 Baczewska Anna
ZSZ- sprzedawca
4 Bajkowski Wojciech
ZSZ- ślusarz mechanik
5 Banach Beata
ZSZ- fryzjer
6 Banach Barbara
ZSZ- kucharz
7 Banach Andrzej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
8 Banach Lilianna
ZSZ- sprzedawca
9 Bandarzy Adam
ZSZ- ślusarz mechanik
10 Bazydło Adam
ZSZ - tokarz
11 Bączek Krzysztof
ZSZ - tokarz
12 Bednarczyk Urszula
ZSZ- cukiernik
13 Bogucki Mariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
14 Bogumił Piotr
ZSZ- piekarz
15 Borys Andrzej
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
16 Borys Jacek
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
17 Brozio Edyta
ZSZ- fryzjer
18 Brzezińska Anna Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
19 Brzostek Marianna
ZSZ- kucharz
20 Burbula Wiesław Józef
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
21 Chaberek Grzegorz
ZSZ- ślusarz mechanik
22 Chaberek Mariusz
ZSZ- ślusarz mechanik
23 Chaberek Wiesław
ZSZ- ślusarz mechanik
24 Chaberek Iwona
ZSZ- sprzedawca
25 Chaberek Sylwester
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
26 Cwalina Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
27 Cwalina Urszula
ZSZ- kucharz
28 Cygan Marzena Anna
ZSZ- sprzedawca
29 Czyż Dariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
30 Darmetko Wojciech
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
31 Dąbkowska Gabriela
ZSZ- sprzedawca
32 Dąbrowska Anna
ZSZ- sprzedawca
33 Dąbrowski Adam
ZSZ- monter aparatury radiowo- telewizyjnej
34 Długozima Adam
ZSZ- ślusarz mechanik
35 Dobkowski Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
36 Drężek Krzysztof Bogdan
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
37 Drozdowska Anna
ZSZ- sprzedawca
38 Dymek Joanna
ZSZ- ciastkarz
39 Dziekoński Jacek
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
40 Dzięgielewski Józef
ZSZ- ślusarz mechanik
41 Gardocka Katarzyna
ZSZ- sprzedawca
42 Gardocka Sylwia
ZSZ- sprzedawca
43 Gietek Agnieszka
ZSZ- kucharz
44 Gołaś Wojciech
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
45 Gołaś Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
46 Gorzoch Barbara
ZSZ- sprzedawca
47 Gotlib Mirosław
ZSZ- piekarz
48 Górska Monika
ZSZ- sprzedawca
49 Grabowska Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
50 Grala Grzegorz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
51 Greloch Adam
ZSZ- ślusarz mechanik
52 Gromadzki Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
53 Gudelska Teresa
ZSZ- sprzedawca
54 Jermacz Ewa
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
55 Kapelański Adam
ZSZ- ślusarz mechanik
56 Kierchner Katarzyna
ZSZ- sprzedawca
57 Klimaszewski Bogusław
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
58 Klisiatys Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
59 Kłubowicz Maciej
ZSZ - tokarz
60 Kołomyjski Marek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
61 Konopka Iwona
ZSZ- sprzedawca
62 Konstanty Radosław
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
63 Kopacz Andrzej
ZSZ - tokarz
64 Koszewska Dorota
ZSZ- sprzedawca
65 Kotowska Beata
ZSZ- fryzjer
66 Kowalczyk Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
67 Kozicki Mariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
68 Kozikowska Iwona Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
69 Krasiński Stefan
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
70 Kuczewski Artur
ZSZ- ślusarz mechanik
71 Leszczyński Piotr
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
72 Lewandowska Mariola
ZSZ- sprzedawca
73 Lis Sabina
ZSZ- kucharz
74 Liszewski Jacek
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
75 Liżewski Andrzej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
76 Luberska Aneta
ZSZ- sprzedawca
77 Łazarczyk Dariusz
ZSZ - tokarz
78 Makarewicz Elżbieta
ZSZ- sprzedawca
79 Maksimowicz Elżbieta
ZSZ- ciastkarz
80 Maksimowicz Elżbieta
ZSZ- sprzedawca
81 Malinowska Katarzyna
ZSZ- sprzedawca
82 Malinowski Jarosław
ZSZ - tokarz
83 Małachowska Hanna
ZSZ- sprzedawca
84 Małż Jolanta
ZSZ- sprzedawca
85 Mańko Marek
ZSZ- ślusarz mechanik
86 Marchewka Dariusz
ZSZ - tokarz
87 Milczarski Tomasz
ZSZ - tokarz
88 Muzyk Piotr Paweł
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
89 Najda Elżbieta
ZSZ- sprzedawca
90 Nicewicz Paweł
ZSZ - tokarz
91 Niedbała Bogdan
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
92 Niksa Mariusz
ZSZ - tokarz
93 Olender Zbigniew
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
94 Olszewski Mariusz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
95 Orłowski Bogdan Antoni
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
96 Pac Janusz
ZSZ - tokarz
97 Paliwoda Marek
ZSZ - tokarz
98 Paliwoda Justyna
ZSZ- sprzedawca
99 Parafiński Andrzej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
100 Parda Krzysztof
ZSZ - tokarz
101 Pianka Mariusz
ZSZ - tokarz
102 Piaskowski Jan
ZSZ - tokarz
103 Piaścik Grzegorz
ZSZ- ślusarz mechanik
104 Pieloch Ewa
ZSZ- sprzedawca
105 Pieloszczyk Elżbieta
ZSZ- sprzedawca
106 Pikulińska Bożena
ZSZ- sprzedawca
107 Pikuliński Grzegorz
ZSZ- ślusarz mechanik
108 Pikuliński Adam Maciej
ZSZ- ślusarz mechanik
109 Pisiak Danuta
ZSZ- sprzedawca
110 Plona Ewa
ZSZ- sprzedawca
111 Płusa Beata Ewa
ZSZ- fryzjer
112 Popielarz Andrzej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
113 Potaś Paweł
ZSZ- ślusarz mechanik
114 Prusinowski Mieczysław Krzysztof
ZSZ - tokarz
115 Ptak Sławomir
ZSZ- ślusarz mechanik
116 Ptak Sylwia
ZSZ- sprzedawca
117 Pupek Paweł
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
118 Pupek Leszek
ZSZ- ślusarz mechanik
119 Rainko Karol
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
120 Rainko Jan
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
121 Rakowski Mariusz
ZSZ - tokarz
122 Rejnhard Mariusz
ZSZ - tokarz
123 Rejnhard Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
124 Reska Małgorzata
ZSZ- cukiernik
125 Rogiński Krzysztof
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
126 Rogiński Wojciech
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
127 Rogiński Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
128 Ruchała Krzysztof
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
129 Rutkowski Wiesław
ZSZ- piekarz
130 Sadek Mariola
ZSZ- sprzedawca
131 Sendrowski Tadeusz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
132 Serafin Karol
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
133 Sielawa Piotr
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
134 Skrodzka Wioletta Teresa
ZSZ- kelner
135 Skrodzki Krystian
ZSZ - tokarz
136 Skrodzki Artur
ZSZ- piekarz
137 Smaka Jacek
ZSZ - tokarz
138 Socik Bogdan
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
139 Socik Sławomir
ZSZ - tokarz
140 Socik Janusz
ZSZ- cukiernik
141 Sokołowska Magdalena
ZSZ- sprzedawca
142 Stachelek Iwona
ZSZ- cukiernik
143 Stanisławski Andrzej
ZSZ - tokarz
144 Stankiewicz Renata
ZSZ- sprzedawca
145 Szablak Teresa
ZSZ- kelner
146 Szczepankowski Michał
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
147 Szewczyk Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
148 Szulc Jacek
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
149 Szymanowski Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
150 Szymańska Renata
ZSZ- sprzedawca
151 Szymański Grzegorz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
152 Śląska Elżbieta
ZSZ- sprzedawca
153 Śliwka Ewa
ZSZ- sprzedawca
154 Śmiarowska Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
155 Świderska Ewa
ZSZ- sprzedawca
156 Turczyńska Edyta
ZSZ- sprzedawca
157 Ustach Jacek
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
158 Walczyk Karol Hubert
ZSZ - tokarz
159 Waszczyszyn Mariusz Sebastian
ZSZ - tokarz
160 Waszkiewicz Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
161 Wiszowata Anna
ZSZ- cukiernik
162 Włodkowski Wojciech Grzegorz
ZSZ- ślusarz mechanik
163 Włodkowski Adam
ZSZ- ślusarz mechanik
164 Wnuk Piotr
ZSZ - tokarz
165 Wyrwas Adam
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
166 Wyrwas Andrzej
ZSZ- blacharz samochodowy
167 Wysocki Robert
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
168 Zadroga Artur
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
169 Zagroba Anna
ZSZ- sprzedawca
170 Zalewska Beata
ZSZ- ciastkarz
171 Zalewska Agata
ZSZ- sprzedawca
172 Zawalich Leszek
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
173 Zawalich Paweł
ZSZ - tokarz
174 Zawalich Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
175 Zieliński Kazimierz
ZSZ - tokarz
176 Zolancewicz Maciej
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
177 Zyskowski Krzysztof
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
178 Zyskowski Jacek
ZSZ- ślusarz mechanik
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski