Aktualności




Jesteś tutaj 1801021 osobą.

Użytkowników online 2

Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 1995 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Andrzejczyk Bogdan
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
2 Bajkowska Sylwia
ZSZ- sprzedawca
3 Bałdyga Tomasz
tokarz
4 Banach Józef Adam
tokarz
5 Banach Krystyna
ZSZ- sprzedawca
6 Banach Piotr
ZSZ- ślusarz mechanik
7 Banachowski Leszek
ZSZ- ślusarz mechanik
8 Bandzul Andrzej
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
9 Baranowska Joanna
ZSZ- sprzedawca
10 Bartosiewicz Marek
tokarz
11 Bazydło Sylwia
ZSZ- sprzedawca
12 Bączek Przemysław
ZSZ- stolarz
13 Bielawski Cezary
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
14 Chaberek Przemysław
ZSZ - tokarz
15 Chmielewski Artur
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
16 Chojnowski Andrzej
tokarz
17 Chojnowski Wojciech
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
18 Cicha Agnieszka
ZSZ- fryzjer
19 Ciecierski Krzysztof Michał
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
20 Czech Jakub
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
21 Dąbkowska Agnieszka
ZSZ- kucharz
22 Dąbrowski Maciej
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
23 Długozima Roman
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
24 Drężek Iwona
ZSZ- krawiec męski
25 Duda Adam
ZSZ - tokarz
26 Duda Tomasz
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
27 Dziesiński Piotr
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
28 Dzięgielewski Andrzej
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
29 Fabiszewski Andrzej
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
30 Fiertek Piotr
ZSZ - tokarz
31 Filipkowski Jacek
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
32 Filipkowski Janusz
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
33 Florczyk Adam
ZSZ - tokarz
34 Gajda Piotr
ZSZ - tokarz
35 Gembic Monika
ZSZ- sprzedawca
36 Gleba Lesław
ZSZ- stolarz
37 Gleba Zbigniew
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
38 Goliński Paweł
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
39 Góralczyk Jarosław
tokarz
40 Góralczyk Marcin
tokarz
41 Grądzka Renata
ZSZ- fryzjer
42 Gromadzki Grzegorz
ZSZ- piekarz
43 Grużewski Grzegorz
tokarz
44 Gryguc Wojciech
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
45 Gugnacki Wawrzyniec
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
46 Iwanicki Jarosław
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
47 Jabłońska Joanna Beata
ZSZ- fryzjer
48 Jabłoński Adam
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
49 Jastrzębski Arkadiusz
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
50 Jurczenia Adam
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
51 Kaczmarczyk Jolanta Ewa
ZSZ- sprzedawca
52 Kajko Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
53 Kajko Mariusz
ZSZ- ślusarz mechanik
54 Kalinowski Paweł
ZSZ- stolarz
55 Kamiński Marek Józef
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
56 Kapelański Grzegorz
tokarz
57 Karwek Daniel
ZSZ- ślusarz mechanik
58 Kemfert Sylwia
ZSZ- sprzedawca
59 Kiełczewski Andrzej
tokarz
60 Kiełczewski Marek
ZSZ- ślusarz mechanik
61 Klama Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
62 Klimek Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
63 Klonowski Paweł
ZSZ- ślusarz mechanik
64 Konert Michał
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
65 Konopka Krzysztof
ZSZ - tokarz
66 Konopka Grzegorz
ZSZ- ślusarz mechanik
67 Kordal Leszek
ZSZ - tokarz
68 Kordal Sławomir
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
69 Korytkowski Grzegorz
ZSZ - tokarz
70 Kosiorek Sylwester
tokarz
71 Kosowski Marcin
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
72 Kotowska Katarzyna
ZSZ- fryzjer
73 Kowalczyk Grzegorz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
74 Kownacki Mariusz
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
75 Kozłowski Sławomir
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
76 Ksepka Anna Katarzyna
ZSZ- sprzedawca
77 Kubrak Cezary
ZSZ- ślusarz mechanik
78 Kuczyński Marcin
tokarz
79 Kuczyński Zbigniew
ZSZ- ślusarz mechanik
80 Kuliś Michał
tokarz
81 Lach Maciej
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
82 Łazarczyk Adam Mariusz
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
83 Makarewicz Przemysław
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
84 Marek Jarosław Andrzej
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
85 Marusa Robert Bugusław
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
86 Merchelski Adam
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
87 Milczarska Katarzyna
ZSZ- sprzedawca
88 Miłosek Leszek
tokarz
89 Mleczko Artur Józef
ZSZ - tokarz
90 Morze Bogusława
ZSZ- sprzedawca
91 Nadolny Radosław
ZSZ- kucharz
92 Narowska Barbara
ZSZ- sprzedawca
93 Niebrzydowski Grzegorz
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
94 Niebrzydowski Robert
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
95 Niedbała Mariusz
ZSZ- ślusarz mechanik
96 Niedbała Emil
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
97 Odachowski Michał
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
98 Olender Michał
ZSZ - tokarz
99 Olender Wiesław
ZSZ- stolarz
100 Olender Rafał Robert
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
101 Olender Sławomir
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
102 Olszewska Beata
ZSZ- fryzjer
103 Pac Artur
ZSZ - tokarz
104 Paluszek Adam Leszek
ZSZ - tokarz
105 Parda Paweł
ZSZ- stolarz
106 Pardo Piotr
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
107 Piekarska Dorota
ZSZ- kucharz
108 Pieloch Paweł
ZSZ- ślusarz mechanik
109 Pieloszczyk Paweł
ZSZ- stolarz
110 Pikulińska Agnieszka
ZSZ- kucharz
111 Piwowarski Jan
tokarz
112 Pomichowski Jarosław
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
113 Pomichowski Roman
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
114 Popielarz Marek
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
115 Poreda Bogdan
ZSZ- ślusarz mechanik
116 Poświata Krzysztof
ZSZ - tokarz
117 Przestrzelski Sławomir
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
118 Przestrzelski Krzysztof
ZSZ - tokarz
119 Ptak Grzegorz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
120 Ptak Janusz
tokarz
121 Ptak Barbara
ZSZ- sprzedawca
122 Ptak Marta
ZSZ- ciastkarz
123 Pycia Monika
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
124 Rainko Maciej
ZSZ- ślusarz mechanik
125 Raszczyk Michał
tokarz
126 Regliński Daniel Dariusz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
127 Rogowska Barbara
ZSZ- sprzedawca
128 Rudnicki Rafał
tokarz
129 Rybka Sławomir
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
130 Rydelek Ewa
ZSZ- ślusarz mechanik
131 Sakowska Agnieszka
ZSZ- kucharz
132 Sawicki Dariusz
tokarz
133 Sekściński Mariusz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
134 Sekściński Krzysztof
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
135 Serafin Mariusz
ZSZ - tokarz
136 Sielawa Wojciech
ZSZ - tokarz
137 Sielawa Tomasz
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
138 Sokołowski Piotr
ZSZ- piekarz
139 Sokołowski Piotr
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
140 Stachelek Adam
tokarz
141 Staniórski Grzegorz
tokarz
142 Sutkowska Iwona
ZSZ- sprzedawca
143 Sutkowski Wojciech
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
144 Szczubełek Witold
ZSZ- ślusarz mechanik
145 Szok Alicja
ZSZ- sprzedawca
146 Szostkiewicz Paweł
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
147 Szwarc Grzegorz
ZSZ - tokarz
148 Szymańczyk Ewa
ZSZ- fryzjer
149 Szymańska Wioletta
ZSZ- sprzedawca
150 Śliwka Urszula
ZSZ- ciastkarz
151 Śliwonik Sylwester
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
152 Świderska Barbara
ZSZ- sprzedawca
153 Targoński Dariusz
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
154 Terepka Monika
ZSZ- ślusarz mechanik
155 Truszkowski Dariusz
ZSZ- ślusarz mechanik
156 Trzcinka Paweł
ZSZ - tokarz
157 Trzcinka Sławomir
ZSZ - tokarz
158 Trzciński Marek
ZSZ - tokarz
159 Trzciński Sebastian
ZSZ- piekarz
160 Trześniewski Zenon
ZSZ- ślusarz mechanik
161 Tur Paweł
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
162 Tyszka Barbara
ZSZ- ciastkarz
163 Wezner Piotr
ZSZ- ślusarz mechanik
164 Wilczek Robert
ZSZ- ślusarz mechanik
165 Wiszowata Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
166 Wiszowata Wioletta
ZSZ- kucharz
167 Wróblewski Dariusz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
168 Wykowski Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
169 Wyrwas Ireneusz
tokarz
170 Wyrwas Andrzej
ZSZ - tokarz
171 Wyrwas Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
172 Zadroga Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
173 Zadroga Agnieszka
ZSZ- ciastkarz
174 Zadroga Zbigniew
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
175 Zalewski Robert
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
176 Zawojek Tomasz
ZSZ- ślusarz mechanik
177 Zduńczyk Wojciech
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
178 Zyskowska Ewa
ZSZ- ślusarz mechanik
179 Zyśk Arnold
tokarz
180 Zyśk Krystyna
ZSZ- sprzedawca
181 Żubrowski Tomasz
ZSZ- ślusarz mechanik
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski