Aktualności




Jesteś tutaj 1866843 osobą.

Użytkowników online 4

Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 1996 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Bacławski Mariusz
operator obrabiarek skraw.
2 Bajno Monika
ZSZ- sprzedawca
3 Bałdyga Robert
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
4 Bałdyga Marek
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
5 Banach Robert
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
6 Banach Tomasz
ZSZ- piekarz
7 Białucha Michał
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
8 Bielicki Wojciech
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
9 Bieńkowska Dorota
ZSZ- sprzedawca
10 Bieńkowski Arkadiusz Andrzej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
11 Błędosz Krzysztof
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
12 Boć Małgorzata
ZSZ- fryzjer
13 Borkowski Robert
ZSZ- blacharz samochodowy
14 Borys Magdalena
ZSZ- cukiernik
15 Borzymowski Sylwester
ZSZ- ślusarz mechanik
16 Buczyński Marek
ZSZ- ślusarz mechanik
17 Bugnacka Mariola
ZSZ- kucharz
18 Buraczewski Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
19 Burbula Jarosław
operator obrabiarek skraw.
20 Chaberek Michał
operator obrabiarek skraw.
21 Chmielewski Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
22 Chmielewski Radosław
operator obrabiarek skraw.
23 Chmielewski Jan Mariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
24 Ciepliński Robert Andrzej
operator obrabiarek skraw.
25 Ciołowski Adam
ZSZ- stolarz
26 Ciszewska Monika
ZSZ- kelner
27 Ciszewski Krzysztof Artur
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
28 Cudakiewicz Bogusława
ZSZ- sprzedawca
29 Danowski Adam
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
30 Dardzińska Wioletta
ZSZ- kelner
31 Dawid Krzysztof
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
32 Długozima Piotr Paweł
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
33 Drozdowski Mariusz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
34 Dziuba Mariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
35 Falkowski Dariusz
operator obrabiarek skraw.
36 Fiertek Aneta
ZSZ- kucharz
37 Gajda Piotr
ZSZ- ślusarz mechanik
38 Garstecki Paweł
ZSZ- ślusarz mechanik
39 Gębarski Piotr
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
40 Gietek Ewa
ZSZ- cukiernik
41 Gołaś Witold
ZSZ- ślusarz mechanik
42 Góralczyk Adam
operator obrabiarek skraw.
43 Góralczyk Marzena
ZSZ- sprzedawca
44 Górski Wojciech
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
45 Górski Jacek
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
46 Grala Paweł
ZSZ- ślusarz mechanik
47 Greloch Wojciech
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
48 Gromadzki Andrzej
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
49 Grużewski Artur
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
50 Hermanowska Sylwia
ZSZ- cukiernik
51 Iwanowski Jan
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
52 Jarzyło Piotr
operator obrabiarek skraw.
53 Kaliński Adam
operator obrabiarek skraw.
54 Karwowski Wojciech
ZSZ- ślusarz mechanik
55 Kleczyński Wojciech
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
56 Kłys Andrzej
operator obrabiarek skraw.
57 Kołota Mariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
58 Konopka Ewa
ZSZ- sprzedawca
59 Kopacz Piotr
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
60 Kordal Marcin
operator obrabiarek skraw.
61 Kowalewski Marek
ZSZ- ślusarz mechanik
62 Kozak Rafał
ZSZ- monter RTV
63 Krajewski Grzegorz
ZSZ- ślusarz mechanik
64 Kręciewski Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
65 Kruszewski Mariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
66 Kubrak Małgorzata
ZSZ- cukiernik
67 Kukliński Adam
operator obrabiarek skraw.
68 Kulągowski Marcin
operator obrabiarek skraw.
69 Kulągowski Robert
ZSZ- blacharz samochodowy
70 Kuliś Adam
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
71 Laszczkowski Wojciech
operator obrabiarek skraw.
72 Lemański Dariusz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
73 Leoszewski Jacek
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
74 Lipka Lidia
ZSZ- cukiernik
75 Ludant Grzegorz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
76 Ławski Krzysztof
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
77 Łazarczyk Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
78 Majewski Zbigniew
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
79 Makarewicz Grażyna
ZSZ- sprzedawca
80 Małż Krzysztof
ZSZ- piekarz
81 Marchewka Jarosław Stanisław
ZSZ- ślusarz mechanik
82 Marek Janusz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
83 Marek Piotr
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
84 Mierkowska Barbara
ZSZ- cukiernik
85 Milewski Zbigniew
operator obrabiarek skraw.
86 Moszczyński Wiesław Ryszard
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
87 Murach Mariusz
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
88 Narowski Wojciech
ZSZ- ślusarz mechanik
89 Nicewicz Marzena
ZSZ- fryzjer
90 Niebrzydowska Elżbieta
ZSZ- cukiernik
91 Niedbała Grzegorz
operator obrabiarek skraw.
92 Niedbała Bogdan
operator obrabiarek skraw.
93 Niedziółka Jan
operator obrabiarek skraw.
94 Nietupska Wioletta
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
95 Olender Marcin
operator obrabiarek skraw.
96 Olender Bogusław
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
97 Olszak Agnieszka
ZSZ- cukiernik
98 Paliwoda Iwona Izabela
ZSZ- sprzedawca
99 Parda Grzegorz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
100 Patalan Dariusz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
101 Piaskowska Barbara
ZSZ- cukiernik
102 Piekarska Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
103 Pikuliński Marek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
104 Piotrowski Marek
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
105 Pisiak Małgorzata
ZSZ- cukiernik
106 Plaga Jan
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
107 Podchul Tomasz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
108 Polakowski Jarosław
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
109 Polkowski Radosław
operator obrabiarek skraw.
110 Pomichowski Maciej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
111 Poświata Rafał
ZSZ- ślusarz mechanik
112 Przytuła Artur
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
113 Ptak Wojciech
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
114 Rakowski Zbigniew
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
115 Remiszewski Sławomir
ZSZ- ślusarz mechanik
116 Ruchała Grzegorz
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
117 Rutkowska Sylwia
ZSZ- sprzedawca
118 Samełko Jacek
ZSZ- ślusarz mechanik
119 Sawicka Anna
ZSZ- sprzedawca
120 Sekściński Adam
ZSZ- ślusarz mechanik
121 Serowik Sylwia
ZSZ- cukiernik
122 Siwik Andrzej
ZSZ- lakiernik samochodowy
123 Składanek Wojciech
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
124 Sokołowski Zbigniew
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
125 Stankiewicz Mariusz Robert
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
126 Szablak Krzysztof
operator obrabiarek skraw.
127 Szczęsna Jwona
ZSZ- sprzedawca
128 Szczęsny Mariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
129 Szlis Dariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
130 Szmigiel Agnieszka
ZSZ- kelner
131 Szumowski Karol
ZSZ- ślusarz mechanik
132 Szydlik Monika
ZSZ- fryzjer
133 Szymanowski Paweł
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
134 Szymanowski Andrzej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
135 Szymańczyk Daniel
operator obrabiarek skraw.
136 Szymańczyk Zbigniew
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
137 Szymański Andrzej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
138 Śliwka Andrzej
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
139 Śliwka Dorota
ZSZ- sprzedawca
140 Śniadach Radosław
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
141 Świderski Marcin
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
142 Święczkowski Grzegorz
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
143 Święszkowski Tomasz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
144 Święszkowski Marcin
ZSZ- ślusarz mechanik
145 Święszkowski Edward
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
146 Torfa Sylwia
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
147 Trześniewski Mariusz
ZSZ- ślusarz mechanik
148 Walczyk Aneta Dorota
ZSZ- sprzedawca
149 Waszczyszyn Brygida Edyta
ZSZ- sprzedawca
150 Waszkiewicz Jacek
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
151 Wieczorek Paweł
ZSZ- ślusarz mechanik
152 Wiszowaty Grzegorz
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
153 Wiśniewski Grzegorz
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
154 Wrotek Mariola Bożena
ZSZ- sprzedawca
155 Zalewski Bogdan
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
156 Zambrowski Robert
ZSZ- ślusarz mechanik
157 Zawalich Barbara
ZSZ- sprzedawca
158 Zawistowski Robert
Technikum Zawodowe- budowa maszyn (na podbudowie ZSZ)
159 Zieliński Jacek
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
160 Żyliński Artur
ZSZ- ślusarz mechanik
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski