Aktualności




Jesteś tutaj 1800984 osobą.

Użytkowników online 3

Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 1997 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Andrzejczyk Adam
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
2 Arnista Ewa
Technikum Zawodowe- obróbka skrawaniem
3 Bajno Wojciech
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
4 Bazydło Rafał
Technikum Zawodowe- obróbka skrawaniem
5 Bazydło Agnieszka
ZSZ- kucharz
6 Bazydło Agnieszka
ZSZ- kucharz
7 Bekier Paweł
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
8 Bralewski Wojciech
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
9 Brodowski Marcin
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
10 Budzisz Wioletta
ZSZ- fryzjer
11 Bugnacki Marcin
ZSZ- ślusarz mechanik
12 Burzyński Paweł
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
13 Chaberek Grzegorz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
14 Chaberek Robert Mariusz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
15 Chaberek Hubert
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
16 Chrostowski Adam
ZSZ- ślusarz mechanik
17 Chutkowska Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
18 Cudakiewicz Wojciech
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
19 Czerwiński Paweł
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
20 Darmetko Katarzyna
ZSZ- sprzedawca
21 Darmetko Marta
ZSZ- sprzedawca
22 Dębęk Magdalena
ZSZ- sprzedawca
23 Dębkowski Mariusz
ZSZ- ślusarz mechanik
24 Duda Paweł
ZSZ- ślusarz mechanik
25 Dzięgielewski Grzegorz
Technikum Zawodowe- obróbka skrawaniem
26 Falkowska Iwona
ZSZ- sprzedawca
27 Filipkowski Robert
ZSZ- ślusarz mechanik
28 Filipkowski Daniel
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
29 Florczyk Marcin
ZSZ- piekarz
30 Galanek Michał
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
31 Gałązka Marta
ZSZ- sprzedawca
32 Gorela Robert
ZSZ- ślusarz mechanik
33 Góralczyk Sławomir
Technikum Zawodowe- obróbka skrawaniem
34 Górski Adam
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
35 Grabowski Piotr
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
36 Grudziński Grzegorz
Technikum Zawodowe- obróbka skrawaniem
37 Grześ Małgorzata
ZSZ- kelner
38 Gutowski Mariusz
Technikum Zawodowe- obróbka skrawaniem
39 Gutowski Krzysztof
Technikum Zawodowe- obróbka skrawaniem
40 Hryszkiewicz Artur
Technikum Zawodowe- obróbka skrawaniem
41 Imiela Krzysztof
Technikum Zawodowe- obróbka skrawaniem
42 Jarzyło Andrzej
Technikum Zawodowe- obróbka skrawaniem
43 Jermacz Adam
Technikum Zawodowe- obróbka skrawaniem
44 Jermacz Andrzej Grzegorz
Technikum Zawodowe- obróbka skrawaniem
45 Kalinowska Ewa Janina
ZSZ - krawiec
46 Kijek Krzysztof Robert
Technikum Zawodowe- obróbka skrawaniem
47 Kłos Aneta
ZSZ- sprzedawca
48 Kopka Robert
Technikum Zawodowe- obróbka skrawaniem
49 Kopytek Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
50 Kowalczyk Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
51 Kowalczyk Piotr
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
52 Kowalczyk Paweł
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
53 Kowalczyk Karol
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
54 Kowalewska Małgorzata Renata
ZSZ- kelner
55 Kozikowski Marek
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
56 Kryjak Agnieszka
ZSZ- fryzjer
57 Ksepka Robert
ZSZ- ślusarz mechanik
58 Kuczyński Andrzej
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
59 Kuliś Zbigniew
ZSZ- ślusarz mechanik
60 Kuliś Alicja
ZSZ- kucharz
61 Lewandowski Adam
Technikum Zawodowe- obróbka skrawaniem
62 Lewandowski Adam
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
63 Lubecki Adam
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
64 Luberski Paweł
ZSZ- ślusarz mechanik
65 Łada Paweł
Technikum Zawodowe- obróbka skrawaniem
66 Łazarczyk Paweł
ZSZ- blacharz samochodowy
67 Malinowski Adam
ZSZ- ślusarz mechanik
68 Malinowski Andrzej
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
69 Małż Andrzej
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
70 Marcińczyk Leszek
ZSZ- piekarz
71 Mieczkowski Daniel
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
72 Mierkowska Anna
ZSZ- krawiec odzieży damskiej
73 Mierkowska Anna
ZSZ- krawiec
74 Milczarski Tomasz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
75 Milewski Przemysław
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
76 Miracki Marcin
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
77 Muczyński Andrzej
ZSZ- blacharz samochodowy
78 Nerowska Marta
ZSZ- sprzedawca
79 Nicewicz Mariusz
ZSZ- stolarz
80 Niczewski Adam
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
81 Niedźwiecka Wanda
Technikum Zawodowe- obróbka skrawaniem
82 Niedźwiecka Anna
ZSZ- sprzedawca
83 Niksa Janusz
ZSZ- piekarz
84 Obiedziński Krzysztof
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
85 Odachowska Izabela
ZSZ- sprzedawca
86 Olbryś Rafał
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
87 Pac Mariusz
ZSZ- ślusarz mechanik
88 Paliwoda Sławomir
Technikum Zawodowe- obróbka skrawaniem
89 Parda Dorota
ZSZ- sprzedawca
90 Parda Adam
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
91 Pardo Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
92 Parzych Wiesław
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
93 Pastorczyk Marcin
ZSZ- ślusarz mechanik
94 Pawelczyk Wiesław
Technikum Zawodowe- obróbka skrawaniem
95 Pianka Adam
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
96 Pieklik Witold
ZSZ- piekarz
97 Pikuliński Robert
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
98 Pisiak Robert
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
99 Pisiak Mariusz
ZSZ- piekarz
100 Prusinowski Wiesław
ZSZ- ślusarz mechanik
101 Prusinowski Andrzej
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
102 Ptak Sławomir
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
103 Puchalski Marcin
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
104 Rakowski Mariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
105 Ramotowski Krzysztof
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
106 Rojecki Marcin
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
107 Rudnicki Marcin
Technikum Zawodowe- obróbka skrawaniem
108 Ruszczyk Jacek
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
109 Ruszczyk Grzegorz
ZSZ- kucharz
110 Rybka Katarzyna
ZSZ- sprzedawca
111 Sadłowska Iwona
ZSZ- kucharz
112 Sakowska Marzena
ZSZ- sprzedawca
113 Sawicka Dorota
ZSZ- sprzedawca
114 Sawicki Andrzej
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
115 Sczęsny Maciej
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
116 Serafin Beata
ZSZ- kelner
117 Sielawa Edyta
ZSZ- sprzedawca
118 Sielawa Dariusz
ZSZ- ślusarz mechanik
119 Sielawa Artur
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
120 Sikora Robert
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
121 Siwik Rafał
ZSZ- ślusarz mechanik
122 Siwik Sławomir
ZSZ- ślusarz mechanik
123 Siwik Mariola
ZSZ- kucharz
124 Skrodzki Tomasz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
125 Socik Sławomir
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
126 Sokołowska Anna
ZSZ- sprzedawca
127 Sokołowski Andrzej
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
128 Stachelek Przemysław
ZSZ- ślusarz mechanik
129 Staniszewski Paweł
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
130 Suplicki Marcin
ZSZ- ślusarz mechanik
131 Szumiło Grzegorz
Technikum Zawodowe- obróbka skrawaniem
132 Szymanowski Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
133 Szymańska Maria Ewa
ZSZ- cukiernik
134 Śmiarowski Marcin
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
135 Śmigiel Emilia
ZSZ- sprzedawca
136 Świderska Emilia
ZSZ- sprzedawca
137 Święcica Karol
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
138 Truszkowski Adam
ZSZ- ślusarz mechanik
139 Trzciński Adam
Technikum Zawodowe- obróbka skrawaniem
140 Trzciński Piotr
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
141 Trzciński Paweł
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
142 Tyszka Renata
ZSZ- krawiec odzieży damskiej
143 Tyszka Renata
ZSZ- krawiec
144 Uścinowicz Krzysztof Wojciech
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
145 Walczyk Karol Hubert
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
146 Wierzbowska Kinga
ZSZ- cukiernik
147 Więcek Marcin Adam
Technikum Zawodowe- obróbka skrawaniem
148 Wiśniewska Izabela
ZSZ- sprzedawca
149 Wiśniewski Tomasz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
150 Wnuk Piotr
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
151 Wyka Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
152 Wykowski Karol
ZSZ- ślusarz mechanik
153 Zabłocka Monika
ZSZ- sprzedawca
154 Zalewski Adam
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
155 Zapert Krzysztof
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
156 Zegarowicz Artur
ZSZ- ślusarz mechanik
157 Zelkowska Hanna
ZSZ- sprzedawca
158 Zieliński Adam
ZSZ- ślusarz mechanik
159 Ziółek Marcin
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
160 Zuzga Michał Jan
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
161 Zyskowski Jacek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
162 Żebrowska Anna Agnieszka
ZSZ- kelner
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski