Aktualności




Jesteś tutaj 1866847 osobą.

Użytkowników online 4

Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 1998 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Bałdyga Damian
ZSZ- ślusarz mechanik
2 Banach Aneta
ZSZ- sprzedawca
3 Banach Adam
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
4 Banach Marcin Bogusław
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
5 Banach Jacek
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
6 Banach Monika
ZSZ- sprzedawca
7 Bazydło Adam
ZSZ- ślusarz mechanik
8 Bączek Robert
ZSZ- ślusarz mechanik
9 Bednarczyk Piotr
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
10 Bednarski Sławomir
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
11 Błędos Daniel
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
12 Borkowska Monika
ZSZ- cukiernik
13 Brozio Katarzyna
ZSZ- kucharz
14 Brozio Arkadiusz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
15 Brzeziak Wiesław
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
16 Bugnacka Magdalena
ZSZ- cukiernik
17 Burzyński Piotr
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
18 Charbin Monika
ZSZ- sprzedawca
19 Chmielewska Monika
ZSZ- sprzedawca
20 Chochowska Urszula
ZSZ- kucharz
21 Chodnik Robert
ZSZ- ślusarz mechanik
22 Chrostowski Piotr
ZSZ- ślusarz mechanik
23 Chutkowska Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
24 Cieloszczyk Marzena
ZSZ- kelner
25 Ciszewska Ewa
ZSZ- sprzedawca
26 Cudnik Wanda
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
27 Dąbkowski Szymon
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
28 Dąbkowski Mariusz
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
29 Dąbrowski Jarosław
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
30 Duda Sylwester
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
31 Dziekoński Jarosław
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
32 Falkowski Marcin
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
33 Foltyńska Ewa
ZSZ- cukiernik
34 Foltyński Karol
ZSZ- ślusarz mechanik
35 Giembic Karol
ZSZ- monter instalacji budowlanej
36 Gleba Adam
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
37 Glinka Andrzej
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
38 Głodowski Tomasz Andrzej
ZSZ- piekarz
39 Gniazdowski Paweł
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
40 Gołaś Hanna
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
41 Góralczyk Aneta
ZSZ- sprzedawca
42 Góralczyk Krzysztof
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
43 Góralczyk Roman
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
44 Górska Aneta
ZSZ- sprzedawca
45 Górski Dariusz
ZSZ- ślusarz mechanik
46 Górski Adam
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
47 Grala Marzena
ZSZ- krawiec
48 Gromadzka Iwona
ZSZ- sprzedawca
49 Grzech Marcin
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
50 Gutowski Michał
ZSZ- monter RTV
51 Guziel Leon
ZSZ- ślusarz mechanik
52 Jagiełło Emil
ZSZ- ślusarz mechanik
53 Jarzyło Wojciech
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
54 Jarzyło Grzegorz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
55 Jarzyło Jarosław
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
56 Jerominek Mariusz
ZSZ- ślusarz mechanik
57 Kalinowska Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
58 Kałęka Monika
ZSZ- sprzedawca
59 Kamińska Iwona
ZSZ- kucharz
60 Kapelański Grzegorz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
61 Kleciński Michał
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
62 Klimek Joanna
ZSZ- sprzedawca
63 Klonowska Renata
ZSZ- kelner
64 Koliński Krzysztof
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
65 Konert Rafał Paweł
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
66 Konopka Ewa
ZSZ- kucharz
67 Konstanty Bogusława
ZSZ- sprzedawca
68 Koszewski Sławomir
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
69 Kowalewska Marzena
ZSZ- sprzedawca
70 Kozicki Artur
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
71 Kozłowski Marek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
72 Kozłowski Wojciech
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
73 Kozłowski Jacek
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
74 Krejszeff Marcin
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
75 Krysiak Magdalena
ZSZ- sprzedawca
76 Kuczyński Jacek
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
77 Kulągowska Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
78 Kulikowski Sebastian Marek
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
79 Kurkowska Grażyna
ZSZ- sprzedawca
80 Kurpiewski Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
81 Kurpiewski Adam
ZSZ- ślusarz mechanik
82 Lewkowicz Paweł
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
83 Lorenc Adrian
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
84 Lubiejewski Robert
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
85 Lutrzykowski Tomasz
ZSZ- ślusarz mechanik
86 Łęk Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
87 Łukowska Urszula
ZSZ- sprzedawca
88 Łukowska Sylwia
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
89 Malinowska Katarzyna
ZSZ- fryzjer
90 Malinowski Grzegorz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
91 Masłowska Wioletta
ZSZ- piekarz
92 Mazurek Barbara
ZSZ- kelner
93 Mierzejewski Sławomir
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
94 Mikulski Robert Radosław
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
95 Milczarski Paweł
ZSZ- ślusarz mechanik
96 Miłosek Leszek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
97 Muczyńska Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
98 Nadolny Jacek
ZSZ- ślusarz mechanik
99 Nagórski Grzegorz Jacek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
100 Nawrocki Stanisław
ZSZ- piekarz
101 Nowakowska Urszula
ZSZ- sprzedawca
102 Nowakowski Grzegorz
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
103 Paliwoda Monika
ZSZ- sprzedawca
104 Paliwoda Michał
ZSZ- ślusarz mechanik
105 Perzanowski Adam
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
106 Pianka Michał Artur
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
107 Piątek Piotr
ZSZ- ślusarz mechanik
108 Piekarski Sławomir
ZSZ- stolarz
109 Pieklik Iwona
ZSZ- sprzedawca
110 Pieklik Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
111 Pisiak Ewa
ZSZ- cukiernik
112 Pisiak Grzegorz
ZSZ- piekarz
113 Pisowodzki Waldemar Andrzej
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
114 Plona Piotr
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
115 Polonis Izabela Anna
ZSZ- piekarz
116 Popielarczyk Karol
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
117 Popielarz Jarosław Sławomir
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
118 Prusinowska Sylwia
ZSZ- sprzedawca
119 Prusinowski Marcin
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
120 Przestrzelski Grzegorz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
121 Pupek Katarzyna
ZSZ- sprzedawca
122 Pycia Bogusława
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
123 Rapacka Monika
ZSZ- sprzedawca
124 Rogiński Artur Jacek
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
125 Rogiński Krzysztof
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
126 Romot Jarosław
ZSZ- ślusarz mechanik
127 Ruchała Dariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
128 Ruchała Ireneusz Bogusław
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
129 Rutkowski Dariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
130 Rutkowski Tomasz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
131 Rydel Sylwia
ZSZ- sprzedawca
132 Sawicki Krzysztof
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
133 Sekścińska Beata
ZSZ- sprzedawca
134 Sekściński Marcin
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
135 Serafin Ewa
ZSZ- sprzedawca
136 Sęk Zbigniew
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
137 Skrodzka Beata
ZSZ- sprzedawca
138 Skrodzki Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
139 Skrodzki Daniel
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
140 Smaka Renata
ZSZ- sprzedawca
141 Smaka Krzysztof
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
142 Socik Wioletta
ZSZ- piekarz
143 Sokołowska Ewa
ZSZ- fryzjer
144 Stachelek Marcin
ZSZ- sprzedawca
145 Stachelek Michał
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
146 Staworko Piotr
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
147 Stolarski Mariusz
Technikum Mechaniczne- technik mechanik obróbki skrawaniem
148 Sutkowska Wioletta
ZSZ- sprzedawca
149 Szczech Renata
ZSZ- sprzedawca
150 Szczech Robert
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
151 Szczechowska Ewa
ZSZ- cukiernik
152 Szczęsny Robert
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
153 Szewczyk Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
154 Szmigiel Krzysztof
ZSZ- piekarz
155 Szumowski Jacek
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
156 Szymanowska Anna
ZSZ- sprzedawca
157 Szymański Marcin
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
158 Szymański Marek Józef
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
159 Świderski Lech
ZSZ- piekarz
160 Terepka Monika
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
161 Truszkowski Dariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
162 Trzcinka Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
163 Trzciński Artur
ZSZ- sprzedawca
164 Trzciński Grzegorz
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
165 Tuzinowski Rafał
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
166 Waszkiewicz Renata
ZSZ- sprzedawca
167 Wawrzynowicz Mirosław
Technikum Mechaniczne- technik mechanik obróbki skrawaniem
168 Więcek Przemysław
ZSZ- blacharz samochodowy
169 Wiszowaty Grzegorz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
170 Wiśniewski Marcin
ZSZ- ślusarz mechanik
171 Włodkowski Krzysztof
ZSZ- piekarz
172 Wołczyński Adam
Technikum Mechaniczne- technik mechanik obróbki skrawaniem
173 Woźnierski Wojciech
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
174 Wykowska Beata
ZSZ- sprzedawca
175 Zach Marcin
ZSZ- piekarz
176 Zach Bogdan
ZSZ- ślusarz mechanik
177 Zapert Andrzej
ZSZ- ślusarz mechanik
178 Zawłocki Grzegorz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
179 Zawłocki Marek Sławomir
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
180 Zieliński Kazimierz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
181 Zieliński Marcin
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
182 Zuzga Karol
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
183 Zyskowska Sylwia Jadwiga
ZSZ- cukiernik
184 Żuliński Adam
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski