Aktualności




Jesteś tutaj 1800957 osobą.

Użytkowników online 4

Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 1999 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Bacławski Rafał
ZSZ- piekarz
2 Baczewski Mariusz
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
3 Bagińska Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
4 Bagiński Adam
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
5 Bałdyga Marek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
6 Bałdyga Ewa
ZSZ- sprzedawca
7 Bałdyga Marzena
ZSZ- sprzedawca
8 Banach Paweł
ZSZ- ślusarz mechanik
9 Bandzul Piotr
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
10 Barczykowski Rafał
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
11 Bartosiewicz Marcin
ZSZ- elektromonter
12 Bazylewicz Maciej
ZSZ- ślusarz mechanik
13 Bączek Benedykt Grzegorz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
14 Bednarski Łukasz
ZSZ- stolarz
15 Błędosz Piotr
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
16 Borkowski Marek
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
17 Borkowski Michał
ZSZ- piekarz
18 Buczyński Marek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
19 Cekała Marek
ZSZ- stolarz
20 Cempa Mariusz Józef
ZSZ- ślusarz mechanik
21 Chaberek Przemysław
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
22 Chaberek Grzegorz
ZSZ- piekarz
23 Chądzyński Paweł
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
24 Chilińska Wioletta
ZSZ- fryzjer
25 Chmielewski Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
26 Chmielewski Paweł
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
27 Chodnicka Diana Julia
ZSZ- sprzedawca
28 Chutkowska Monika
ZSZ- sprzedawca
29 Chutkowski Adam
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
30 Ciecierski Henryk
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
31 Cudnik Bernardeta
ZSZ- piekarz
32 Cwalina Joanna Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
33 Czarnecki Wiesław
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
34 Czerwiński Marcin
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
35 Długozima Leszek
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
36 Drozdowski Roman
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
37 Duda Beata
ZSZ- sprzedawca
38 Duda Beata
ZSZ- cukiernik
39 Duda Monika
ZSZ- kucharz
40 Falkowski Michał
ZSZ- piekarz
41 Filipkowska Katarzyna Maria
ZSZ- sprzedawca
42 Foltyńska Agnieszka
ZSZ- krawiec odzieży damskiej
43 Foltyński Tadeusz
ZSZ- ślusarz mechanik
44 Gębarski Paweł
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
45 Gołaś Witold
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
46 Gołaś Anna
ZSZ- sprzedawca
47 Gołaś Barbara
ZSZ- sprzedawca
48 Gołaś Tomasz
ZSZ- ślusarz mechanik
49 Górska Alicja
ZSZ- sprzedawca
50 Grala Paweł
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
51 Greloch Jacek
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
52 Gutowska Emilia
ZSZ- piekarz
53 Gutowski Józef
ZSZ- ślusarz mechanik
54 Hader Wojciech
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
55 Jabłoński Tadeusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
56 Jankowski Tomasz
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
57 Jarzyło Piotr
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
58 Jasiewicz Maciej
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
59 Jerominek Marcin
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
60 Kanopka Magdalena
ZSZ- sprzedawca
61 Karwowski Wojciech
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
62 Kleciński Maciej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
63 Kokoszko Paweł
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
64 Kołdys Łukasz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
65 Konopka Jacek
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
66 Kordal Marcin
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
67 Kordal Leszek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
68 Kordal Karol
ZSZ- ślusarz mechanik
69 Kordal Paweł
ZSZ- ślusarz mechanik
70 Kowalczyk Piotr
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
71 Kowalczyk Grzegorz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
72 Kowalewska Anna
ZSZ- sprzedawca
73 Kozłowska Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
74 Krejszeff Rafał
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
75 Ksepka Jolanta
ZSZ- piekarz
76 Kubrak Paweł
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
77 Kubrak Beata
ZSZ- sprzedawca
78 Kukliński Adam
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
79 Kulągowski Artur
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
80 Kuliś Andrzej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
81 Kuliś Marcin
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
82 Laszczkowski Wojciech
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
83 Lemańska Jolanta
ZSZ- sprzedawca
84 Lemańska Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
85 Leszczyński Marcin
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
86 Lis Adam
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
87 Lorenc Artur
ZSZ- ślusarz mechanik
88 Lustrzykowska Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
89 Lutrzykowski Maciej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
90 Łazarczyk Paweł
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
91 Majewski Zbigniew
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
92 Malinowski Paweł
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
93 Malinowski Sławomir
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
94 Malinowski Andrzej
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
95 Małkiński Marcin
ZSZ- stolarz
96 Masłowski Robert
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
97 Milewski Krzysztof
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
98 Misierewicz Jarosław
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
99 Murawski Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
100 Nadara Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
101 Nadolny Mariusz
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
102 Nicewicz Waldemar
ZSZ- stolarz
103 Nicewicz Sławomir
ZSZ- stolarz
104 Niedbała Bogdan
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
105 Niksa Elżbieta
ZSZ- sprzedawca
106 Nowak Marcin
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
107 Obrycka Bogusława
ZSZ- fryzjer
108 Olender Marcin
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
109 Olender Jacek Tomasz
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
110 Paliwoda Karina
ZSZ- sprzedawca
111 Papież Grzegorz
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
112 Parada Arkadiusz
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
113 Parda Marta
ZSZ- cukiernik
114 Parda Elżbieta
ZSZ- kucharz
115 Parzych Michał
ZSZ- ślusarz mechanik
116 Piankowska Monika
ZSZ- kucharz
117 Piatek Piotr
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
118 Piekarska Renata
ZSZ- sprzedawca
119 Pietruszka Krzysztof
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
120 Pikuliński Andrzej
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
121 Polewaczyk Michał
ZSZ- ślusarz mechanik
122 Polkowski Radosław
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
123 Pomichowski Daniel Marcin
ZSZ- ślusarz mechanik
124 Pomidzowski Hubert
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
125 Poświata Rafał
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
126 Potaś Adam
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
127 Prusinowska Emilia
ZSZ- sprzedawca
128 Prusinowski Mirosław
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
129 Przyborowski Piotr
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
130 Przytuła Sławomir
ZSZ- piekarz
131 Ptak Michał
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
132 Pupek Mariusz
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
133 Rakowski Grzegorz
ZSZ- piekarz
134 Romatowski Mariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
135 Ruchała Grzegorz
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
136 Rutkowski Marek
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
137 Rybka Marek
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
138 Rydelek Ewa
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
139 Rydelek Paweł
ZSZ- ślusarz mechanik
140 Rydelek Adam
ZSZ- stolarz
141 Rząsiński Rafał
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
142 Sadłowski Marcin
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
143 Sadowski Andrzej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
144 Sekściński Marcin Piotr
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
145 Sekściński Robert
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
146 Sekściński Zdzisław
ZSZ- kelner
147 Sendrowski Zbigniew
ZSZ- ślusarz mechanik
148 Serowik Jacek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
149 Serowik Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
150 Serowik Robert
ZSZ- ślusarz mechanik
151 Sielawa Michał
ZSZ- piekarz
152 Siwik Przemysław
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
153 Skrodzki Robert
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
154 Skrodzki Artur
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
155 Skrodzki Rafał
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
156 Skrodzki Piotr
ZSZ- blacharz samochodowy
157 Sobcińska Marta
ZSZ- sprzedawca
158 Sokołowska Aneta
ZSZ- cukiernik
159 Sokołowski Mariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
160 Sokołowski Mariusz
ZSZ- piekarz
161 Staniszewski Piotr
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
162 Stochelska Iwona
ZSZ- sprzedawca
163 Stolarska Iwona
ZSZ- sprzedawca
164 Sutkowska Aneta
ZSZ- sprzedawca
165 Szczechowski Tadeusz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
166 Szczółko Sebastian
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
167 Szewczyk Julita
ZSZ- sprzedawca
168 Szmitko Daniel
ZSZ- ślusarz mechanik
169 Szumowski Dariusz
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
170 Święszkowski Marek
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
171 Terepka Joanna
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
172 Trzcinka Radosław
ZSZ- piekarz
173 Trzciński Marek
ZSZ- piekarz
174 Turski Dariusz
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
175 Tyszka Grzegorz
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
176 Wieczorek Ewa
ZSZ- sprzedawca
177 Wieczorek Zbigniew
ZSZ- ślusarz mechanik
178 Wiszowaty Krzysztof
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
179 Wróblewski Piotr
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
180 Wszeborowski Rafał
Technikum Mechaniczne- technik mechanik obróbki skrawaniem
181 Zabłocka Lidia
ZSZ- sprzedawca
182 Zalewski Waldemar
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
183 Zielińska Marta
ZSZ- sprzedawca
184 Zieliński Wojciech
Technikum Mechaniczne- technik mechanik obróbki skrawaniem
185 Zuzga Izabela
ZSZ- sprzedawca
186 Zyśk Marek
ZSZ- piekarz
187 Żebrowska Danuta
ZSZ- kucharz
188 Żyliński Artur
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski