Aktualności





Użytkowników online 2

Losowa Fotografia Kolno
Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 2000 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Ałajko Urszula
ZSZ- sprzedawca
2 Baczewski Grzegorz
operator obrabiarek skraw.
3 Bagiński Marcin
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
4 Bajno Wojciech
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
5 Bajno Andrzej
operator obrabiarek skraw.
6 Bajno Daniel Karol
operator obrabiarek skraw.
7 Banach Tadeusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
8 Banach Marta
ZSZ- kucharz
9 Bartosiewicz Marek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
10 Bartyzel Maja Agnieszka
ZSZ- kucharz
11 Bazylewicz Agnieszka
ZSZ- kucharz
12 Bąkowski Paweł Zenon
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
13 Bejenka Zbigniew
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
14 Bieńkowski Paweł
ZSZ- piekarz
15 Borysiuk Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
16 Bralewski Piotr
ZSZ- piekarz
17 Brozio Barbara
ZSZ- sprzedawca
18 Bugnacki Tomasz
operator obrabiarek skraw.
19 Burzyński Paweł
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
20 Chaberek Daniel
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
21 Chaberek Krzysztof
ZSZ- blacharz samochodowy
22 Chaberek Ewa
ZSZ- kucharz
23 Chaberek Paweł Jan
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
24 Chalicka Małgorzata Helena
ZSZ- sprzedawca
25 Chiliński Janusz
ZSZ- piekarz
26 Chmielewska Małgorzata Katarzyna
ZSZ- kelner
27 Chmielewski Tomasz
ZSZ- piekarz
28 Chmielewski Marcin
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
29 Chojnowska Anna
ZSZ- sprzedawca
30 Chutkowska Ewa
ZSZ- sprzedawca
31 Cieniewicz Krzysztof
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
32 Ciszewski Adam
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
33 Cudnik Rafał
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
34 Cudnik Marcin
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
35 Dąbkowska Maria
ZSZ- kelner
36 Dąbkowski Marcin
ZSZ- piekarz
37 Dąbrowski Adam
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
38 Dąbrowski Artur Adam
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
39 Drylenko Bartłomiej
ZSZ- blacharz samochodowy
40 Duda Sylwester
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
41 Duda Karol
operator obrabiarek skraw.
42 Duda Karol
ZSZ- piekarz
43 Dzięgielewska Barbara
ZSZ- kucharz
44 Dzięgielewski Adam
ZSZ- piekarz
45 Dzwonkowska Edyta
ZSZ- sprzedawca
46 Gardocki Sławomir
operator obrabiarek skraw.
47 Gawrych Iwona
ZSZ- sprzedawca
48 Gers Jan
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
49 Góralczyk Emil
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
50 Góralczyk Zenon Janusz
operator obrabiarek skraw.
51 Górski Jacek
operator obrabiarek skraw.
52 Grabowska Anna
ZSZ- sprzedawca
53 Greloch Marcin
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
54 Grosfeld Barbara
ZSZ- kucharz
55 Grużewski Krzysztof
operator obrabiarek skraw.
56 Grygoriew Adam
ZSZ- piekarz
57 Gutowska Anna
ZSZ- sprzedawca
58 Gutowski Krzysztof
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
59 Gwarda Marcin
operator obrabiarek skraw.
60 Jabłoński Artur
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
61 Jarosik Katarzyna
ZSZ- sprzedawca
62 Jermacz Piotr
operator obrabiarek skraw.
63 Jurczak Sylwester
ZSZ- piekarz
64 Jurczyk Sebastian
operator obrabiarek skraw.
65 Kalenko Anna
ZSZ- sprzedawca
66 Kamiński Michał
ZSZ- elektromonter
67 Kamiński Mariusz Kazimierz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
68 Karczewski Paweł Stanisław
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
69 Kiełczewska Elżbieta
ZSZ- sprzedawca
70 Kleczyński Andrzej
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
71 Klimek Barbara
ZSZ- sprzedawca
72 Klisiatys Edyta
ZSZ- sprzedawca
73 Kołdys Anna
ZSZ- sprzedawca
74 Komorowski Waldemar
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
75 Konopka Renata
ZSZ- kucharz
76 Konstanty Ewa
ZSZ- sprzedawca
77 Kopytek Katarzyna
ZSZ- sprzedawca
78 Kowalewska Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
79 Kozłowska Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
80 Kozłowski Jarosław
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
81 Krawczyk Marcin
operator obrabiarek skraw.
82 Kruszewski Dariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
83 Ksepka Marcin
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
84 Ksepka Elżbieta
ZSZ- sprzedawca
85 Kubeł Karol
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
86 Kuliś Andrzej
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
87 Kundys Iwona
ZSZ- sprzedawca
88 Lesiński Piotr
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
89 Lewandowski Łukasz Michał
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
90 Lipka Magdalena
ZSZ- sprzedawca
91 Lutrzykowski Maciej
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
92 Łazarczyk Grzegorz
ZSZ- piekarz
93 Łukowski Artur
operator obrabiarek skraw.
94 Madzelewski Karol
operator obrabiarek skraw.
95 Malinowski Adam
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
96 Małachowski Adam
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
97 Małż Krzysztof
ZSZ- piekarz
98 Mieczkowski Radosław
operator obrabiarek skraw.
99 Mikulska Monika
ZSZ- sprzedawca
100 Miłosek Mariusz
operator obrabiarek skraw.
101 Miracki Marcin
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
102 Muczyński Dariusz
operator obrabiarek skraw.
103 Nadolna Beata
ZSZ- sprzedawca
104 Nadolny Wojciech
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
105 Narowska Joanna
ZSZ- sprzedawca
106 Nawrocka Emilia
ZSZ- sprzedawca
107 Nicewicz Anna
ZSZ- sprzedawca
108 Niedziałkowski Adam
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
109 Niedźwiecka Anna
ZSZ- kelner
110 Nietupska Anna
ZSZ- sprzedawca
111 Nikiel Paweł
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
112 Odachowski Damian
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
113 Ogonek Iwona
ZSZ- sprzedawca
114 Okurowski Marek
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
115 Olbryś Rafał
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
116 Olender Marcin
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
117 Olszak Paweł
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
118 Orłowska Jolanta
ZSZ- kucharz
119 Orzołek Marek Sylwester
operator obrabiarek skraw.
120 Paliwoda Adam
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
121 Paliwoda Roman
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
122 Parda Danuta
ZSZ- krawiec odzieży damskiej
123 Parda Sławomir
ZSZ- piekarz
124 Parzych Grzegorz
ZSZ- elektromonter
125 Parzych Rafał Grzegorz
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
126 Pastorczyk Marcin
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
127 Piankowski Marcin
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
128 Piankowski Tomasz
ZSZ- piekarz
129 Piasecka Katarzyna
ZSZ- kucharz
130 Piaskowski Sławomir
ZSZ- stolarz
131 Piątek Robert
operator obrabiarek skraw.
132 Piekarski Wiesław
ZSZ- stolarz
133 Piekarski Leszek
ZSZ- stolarz
134 Pieloszczyk Marzena
ZSZ- krawiec odzieży damskiej
135 Pietruszka Magdalena
ZSZ- sprzedawca
136 Podchul Rafał
operator obrabiarek skraw.
137 Polewaczyk Izabela
ZSZ- kucharz
138 Poławski Adam Arkadiusz
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
139 Pomichowski Michał
operator obrabiarek skraw.
140 Poreda Marzena
ZSZ- sprzedawca
141 Poreda Janusz
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
142 Potrzebko Piotr
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
143 Potrzebko Leszek
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
144 Prusinowski Jarosław
ZSZ- piekarz
145 Przestrzelski Andrzej
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
146 Ptak Zbigniew
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
147 Pupek Sylwester
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
148 Radgowski Marek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
149 Rajmuntowski Grzegorz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
150 Ranik Marzena
ZSZ- sprzedawca
151 Remiszewski Roman
ZSZ- piekarz
152 Rogalska Justyna
ZSZ- sprzedawca
153 Rogiński Robert
operator obrabiarek skraw.
154 Rojecki Paweł
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
155 Ruszczyk Kazimierz
ZSZ- piekarz
156 Rutkowski Sebastian
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
157 Rybka Magdalena
ZSZ- sprzedawca
158 Sadłowski Daniel Robert
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
159 Sekściński Krzysztof
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
160 Sielawa Dariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
161 Siwik Rafał
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
162 Siwik Mariusz
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
163 Skok Artur
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
164 Skrodzka Justyna
ZSZ- sprzedawca
165 Skrodzki Bartosz
ZSZ- murarz- tynkarz
166 Sokołowski Robert
ZSZ- piekarz
167 Sokołowski Dariusz
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
168 Sokołowski Marcin
operator obrabiarek skraw.
169 Sokołowski Paweł
operator obrabiarek skraw.
170 Stachelek Anna
ZSZ- sprzedawca
171 Staniszewska Mariola
ZSZ- kucharz
172 Stodulska Justyna
ZSZ- sprzedawca
173 Surkont Iwona
ZSZ- sprzedawca
174 Szczech Lidia Katarzyna
ZSZ- sprzedawca
175 Szczech Bogusława
ZSZ- krawiec odzieży damskiej
176 Szmigiel Izabela Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
177 Szok Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
178 Szumiło Joanna
ZSZ- sprzedawca
179 Szymański Piotr
ZSZ- piekarz
180 Truszkowski Adam
ZSZ- blacharz samochodowy
181 Trzcinka Janusz
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
182 Trzciński Przemysław
ZSZ- piekarz
183 Turolska Wioletta
ZSZ- sprzedawca
184 Uścinowicz Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
185 Walczyk Paweł
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
186 Wasyk Jadwiga
ZSZ- cukiernik
187 Wąsiewicz Zbigniew Cezary
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
188 Wieczorek Monika Barbara
ZSZ- sprzedawca
189 Wiszowaty Rafał
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
190 Wiśniewski Tomasz
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
191 Wolanowski Marcin
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
192 Wołczyński Jacek
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
193 Wszeborowski Marcin
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
194 Wszeborowski Adam
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
195 Zajkowski Grzegorz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
196 Zakrzewski Marcin
ZSZ- stolarz
197 Zielińska Katarzyna
ZSZ- sprzedawca
198 Zieliński Adam
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
199 Ziółkowska Anna
ZSZ- sprzedawca
200 Żebrowska Henryka
ZSZ- sprzedawca
201 Żubrowski Sebastian Witold
ZSZ- piekarz
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski