Aktualności




Jesteś tutaj 1863626 osobą.

Użytkowników online 2

Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 2001 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Bajguz Grzegorz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
2 Bajno Kamila
ZSZ- sprzedawca
3 Bałdyga Damian
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
4 Bałdyga Magdalena
ZSZ- sprzedawca
5 Bałdyga Sylwia
ZSZ- sprzedawca
6 Banach Paweł
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
7 Banach Andrzej
ZSZ- monter RTV
8 Bączek Mariusz
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
9 Bączek Justyna
ZSZ- sprzedawca
10 Bikowska Iwona
ZSZ- sprzedawca
11 Bikowski Radosław
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
12 Błędos Daniel
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
13 Boć Piotr
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
14 Borkowska Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
15 Borys Maciej
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
16 Borzymowski Marek
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
17 Brakoniecka Justyna
ZSZ- sprzedawca
18 Brakoniecki Marcin
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
19 Brzeziński Robert
ZSZ- ślusarz mechanik
20 Brzózka Marcin
ZSZ- ślusarz mechanik
21 Bugnacka Sylwia
ZSZ- sprzedawca
22 Burak Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
23 Burzyńska Magdalena
ZSZ- sprzedawca
24 Chaberek Rafał
ZSZ- piekarz
25 Chaberek Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
26 Chaberek Agnieszka
ZSZ- fryzjer
27 Charubin Marcin
ZSZ- piekarz
28 Charubin Marek
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
29 Chudzik Mieczysław
ZSZ- ślusarz mechanik
30 Chutkowski Tomasz
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
31 Cieniewicz Adam
ZSZ- piekarz
32 Ciepliński Marcin
ZSZ- ślusarz mechanik
33 Cwalina Renata
ZSZ- kucharz
34 Czerwiński Sylwester
ZSZ- ślusarz mechanik
35 Dejlitko Sylwia
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
36 Dębkowski Grzegorz
ZSZ- piekarz
37 Długozima Sławomir
ZSZ- cukiernik
38 Długozima Mariusz
ZSZ- ślusarz mechanik
39 Dobrydnio Radosław
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
40 Duda Marcin
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
41 Duda Magdalena
ZSZ- sprzedawca
42 Dzięgielewski Janusz
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
43 Falińska Beata
ZSZ- kelner
44 Filipkowski Karol
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
45 Fituła Anna Weronika
ZSZ- sprzedawca
46 Foltyński Karol
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
47 Foltyński Piotr
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
48 Gawrych Wioletta
ZSZ- sprzedawca
49 Glazer Damian
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
50 Glazer Mariusz
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
51 Gleba Grzegorz
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
52 Góralczyk Ryszard
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
53 Góralczyk Katarzyna
ZSZ- sprzedawca
54 Góralczyk Małgorzata
ZSZ- kucharz
55 Górski Dariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
56 Górski Sylwester
ZSZ- ślusarz mechanik
57 Grabowski Leon
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
58 Grala Łukasz
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
59 Grala Marek
ZSZ- blacharz samochodowy
60 Greloch Jolanta
ZSZ- sprzedawca
61 Gromadzki Andrzej
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
62 Gromadzki Marcin
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
63 Grużewska Danuta
ZSZ- sprzedawca
64 Gutowski Leszek
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
65 Gutowski Grzegorz
ZSZ- ślusarz mechanik
66 Guzik Przemysław
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
67 Izbicki Radosław
elektromechanik
68 Jagiełło Emil
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
69 Jarosik Paweł
ZSZ- elektromonter
70 Jarzyło Jarosław
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
71 Jerominek Mariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
72 Jurczak Radosław
ZSZ- stolarz
73 Jurczyk Grzegorz
ZSZ- piekarz
74 Karwowski Jerzy
ZSZ- ślusarz mechanik
75 Klonowska Marta
ZSZ- cukiernik
76 Kłos Radosław
ZSZ- ślusarz mechanik
77 Kołdys Urszula
ZSZ- sprzedawca
78 Kordal Wojciech
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
79 Korwek Sylwia
ZSZ- sprzedawca
80 Korzep Monika
ZSZ- kucharz
81 Kowalewska Edyta
ZSZ- sprzedawca
82 Kowalewska Bogusława
ZSZ- kelner
83 Kozłowska Beata
ZSZ- sprzedawca
84 Ksepka Mariola
ZSZ- sprzedawca
85 Kuczewska Agnieszka
ZSZ- kucharz
86 Kulas Krzysztof
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
87 Kuliś Karol
ZSZ- piekarz
88 Laszczkowska Jolanta
ZSZ- kucharz
89 Lemańska Magdalena
ZSZ- sprzedawca
90 Lemańska Monika
ZSZ- sprzedawca
91 Lenda Daniel
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
92 Lewandowska Barbara
ZSZ- kucharz
93 Lewkowicz Paweł
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
94 Lutrzykowski Marek Marcin
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
95 Lutrzykowski Michał
ZSZ- ślusarz mechanik
96 Lutrzykowski Paweł
ZSZ- ślusarz mechanik
97 Łakus Hubert
ZSZ- blacharz samochodowy
98 Łazarczyk Mariola
ZSZ- sprzedawca
99 Makowiecki Mariusz
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
100 Malinowska Ewa
ZSZ- sprzedawca
101 Małż Patrycja
ZSZ- cukiernik
102 Mikucki Sławomir
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
103 Milczarski Paweł
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
104 Modzelewska Anna
ZSZ- sprzedawca
105 Modzelewski Robert
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
106 Mroczkowska Magdalena
ZSZ- sprzedawca
107 Mroczkowska Sylwia
ZSZ- sprzedawca
108 Nadolny Jarosław
ZSZ- stolarz
109 Nicewicz Grzegorz
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
110 Nicewicz Ewelina
ZSZ- sprzedawca
111 Niedźwiecki Wojciech
ZSZ- ślusarz mechanik
112 Niksa Monika
ZSZ- sprzedawca
113 Nowakowska Monika
ZSZ- kelner
114 Obiedziński Krzysztof
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
115 Obiedziński Jan
ZSZ- ślusarz mechanik
116 Okurowski Karol
ZSZ- ślusarz mechanik
117 Olender Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
118 Orzołek Piotr
ZSZ- ślusarz mechanik
119 Paliwoda Karol
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
120 Patalan Karol
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
121 Pianka Paweł
ZSZ- piekarz
122 Piasecki Dariusz
ZSZ- piekarz
123 Piątek Piotr
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
124 Piechowski Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
125 Piekarska Anna
ZSZ- sprzedawca
126 Piekarski Jarosław
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
127 Pietruszka Andrzej
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
128 Pisiak Daniel
ZSZ- elektromonter
129 Plona Monika
ZSZ- sprzedawca
130 Podsiad Katarzyna
ZSZ- fryzjer
131 Polkowski Mariusz
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
132 Polkowski Rafał
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
133 Polkowski Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
134 Pomichowski Łukasz
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
135 Popielarczyk Mariola
ZSZ- sprzedawca
136 Popielarz Jacek
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
137 Poświata Marcin
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
138 Poświata Michał
ZSZ- blacharz samochodowy
139 Prusinowska Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
140 Prusinowski Daniel
ZSZ- piekarz
141 Prusinowski Tomasz
ZSZ- ślusarz mechanik
142 Przytuła Michał
ZSZ- monter elektronik
143 Puławski Krystian
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
144 Pupek Mariusz
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
145 Pupek Adam
ZSZ- piekarz
146 Pupek Marek
ZSZ- piekarz
147 Pupek Roman
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
148 Pupek Michał
ZSZ- piekarz
149 Pyczkowski Mariusz Arkadiusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
150 Radosław Sarnacki
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
151 Rakowski Jacek
ZSZ- elektromonter
152 Rakowski Zbigniew
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
153 Rogowski Andrzej
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
154 Ruchała Anna
ZSZ- sprzedawca
155 Rudnicki Andrzej
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
156 Rutkowska Marta
ZSZ- sprzedawca
157 Rybicka Małgorzata
ZSZ- fryzjer
158 Rybicki Stanisław
ZSZ- ślusarz mechanik
159 Rydel Jacek
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
160 Sadłowski Mariusz
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
161 Samul Marcin
ZSZ- monter RTV
162 Sarnacka Katarzyna
ZSZ- sprzedawca
163 Sarnacki Robert
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
164 Sekścińska Iwona Jadwiga
ZSZ- sprzedawca
165 Siwik Mariusz
ZSZ- piekarz
166 Siwik Dariusz
ZSZ- ślusarz mechanik
167 Skrodzka Izabela
ZSZ- sprzedawca
168 Skrodzki Sylwester
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
169 Stachelek Piotr
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
170 Stachelek Piotr
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
171 Steczkowski Piotr
ZSZ- kucharz
172 Szczech Paweł
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
173 Szulc Anna
ZSZ- kucharz
174 Szumowski Jacek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
175 Szymański Marek Józef
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
176 Śliwka Marcin
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
177 Śniadach Przemysław
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
178 Święszkowski Grzegorz
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
179 Święszkowski Paweł
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
180 Terebka Adam
ZSZ- ślusarz mechanik
181 Terepka Wojciech
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
182 Terepka Tomasz
ZSZ- ślusarz mechanik
183 Tomaszewska Anna
ZSZ- sprzedawca
184 Trzcinka Paweł
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
185 Trzciński Michał
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
186 Walczak Tomasz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
187 Waszkiewicz Wojciech
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
188 Wądołowski Sławomir
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
189 Wierzbicki Dariusz
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
190 Wiszowata Sylwia
ZSZ- sprzedawca
191 Wiśniewski Marcin
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
192 Włodkowski Sławomir
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
193 Zabłocki Tomasz
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
194 Zagroba Robert
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
195 Zajączkowski Daniel
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
196 Zalewski Piotr
ZSZ- ślusarz mechanik
197 Zapert Andrzej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
198 Zawłocki Grzegorz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
199 Zawłocki Marek Sławomir
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
200 Zejer Tomasz
Technikum Elektryczne- elektrotechnika przemysłowa
201 Żebrowski Daniel
Technikum Mechaniczne- mechanik obróbki skrawaniem
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski