Aktualności





Użytkowników online 3

Losowa Fotografia Kolno
Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 2002 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Andrzejczyk Arkadiusz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
2 Andrzejczyk Lidia
ZSZ- kelner
3 Andrzejczyk Karol
Technikum Elektryczne- technik elektryk
4 Arnista Monika
ZSZ- sprzedawca
5 Banach Paweł Piotr
ZSZ- stolarz
6 Banach Kamil
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
7 Banach Marzena
ZSZ- sprzedawca
8 Banach Bożena
ZSZ- kucharz
9 Banach Przemysław Kamil
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
10 Bandzul Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
11 Bazydło Katarzyna
ZSZ- sprzedawca
12 Biedrzycki Marcin
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
13 Boć Artur
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
14 Borys Adam
ZSZ- piekarz
15 Brakoniecka Karolina
ZSZ- kelner
16 Brzozowska Barbara
ZSZ- sprzedawca
17 Brzozowski Artur
ZSZ rzeźnik- wędliniarz
18 Bugnacki Piotr
ZSZ- piekarz
19 Cempa Mariusz Józef
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
20 Charubin Mariusz
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
21 Chodnicka Anna
ZSZ- sprzedawca
22 Chrypankowski Przemysław
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
23 Chutkowski Waldemar
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
24 Cichy Karol Albert
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
25 Cieloszczyk Zenon
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
26 Cieślik Urszula
ZSZ- cukiernik
27 Ciszewski Marcin
ZSZ - elektryk
28 Czerwiński Marcin
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
29 Dardzińska Renata
ZSZ- sprzedawca
30 Dąbkowska Iwona
ZSZ- cukiernik
31 Dąbrowska Elżbieta
ZSZ- kelner
32 Dębkowska Urszula Kamila
ZSZ- sprzedawca
33 Drężek Anna
ZSZ- kelner
34 Duchnowski Rafał
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
35 Duda Jarosław
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
36 Duda Andrzej
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
37 Faliński Szymon Piotr
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
38 Filipkowski Janusz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
39 Filipkowski Grzegorz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
40 Florczyk Sylwia
ZSZ- sprzedawca
41 Foltyński Piotr
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
42 Frąckiewicz Arkadiusz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
43 Gałązka Hubert
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
44 Główczyński Rafał
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
45 Góralczyk Wioleta
ZSZ- sprzedawca
46 Grabowska Monika Justyna
ZSZ- sprzedawca
47 Grabowski Marcin
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
48 Grajko Michał
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
49 Grala Marcin
Technikum Elektryczne- technik elektryk
50 Greloch Izabela
ZSZ- sprzedawca
51 Gromadzki Tomasz
Technikum Elektryczne- technik elektryk
52 Gromadzki Rafał
Technikum Elektryczne- technik elektryk
53 Gromadzki Michał
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
54 Gromek Kamila
ZSZ- kucharz
55 Gróżewski Karol
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
56 Grudziądz Monika
ZSZ- sprzedawca
57 Grzech Michał
ZSZ- piekarz
58 Grzymkowski Paweł
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
59 Gutowski Andrzej
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
60 Gutowski Wojciech
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
61 Jackiewicz Adam
ZSZ- blacharz samochodowy
62 Jagiełło Lucjan Tomasz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
63 Jermacz Marcin
Technikum Elektryczne- technik elektryk
64 Jermacz Adam
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
65 Jermacz Jolanta
ZSZ- sprzedawca
66 Jórzak Renata
ZSZ- cukiernik
67 Kalinowska Anna
ZSZ- sprzedawca
68 Kalinowski Marcin
Technikum Elektryczne- technik elektryk
69 Kamil Paweł Błędos
Technikum Elektryczne- technik elektryk
70 Karwowski Dariusz
Technikum Elektryczne- technik elektryk
71 Karwowski Marcin
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
72 Karwowski Piotr
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
73 Kierznowski Janusz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
74 Kijek Łukasz
Technikum Elektryczne- technik elektryk
75 Kłys Adam
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
76 Kobryś Anna
ZSZ- sprzedawca
77 Kobus Kamil
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
78 Koczkodan Daniel
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
79 Konopko Krzysztof
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
80 Kordal Paweł
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
81 Kordal Karol
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
82 Korwek Monika Ewa
ZSZ- sprzedawca
83 Kostuch Jarosław
ZSZ- piekarz
84 Kowalczyk Grzegorz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
85 Kowalczyk Paweł
Technikum Elektryczne- technik elektryk
86 Kowalczyk Marta
ZSZ- kucharz
87 Kozak Mariusz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
88 Kozikowska Ewa
ZSZ- sprzedawca
89 Kozikowski Wojciech Michał
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
90 Kozioł Piotr
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
91 Kozłowski Sebastian
ZSZ- operator maszyn i urządzeń przem. spożywczego
92 Krawczyk Marcin
ZSZ rzeźnik- wędliniarz
93 Krejszeff Sylwia
ZSZ- kucharz
94 Krzynówek Adam
ZSZ- piekarz
95 Krzysztof Kleczyński
Technikum Elektryczne- technik elektryk
96 Kuczyńska Sylwia
ZSZ- sprzedawca
97 Kukiełka Daniel
ZSZ- piekarz
98 Kukliński Artur Bogdan
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
99 Kulągowski Adam
ZSZ - elektryk
100 Kulągowski Michał
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
101 Kuliś Edyta
ZSZ- fryzjer
102 Kundzinowicz Przemysław
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
103 Kurpiewski Robert
Technikum Elektryczne- technik elektryk
104 Lesiński Rafał
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
105 Liberadzki Andrzej
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
106 Lipiński Tomasz
Technikum Elektryczne- technik elektryk
107 Lubiejewski Tomasz
Technikum Elektryczne- technik elektryk
108 Ławski Hubert
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
109 Majewski Daniel
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
110 Malinowska Agata
ZSZ- sprzedawca
111 Malinowski Andrzej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
112 Malinowski Marcin
ZSZ- blacharz samochodowy
113 Malinowski Marcin
ZSZ- piekarz
114 Malinowski Karol
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
115 Malinowski Marcin
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
116 Małż Wojciech
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
117 Mariusz Kostuch
Technikum Elektryczne- technik elektryk
118 Mariusz Józef Jabłoński
Technikum Elektryczne- technik elektryk
119 Murach Roman
ZSZ- piekarz
120 Murawska Beata
ZSZ- sprzedawca
121 Muzyk Mariusz
ZSZ- blacharz samochodowy
122 Nadolny Marcin
ZSZ- stolarz
123 Narowska Edyta
ZSZ- sprzedawca
124 Nicewicz Michał
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
125 Niedziółka Bogusław
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
126 Niegórski Roman
ZSZ- piekarz
127 Olszak Sławomir
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
128 Orzołek Krystyna
ZSZ- sprzedawca
129 Orzołek Marcin
ZSZ- piekarz
130 Paliwoda Izabela
ZSZ- kucharz
131 Patalan Izabela
ZSZ- sprzedawca
132 Piankowska Ewa
ZSZ- sprzedawca
133 Piaścik Aekadiusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
134 Piątek Marta
ZSZ- sprzedawca
135 Piechowska Anna
ZSZ- sprzedawca
136 Piekarski Andrzej
Technikum Elektryczne- technik elektryk
137 Piekarski Krzysztof
ZSZ- piekarz
138 Pikuliński Grzegorz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
139 Pikuliński Andrzej
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
140 Pilecka Karolina Marta
ZSZ- sprzedawca
141 Piłat Grzegorz
ZSZ - elektryk
142 Pisiak Rafał
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
143 Piwowarski Tomasz
Technikum Elektryczne- technik elektryk
144 Podobalski Marcin
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
145 Podsiad Paweł
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
146 Polkowski Marcin
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
147 Potaś Monika
ZSZ- sprzedawca
148 Prusinowska Dorota
ZSZ- kucharz
149 Prusinowski Sławomir
ZSZ- piekarz
150 Prusinowski Mariusz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
151 Ptak Michał
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
152 Puchalska Urszula
ZSZ- sprzedawca
153 Pupek Ewa
ZSZ- sprzedawca
154 Pupek Ewelina
ZSZ- sprzedawca
155 Rakowski Karol
ZSZ- piekarz
156 Raszczyk Kamil
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
157 Rejka Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
158 Rogowski Adam
Technikum Elektryczne- technik elektryk
159 Rożniatowski Paweł
Technikum Elektryczne- technik elektryk
160 Ruchała Stanisław
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
161 Ruchała Monika
ZSZ- sprzedawca
162 Rudkowski Marek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
163 Ruszczyk Kamila
ZSZ- sprzedawca
164 Rzadkowski Piotr
ZSZ- sprzedawca
165 Sakowska Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
166 Sakowska Mariola
ZSZ- sprzedawca
167 Serafin Przemysław
Technikum Elektryczne- technik elektryk
168 Serowik Robert
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
169 Siwik Renata
ZSZ- kelner
170 Siwik Mariusz
ZSZ- piekarz
171 Siwik Marlena
ZSZ- sprzedawca
172 Siwik Marlena
ZSZ- sprzedawca
173 Skrodzki Hubert
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
174 Skrzeczyński Dariusz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
175 Sobieski Paweł
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
176 Sobieski Marek
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
177 Sokołowski Artur
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
178 Sówka Robert
ZSZ- monter RTV
179 Stachelski Jarosław
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
180 Sylwester Góralczyk
Technikum Elektryczne- technik elektryk
181 Szablanowska Anna
ZSZ- sprzedawca
182 Szczech Joanna
ZSZ- sprzedawca
183 Szczech Marek
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
184 Szczęsny Wojciech
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
185 Szumowski Dariusz
ZSZ- piekarz
186 Szymańczyk Daniel
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
187 Śniadach Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
188 Świderski Tomasz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
189 Terebka Ewa
ZSZ- kucharz
190 Terepka Paweł
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
191 Tereszczak Agnieszka Elwira
ZSZ- kucharz
192 Topka Łukasz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
193 Trarzewski Marcin
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
194 Trzciński Kamil Wiesław
ZSZ- stolarz
195 Waszkiewicz Sławomir
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
196 Waszkiewicz Grzegorz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
197 Wieczorek Beata
ZSZ- sprzedawca
198 Wienczek Ewa
ZSZ- sprzedawca
199 Wiśniewski Łukasz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
200 Włodkowski Dariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn
201 Wszeborowski Piotr
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
202 Wszeborowski Michał Norbert
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
203 Wyka Mariusz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
204 Wysk Konrad
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
205 Zadroga Rafał
Technikum Elektryczne- technik elektryk
206 Zajkowska Emilia
ZSZ- sprzedawca
207 Zakrzewska Anna
ZSZ- sprzedawca
208 Zalewski Piotr
Technikum Elektryczne- technik elektryk
209 Zawłocki Paweł
ZSZ- piekarz
210 Zduńczyk Joanna
ZSZ- sprzedawca
211 Zieja Marek
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
212 Zuzga Dariusz
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
213 Żochowska Alicja
ZSZ- kelner
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski