Aktualności




Jesteś tutaj 1800999 osobą.

Użytkowników online 2

Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 2003 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Andrzejczyk Paweł
Technikum Elektryczne- technik elektryk
2 Baczewski Grzegorz
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
3 Bajguz Wojciech
ZSZ- ślusarz
4 Banach Aniela
ZSZ- sprzedawca
5 Banach Justyna
ZSZ- sprzedawca
6 Bazydło Zbigniew
ZSZ- ślusarz
7 Bedrzycki Marcin
Technikum Elektryczne- technik elektryk
8 Biedrzycka Dorota
ZSZ- kelner
9 Bikowski Bogdan
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
10 Bikowski Tomasz
Technikum Elektryczne- technik elektryk
11 Błędosz Barbara
ZSZ- sprzedawca
12 Brzostek Piotr
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
13 Brzostek Emilia
ZSZ- sprzedawca
14 Bugnacka Katarzyna
ZSZ- sprzedawca
15 Bugnacki Tomasz
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
16 Cempa Sławomir Stanisław
Technikum Elektryczne- technik elektryk
17 Chaberek Emilia
ZSZ- sprzedawca
18 Charubin Mariusz Kamil
ZSZ rzeźnik- wędliniarz
19 Chiliński Marek
ZSZ- piekarz
20 Chiliński Piotr
ZSZ- piekarz
21 Chiliński Sebastian
ZSZ- ślusarz
22 Chodnicki Robert
Technikum Elektryczne- technik elektryk
23 Chorbiński Krystian Kazimierz
Technikum Elektryczne- technik elektryk
24 Chudzik Anna
ZSZ- sprzedawca
25 Chutkowski Adam
ZSZ- ślusarz
26 Cichy Robert
Technikum Elektryczne- technik elektryk
27 Cieloszczyk Piotr
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
28 Dąbrowska Marta
ZSZ- kucharz
29 Dębkowska Malwina Honorata
ZSZ- sprzedawca
30 Długozima Katarzyna
ZSZ- sprzedawca
31 Dobrowolski Marek
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
32 Drężek Dariusz
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
33 Drężek Kamil
ZSZ rzeźnik- wędliniarz
34 Drężek Aneta
ZSZ- sprzedawca
35 Duda Roman
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
36 Dymczyk Krzysztof
ZSZ- ślusarz
37 Filipkowska Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
38 Filipkowski Michał
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
39 Florczyk Karol
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
40 Foltyński Jacek
Technikum Elektryczne- technik elektryk
41 Foltyński Kamil
ZSZ- sprzedawca
42 Gardocki Sławomir
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
43 Gębarski Łukasz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
44 Glazer Justyna
ZSZ- sprzedawca
45 Głębocki Kamil
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
46 Góralczyk Kazimierz
ZSZ- sprzedawca
47 Góralczyk Karol
ZSZ- piekarz
48 Górecka Emilia
ZSZ- sprzedawca
49 Górski Jacek
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
50 Górski Arkadiusz Mirosław
Technikum Elektryczne- technik elektryk
51 Grabowski Marcin
Technikum Elektryczne- technik elektryk
52 Grajko Karol
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
53 Grala Tomasz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
54 Grużewski Krzysztof
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
55 Grużewski Zbigniew
Technikum Elektryczne- technik elektryk
56 Gryglik Łukasz
ZSZ- cukiernik
57 Grzybowska Anna
ZSZ- sprzedawca
58 Gwarda Marcin
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
59 Gwarda Anna
ZSZ- sprzedawca
60 Halec Tomasz
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
61 Jagielski Dariusz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
62 Jarzyło Karol
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
63 Jastrzębska Anna
ZSZ- sprzedawca
64 Jastrzębski Mariusz
ZSZ- ślusarz
65 Jermacz Paweł Robert
ZSZ- blacharz samochodowy
66 Jurczyk Sebastian
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
67 Jurski Józef
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
68 Kalenko Tomasz
ZSZ- ślusarz
69 Kalinowski Piotr
Technikum Elektryczne- technik elektryk
70 Karwowski Marcin
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
71 Karwowski Robert
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
72 Karwowski Marcin
ZSZ- piekarz
73 Kiszuk Norbert
ZSZ- kelner
74 Konopka Mariusz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
75 Kordal Andrzej
ZSZ- ślusarz
76 Koszewski Sławomir
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
77 Kowalczyk Damian
ZSZ rzeźnik- wędliniarz
78 Kowalczyk Patrycja
ZSZ- sprzedawca
79 Kowalewska Iwona
ZSZ- sprzedawca
80 Kowalewska Agata
ZSZ- piekarz
81 Kownacka Aneta
ZSZ- sprzedawca
82 Kozłowski Paweł
ZSZ- piekarz
83 Krysiak Jerzy
ZSZ- aparatowy przetwórstwa mięsa
84 Laszczkowski Mirosław
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
85 Lemańska Beata
ZSZ- piekarz
86 Lemański Paweł
ZSZ- stolarz
87 Lewandowska Grażyna Anna
ZSZ- kucharz
88 Liberadzka Marzena
ZSZ- krawiec
89 Lorenc Mariusz
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
90 Luberski Adam
Technikum Elektryczne- technik elektryk
91 Ładosz Marek
ZSZ- piekarz
92 Łazarczyk Michał
ZSZ- piekarz
93 Makowski Janusz
Technikum Elektryczne- technik elektryk
94 Malinowska Katarzyna
ZSZ- krawiec
95 Małż Robert
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
96 Mikołuszko Alicja Jadwiga
ZSZ- sprzedawca
97 Muczyński Dariusz
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
98 Murawski Janusz
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
99 Nalewajek Bartosz
Technikum Elektryczne- technik elektryk
100 Narewska Katarzyna
ZSZ- fryzjer
101 Nieszała Katarzyna
ZSZ- sprzedawca
102 Nieszała Adam
ZSZ- ślusarz
103 Olender Karol
Technikum Elektryczne- technik elektryk
104 Olszewska Iwona
ZSZ- sprzedawca
105 Orzołek Marek Sylwester
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
106 Orzołek Karol
Technikum Elektryczne- technik elektryk
107 Panasiuk Grzegorz
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
108 Parda Agnieszka Mariola
ZSZ- sprzedawca
109 Parda Elżbieta Teresa
ZSZ- sprzedawca
110 Perzan Emilia
ZSZ- sprzedawca
111 Piaskowska Dorota
ZSZ- piekarz
112 Piątek Robert Mariusz
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
113 Piątek Sławomir
Technikum Elektryczne- technik elektryk
114 Pisowodzki Daniel
ZSZ- ślusarz
115 Piwowarska Wanda
ZSZ- sprzedawca
116 Piwowarski Łukasz
ZSZ- piekarz
117 Podsiad Irena
ZSZ- sprzedawca
118 Pomichowski Michał
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
119 Poreda Lidia
ZSZ- cukiernik
120 Prusinowski Wojciech
ZSZ rzeźnik- wędliniarz
121 Przestrzelska Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
122 Przytuła Marcin
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
123 Przytuła Monika
ZSZ- sprzedawca
124 Pupek Grzegorz
ZSZ- piekarz
125 Pupek Elżbieta
ZSZ- kucharz
126 Pupek Katarzyna
ZSZ- kucharz
127 Remiszewski Sylwester
ZSZ- piekarz
128 Reska Maciej
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
129 Rogiński Robert
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
130 Rogiński Mariusz
Technikum Elektryczne- technik elektryk
131 Ruchała Marcin
ZSZ- ślusarz
132 Ruszczyk Krzysztof
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
133 Ruszczyk Marta
ZSZ- sprzedawca
134 Ruszczyk Renata
ZSZ- sprzedawca
135 Rybicka Anna
ZSZ- sprzedawca
136 Rybka Marta
ZSZ- sprzedawca
137 Rytel Łukasz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
138 Rytel Przemysław
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
139 Sadłowska Anna
ZSZ- sprzedawca
140 Sarnacki Piotr
ZSZ- ślusarz
141 Serafin Maciej
ZSZ- ślusarz
142 Serafin Dorota
ZSZ- sprzedawca
143 Sielawa Marcin
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
144 Sielawa Marcin
ZSZ- ślusarz
145 Sielawa Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
146 Siok Elżbieta
ZSZ- kucharz
147 Skrodzki Cezariusz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
148 Skrodzki Krzysztof
ZSZ- sprzedawca
149 Smaka Krzysztof
ZSZ- ślusarz
150 Socik Andrzej
ZSZ rzeźnik- wędliniarz
151 Sokołowski Marcin
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
152 Sokołowski Tomasz
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
153 Stachelek Magda
ZSZ- sprzedawca
154 Stodulski Sylwester
ZSZ- ślusarz
155 Sutkowski Paweł
ZSZ rzeźnik- wędliniarz
156 Szczech Rafał Daniel
ZSZ- piekarz
157 Szewczyk Tomasz
ZSZ- stolarz
158 Szumowski Andrzej
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
159 Szwed Marcin
ZSZ- lakiernik samochodowy
160 Szydłowski Michał
ZSZ- ślusarz
161 Śliwka Marcin
Technikum Elektryczne- technik elektryk
162 Śmiarowski Cezary
ZSZ- stolarz
163 Świderski Przemysław Adam
ZSZ- ślusarz
164 Święszkowski Sylwester
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
165 Trarzewska Aneta
ZSZ- sprzedawca
166 Trzcinka Krzysztof Łukasz
Technikum Elektryczne- technik elektryk
167 Trzcińska Marta
ZSZ- sprzedawca
168 Turczyn Tomasz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
169 Tyszka Agnieszka
ZSZ- sprzedawca
170 Uliszewska Anita
ZSZ- sprzedawca
171 Wieczorek Rafał
ZSZ- ślusarz
172 Wieczorek Marta
ZSZ- sprzedawca
173 Wilimczyk Paweł
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
174 Wilimczyk Artur
ZSZ- piekarz
175 Wołczyński Dawid
Technikum Elektryczne- technik elektryk
176 Wróblewski Paweł
Technikum Elektryczne- technik elektryk
177 Wszeborowski Adam
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
178 Wszeborowski Sylwester
ZSZ- sprzedawca
179 Wszeborowski Wojciech
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
180 Wyrostek Przemysław
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
181 Wyrwas Anna
ZSZ- sprzedawca
182 Wyrwas Katarzyna
ZSZ- kelner
183 Wysocki Piotr
Technikum Elektryczne- technik elektryk
184 Wysocki Daniel
Technikum Elektryczne- technik elektryk
185 Wysocki Paweł
Technikum Elektryczne- technik elektryk
186 Wysocki Tomasz
ZSZ- kucharz
187 Zagroba Grzegorz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
188 Zielińska Olga
ZSZ- sprzedawca
189 Zuzga Radosław
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
190 Żebrowska Ewa
ZSZ- sprzedawca
191 Żubrowska Katarzyna
ZSZ- sprzedawca
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski