Aktualności




Jesteś tutaj 1800982 osobą.

Użytkowników online 3

Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 2004 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Andrzejczyk Kamil
Technikum Elektryczne- technik elektryk
2 Banach Marcin
Technikum Elektryczne- technik elektryk
3 Banach Marcin
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
4 Brzeziński Robert
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
5 Chodnicki Mariusz Piotr
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
6 Chudzik Tomasz
Technikum Elektryczne- technik elektryk
7 Chudzik Mieczysław
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
8 Ciepliński Michał
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
9 Dardzińska Barbara
ZSZ- kelner
10 Dębkowski Marcin
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
11 Długozima Mariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
12 Duda Lucjan
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
13 Fiertek Daniel
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
14 Gardocki Albert
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
15 Gietek Karol
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
16 Glazer Piotr
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
17 Góralczyk Mariusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
18 Górski Sylwester
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
19 Grajko Radosław
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
20 Gromadzki Marcin
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
21 Gutowski Grzegorz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
22 Jabłoński Rafał
Technikum Elektryczne- technik elektryk
23 Jachimowicz Łukasz
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
24 Jarosik Paweł
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
25 Kiszuk Sylwester Albert
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
26 Koprowski Artur
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
27 Koprowski Marcin
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
28 Kozikowski Dariusz
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
29 Kuczyc Maciej
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
30 Malinowski Marcin
Technikum Elektryczne- technik elektryk
31 Mieczkowski Piotr
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
32 Nicewicz Wojciech
Technikum Elektryczne- technik elektryk
33 Obrycki Tomasz
Technikum Elektryczne- technik elektryk
34 Piwowarski Przemysław
Technikum Elektryczne- technik elektryk
35 Pogorzowski Robert
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
36 Polkowski Rafał
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
37 Połomski Adam
Technikum Elektryczne- technik elektryk
38 Przestrzelski Wojciech
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
39 Przytuła Andrzej
Technikum Elektryczne- technik elektryk
40 Przytuła Michał
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
41 Ptak Radosław
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
42 Pupek Paweł
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
43 Rakowski Rafał
Technikum Elektryczne- technik elektryk
44 Rogowski Krzysztof
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
45 Sadowski Maciej
Technikum Elektryczne- technik elektryk
46 Sielawa Piotr
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
47 Skrzeczyński Janusz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
48 Sokołowski Paweł
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
49 Sokołowski Marcin
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
50 Święcica Zbigniew
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
51 Terepka Tomasz
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
52 Trzcinka Rafał
Technikum Elektryczne- technik elektryk
53 Trzciński Paweł
Technikum Elektryczne- technik elektryk
54 Waszkiewicz Adam
Technikum Elektryczne- technik elektryk
55 Waszkiewicz Marek
Technikum Elektryczne- technik elektryk
56 Wieczorek Tomasz
Technikum Elektryczne- technik elektryk
57 Witusiński Michał
Technikum Elektryczne- technik elektryk
58 Woźniczko Karol
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
59 Wróblewski Marek
Technikum Elektryczne- technik elektryk
60 Zalewski Piotr
Technikum Mechaniczne- budowa maszyn (po ZSZ)
61 Żebrowski Marcin
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski