Aktualności




Jesteś tutaj 1866865 osobą.

Użytkowników online 3

Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 2005 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Bajkowski Łukasz
Technikum Elektryczne- technik elektryk
2 Banach Marcin
Technikum Elektryczne- technik elektryk
3 Bączek Adrian
Technikum Elektryczne- technik elektryk
4 Bednarczyk Paweł
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
5 Bednarczyk Krzysztof Damian
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
6 Borzymowski Mariusz
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
7 Brzozowski Łukasz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
8 Chaberek Maria
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
9 Chaberek Karol
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
10 Cichy Karol
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
11 Cichy Damian
Technikum Elektryczne- technik elektryk
12 Ciepliński Łukasz Robert
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
13 Darmetko Kamil
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
14 Dąbkowski Jarosław
Technikum Elektryczne- technik elektryk
15 Duda Dawid
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
16 Duda Jarosław
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
17 Dzięgielewski Marcin
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
18 Ferenc Karol
Technikum Elektryczne- technik elektryk
19 Filipkowski Janusz
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
20 Filipkowski Jarosław Mieczysław
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
21 Gardocki Jacek
Technikum Elektryczne- technik elektryk
22 Giembic Cezary
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
23 Gierwatowski Artur
Technikum Elektryczne- technik elektryk
24 Gnatowski Michał
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
25 Góralczyk Marek
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
26 Grabowski Tomasz
Technikum Elektryczne- technik elektryk
27 Gromadzki Mariusz
Technikum Elektryczne- technik elektryk
28 Gromadzki Michał
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
29 Grużewski Mariusz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
30 Gutowski Sebastian
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
31 Izbicki Adam
Technikum Elektryczne- technik elektryk
32 Jackiewicz Adam
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
33 Jastrzębski Piotr
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
34 Kaczmarczyk Tomasz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
35 Kapelański Łukasz
Technikum Elektryczne- technik elektryk
36 Karwowski Karol
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
37 Karwowski Jerzy
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
38 Karytkowski Hubert
Technikum Elektryczne- technik elektryk
39 Krawczyk Grzegorz
Technikum Elektryczne- technik elektryk
40 Krupa Adam
Technikum Elektryczne- technik elektryk
41 Kulas Robert
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
42 Lemański Piotr
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
43 Lutrzykowski Michał
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
44 Madzelewski Karol
Technikum Elektryczne- technik elektryk
45 Malinowski Karol
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
46 Małż Wojciech
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
47 Mamak Daniel
Technikum Elektryczne- technik elektryk
48 Nawrocki Michał
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
49 Nicewicz Paweł
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
50 Nowak Marek
Technikum Elektryczne- technik elektryk
51 Okurowski Karol
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
52 Orzołek Piotr
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
53 Paliwoda Damian Paweł
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
54 Pastrzebko Jarosław
Technikum Elektryczne- technik elektryk
55 Piątek Sebastian
Technikum Elektryczne- technik elektryk
56 Pieloszczyk Jacek
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
57 Pikuliński Sebastian
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
58 Pisiak Rafał
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
59 Pisiak Piotr
Technikum Elektryczne- technik elektryk
60 Piwowarski Dariusz
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
61 Podchul Paweł
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
62 Podsiad Robert
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
63 Polkowski Marcin
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
64 Prusinowski Tomasz
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
65 Ptak Michał
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
66 Pupek Karol
Technikum Elektryczne- technik elektryk
67 Ruchała Stanisław
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
68 Rydelek Tomasz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
69 Salwowski Tomasz
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
70 Samul Robert
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
71 Sekściński Jarosław
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
72 Skrodzki Mariusz
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
73 Skrodzki Hubert
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
74 Sokołowski Hubert
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
75 Stachelski Paweł
Technikum Elektryczne- technik elektryk
76 Stachelski Daniel
Technikum Elektryczne- technik elektryk
77 Szczechowiak Kamil
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
78 Szydłowska Karolina
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
79 Terepka Paweł
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
80 Trzciński Adrian
Technikum Elektryczne- technik elektryk
81 Wróbel Kamil
Technikum Mechaniczne- obróbka skrawaniem
82 Wszeborowski Piotr
Technikum Mechaniczne- technik mechanik
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski