Aktualności





Użytkowników online 2

Losowa Fotografia Kolno
Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 2008 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Arnista Karolina
Liceum Ogólnokształcące
2 Bajkiewicz Angelika Ewa
Liceum Ogólnokształcące
3 Bałdyga Roman
Uzupełniające LO dla dorosłych
4 Banach Anita
Liceum Profilowane
5 Banach Paweł
Liceum Ogólnokształcące
6 Banach Agnieszka
Liceum Profilowane
7 Banach Patrycja Edyta
Liceum Ogólnokształcące
8 Bazydło Maciej
Liceum Profilowane
9 Biedrzycka Marta
Liceum Ogólnokształcące
10 Borzymowska Katarzyna
Liceum Profilowane
11 Borzymowska Anna
Liceum Profilowane
12 Brakoniecki Wojciech
Technikum
13 Brodzio Łukasz
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
14 Brozio Michał
Uzupełniające LO dla dorosłych
15 Burzyński Krzysztof
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
16 Buzdewicz Dariusz
ZSZ- piekarz
17 Bystry Sebastian
operator obrabiarek skraw.
18 Bzura Michał
Technikum
19 Charubin Kamil
Liceum Profilowane
20 Charubin Karol
Liceum Ogólnokształcące
21 Charubin Magdalena Małgorzata
Liceum Ogólnokształcące
22 Chmielewski Roman
Uzupełniające LO dla dorosłych
23 Chrostowska Barbara
Uzupełniające LO dla dorosłych
24 Chrzanowska Anna
Uzupełniające LO dla dorosłych
25 Chrzanowski Paweł
operator obrabiarek skraw.
26 Chudzik Kamil
Uzupełniające LO dla dorosłych
27 Ciecierska Joanna
Liceum Ogólnokształcące
28 Cieśluk Dawid
Liceum Ogólnokształcące
29 Ciołkowska Ewelina
Liceum Ogólnokształcące
30 Ciszewski Łukasz
Liceum Ogólnokształcące
31 Ciszewski Adrian
Uzupełniające LO dla dorosłych
32 Dardzińska Marlena
Liceum Ogólnokształcące
33 Darkowska Karolina
Liceum Ogólnokształcące
34 Dąbrowska Anna
Liceum Ogólnokształcące
35 Demczak Natalia
Liceum Ogólnokształcące
36 Dębek Justyna
Liceum Ogólnokształcące
37 Dębkowski Przemysław
Technikum
38 Długozima Kamil
Liceum Profilowane
39 Długozima Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
40 Dobrowolska Anna
Liceum Ogólnokształcące
41 Drężek Krzysztof
Uzupełniające LO dla dorosłych
42 Duda Damian
Liceum Profilowane
43 Duda Daniel
Liceum Ogólnokształcące
44 Duda Izabela
Liceum Ogólnokształcące
45 Dziekońska Renata
Liceum Ogólnokształcące
46 Faliński Damian Stanisław
Technikum
47 Fiertek Anita Martyna
Liceum Ogólnokształcące
48 Filipkowska Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
49 Filipkowski Damian
operator obrabiarek skraw.
50 Florczyk Anna
Liceum Ogólnokształcące
51 Foltyński Leszek
ZSZ- piekarz
52 Frąszczak Joanna
Liceum Ogólnokształcące
53 Gajda Michał
Liceum Profilowane
54 Gietek Damian
Uzupełniające LO dla dorosłych
55 Górski Dariusz
operator obrabiarek skraw.
56 Gromadzki Radosław
Liceum Profilowane
57 Gutowska Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
58 Hermanowski Tomasz
Liceum Ogólnokształcące
59 Jakubowski Marcin
Uzupełniające LO dla dorosłych
60 Jastrzębska Katarzyna
Liceum Profilowane
61 Jóźwik Marcin Jakub
Liceum Profilowane
62 Jurczyk Karol
Liceum Ogólnokształcące
63 Kajko Donata
Liceum Ogólnokształcące
64 Kamińska Anna
Liceum Ogólnokształcące
65 Kamiński - Lingo Bartosz Jakub
ZSZ- fryzjer
66 Kapelański Damian
elektromechanik
67 Karwowska Ewa
Uzupełniające LO dla dorosłych
68 Karwowski Piotr
Liceum Profilowane
69 Karwowski Kamil
Technikum
70 Kielczewska Anna
Liceum Ogólnokształcące
71 Kiełczewski Marcin
Liceum Profilowane
72 Kiełczewski Karol
Uzupełniające LO dla dorosłych
73 Klimek Karolina
Liceum Ogólnokształcące
74 Klimowicz Ewa
Liceum Ogólnokształcące
75 Kłos Kamil
Liceum Profilowane
76 Kołdys Andrzej
Uzupełniające LO dla dorosłych
77 Konopka Justyna
Uzupełniające LO dla dorosłych
78 Kordal Rafał
Liceum Ogólnokształcące
79 Kosk Anna
Liceum Ogólnokształcące
80 Kotowska Barbara
Liceum Ogólnokształcące
81 Kowalczyk Justyna
Uzupełniające LO dla dorosłych
82 Kozikowska Agnieszka
Liceum Ogólnokształcące
83 Kozikowska Małgorzata
Liceum Ogólnokształcące
84 Kozioł Damian
Liceum Ogólnokształcące
85 Kozioł Tomasz
ZSZ- piekarz
86 Kozioł Milena
Liceum Profilowane
87 Krejszeff Edyta
Uzupełniające LO dla dorosłych
88 Krejszeff Natalia
Liceum Ogólnokształcące
89 Krom Grzegorz
Uzupełniające LO dla dorosłych
90 Krzywda Małgorzata
Liceum Ogólnokształcące
91 Kuczyński Dawid
operator obrabiarek skraw.
92 Kulas Hubert
Liceum Ogólnokształcące
93 Kulikowski Mieczysław
Uzupełniające LO dla dorosłych
94 Kulikowski Przemysław
Liceum Ogólnokształcące
95 Kuliś Michał
Liceum Profilowane
96 Lenkiewicz Damian
Liceum Profilowane
97 Lewandowski Piotr
Liceum Ogólnokształcące
98 Lewandowski Damian
operator obrabiarek skraw.
99 Lipiński Rafał
Liceum Profilowane
100 Liszewski Marcin
Technikum
101 Lutrzykowski Piotr
Liceum Ogólnokształcące
102 Łagodziński Rafał
Uzupełniające LO dla dorosłych
103 Łakis Dariusz
Liceum Ogólnokształcące
104 Łazarczyk Bogumiła Elżbieta
Liceum Ogólnokształcące
105 Makowiecki Karol
Technikum
106 Malinowski Wojciech
Liceum Profilowane
107 Małż Dariusz
Technikum
108 Milewski Kamil
elektromechanik
109 Młynarczyk Paweł
Liceum Profilowane
110 Modzelewska Edyta
Liceum Ogólnokształcące
111 Możdżeń Karolina
Liceum Ogólnokształcące
112 Nadolna Katarzyna
Uzupełniające LO dla dorosłych
113 Nadolny Wojciech
Uzupełniające LO dla dorosłych
114 Nagórka Mariusz
Technikum
115 Nerko Milena Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
116 Nerko Anna
Liceum Ogólnokształcące
117 Niebrzydowski Adam
Technikum
118 Niedbała Wojciech
ZSZ- piekarz
119 Niksa Karol
Liceum Profilowane
120 Obrycki Marcin
Technikum
121 Odachowski Wojciech
Technikum
122 Olszewska Dorota
Uzupełniające LO dla dorosłych
123 Olszewska Gabriela
Liceum Ogólnokształcące
124 Olszewski Kamil
Technikum
125 Parciak Karolina
Liceum Ogólnokształcące
126 Parda Ireneusz Sylwester
Liceum Profilowane
127 Piaskowski Robert
Technikum
128 Piątek Krzysztof
Liceum Profilowane
129 Pieloch Karol
operator obrabiarek skraw.
130 Pieloch Paweł
Technikum
131 Pikulińska Aleksandra
Liceum Ogólnokształcące
132 Pikuliński Radosław
Liceum Profilowane
133 Pisiak Marta
Liceum Ogólnokształcące
134 Podsiad Justyna
Liceum Ogólnokształcące
135 Polkowski Michał
Liceum Ogólnokształcące
136 Poławski Marek
operator obrabiarek skraw.
137 Popielarczyk Ewa
Liceum Profilowane
138 Poświata Ewelina
Liceum Ogólnokształcące
139 Potaś Patrycja Martyna
Liceum Profilowane
140 Prusinowska Ewelina
Uzupełniające LO dla dorosłych
141 Przestrzelska Anna
Liceum Ogólnokształcące
142 Przyborowski Emilian
ZSZ- piekarz
143 Przytuła Paweł
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
144 Pupek Ewelina
Liceum Ogólnokształcące
145 Pupek Daniel
Uzupełniające LO dla dorosłych
146 Rejmer Łukasz
Liceum Profilowane
147 Rogiński Mateusz
Liceum Profilowane
148 Romańczuk Bartosz
operator obrabiarek skraw.
149 Rudnicka Marlena
Liceum Ogólnokształcące
150 Ruszczyk Rafał
Liceum Ogólnokształcące
151 Rydel Kazimierz Artur
Liceum Profilowane
152 Rzadkowski Rafał
ZSZ- piekarz
153 Sadłowski Kamil
Uzupełniające LO dla dorosłych
154 Sadowska Alicja
Liceum Ogólnokształcące
155 Sakowska Edyta Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
156 Samul Marcin
Technikum
157 Samul Paweł
Liceum Profilowane
158 Sekściński Damian Krzysztof
Technikum
159 Sekściński Michał
Uzupełniające LO dla dorosłych
160 Serafin Piotr
Liceum Ogólnokształcące
161 Sęk Jacek
Liceum Profilowane
162 Sęk Damian
Uzupełniające LO dla dorosłych
163 Sidor Sebastian Artur
operator obrabiarek skraw.
164 Skopek Monika
Liceum Ogólnokształcące
165 Skrodzki Karol
Uzupełniające LO dla dorosłych
166 Skrodzki Tomasz
Liceum Ogólnokształcące
167 Skrodzki Robert
ZSZ rzeźnik- wędliniarz
168 Skrzeczyńska Justyna
Liceum Ogólnokształcące
169 Smaka Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
170 Sobolewska-Rzynr Barbara
Liceum Profilowane
171 Sokołowski Mariusz
Liceum Profilowane
172 Stachelek Paweł
Liceum Ogólnokształcące
173 Starszewski Łukasz
Liceum Profilowane
174 Steczkowska Justyna
Uzupełniające LO dla dorosłych
175 Stolarski Kamil
Liceum Profilowane
176 Szablak Sebastian
Liceum Ogólnokształcące
177 Szablak Damian
Technikum
178 Szczech Kamil
Liceum Profilowane
179 Szefler Emilia
Liceum Ogólnokształcące
180 Szewczyk Adrian
Technikum
181 Szewczyk Daniel
Liceum Ogólnokształcące
182 Szlesiński Kamil
operator obrabiarek skraw.
183 Szulc Karol
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
184 Szulc Kamil
Liceum Ogólnokształcące
185 Szumowska Małgorzata
Liceum Ogólnokształcące
186 Szumowski Rafał
Uzupełniające LO dla dorosłych
187 Szymańska Barbara
Uzupełniające LO dla dorosłych
188 Szymańska Sylwia
Liceum Profilowane
189 Trzciński Kamil Manfred
operator obrabiarek skraw.
190 Trzonkowska Monika
Liceum Ogólnokształcące
191 Tyszko Paweł
Technikum
192 Walczyk Adam
Liceum Ogólnokształcące
193 Wąsowicz Mariusz
ZSZ- blacharz samochodowy
194 Wilińska Anna Maria
Liceum Ogólnokształcące
195 Wiszowata Milena
Liceum Profilowane
196 Wiszowaty Dawid
Technikum
197 Wiszowaty Wojciech
Technikum
198 Wiszowaty Łukasz
ZSZ- piekarz
199 Wiszowaty Maciej
Liceum Profilowane
200 Wiśniewski Michał
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
201 Wojsław Karol
Liceum Profilowane
202 Woźniak Katarzyna
Liceum Profilowane
203 Wróblewska Milena
Liceum Ogólnokształcące
204 Wróblewski Przemysław
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
205 Wszeborowska Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
206 Wszeborowska Katarzyna
Liceum Profilowane
207 Wszeborowski Krzysztof
Liceum Profilowane
208 Wyrwaszewski Marcin
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
209 Zach Magdalena
Liceum Profilowane
210 Zadroga Dawid
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
211 Załęcki Łukasz
Technikum
212 Zduńczyk Adam
Technikum
213 Zduńczyk Emil
ZSZ- piekarz
214 Zduńczyk Karolina
Liceum Ogólnokształcące
215 Zelkowski Kazimierz
operator obrabiarek skraw.
216 Zelkowski Paweł
Liceum Profilowane
217 Zemła Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
218 Zieja Łukasz
ZSZ- piekarz
219 Złowodzka Patrycja
Liceum Ogólnokształcące
220 Żebrowska Ewelina
Liceum Ogólnokształcące
221 Żebrowski Marcin
operator obrabiarek skraw.
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski