Aktualności




Jesteś tutaj 1800967 osobą.

Użytkowników online 1

Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 2009 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Andrzejewska Joanna
ZSZ- sprzedawca
2 Antonowicz Paulina
Liceum Ogólnokształcące
3 Bajno Anna
ZSZ- cukiernik
4 Banach Paulina
Liceum Ogólnokształcące
5 Banach Łukasz
Liceum Ogólnokształcące
6 Banach Radosław
Liceum Ogólnokształcące
7 Banach Anna
ZSZ- sprzedawca
8 Bartyzel Joanna
Liceum Ogólnokształcące
9 Bazydło Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
10 Bazydło Paweł
operator obrabiarek skraw.
11 Bazylewicz Daniel
Liceum Profilowane
12 Bednarska Ewelina
ZSZ- sprzedawca
13 Białobrzeska Sylwia
ZSZ- cukiernik
14 Bogumił Justyna
Uzupełniające LO dla dorosłych
15 Borys Joanna
Liceum Ogólnokształcące
16 Brozio Paweł
operator obrabiarek skraw.
17 Bugnacki Paweł
Uzupełniające LO dla dorosłych
18 Bugnacki Mateusz
ZSZ- piekarz
19 Bugnacki Robert
operator obrabiarek skraw.
20 Bugnacki Michał
operator obrabiarek skraw.
21 Burzyńska Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
22 Chaberek Joanna Maria
Liceum Ogólnokształcące
23 Charubin Beata
Liceum Ogólnokształcące
24 Chiliński Adam
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
25 Chludzińska Grażyna
ZSZ- sprzedawca
26 Chrzanowska Jolanta
ZSZ- sprzedawca
27 Chudzik Martyna
ZSZ- sprzedawca
28 Cieplińska Agnieszka
Liceum Profilowane
29 Ciołkowska Martyna
Liceum Ogólnokształcące
30 Czerwiński Tomasz
Liceum Profilowane
31 Czyż Arkadiusz Szymon
Technikum
32 Danowska Anna
Liceum Profilowane
33 Danowski Krystian
Technikum
34 Dąbrowska Milena
Liceum Ogólnokształcące
35 Dąbrowski Wojciech
Uzupełniające LO dla dorosłych
36 Duda Maciej
Liceum Profilowane
37 Duda Ewa
ZSZ- sprzedawca
38 Fiertek Marcin
Technikum
39 Filipkowska Natalia
Liceum Ogólnokształcące
40 Filipkowska Edyta
Liceum Ogólnokształcące
41 Filipkowska Ewelina
Liceum Ogólnokształcące
42 Filipkowska Aneta
Uzupełniające LO dla dorosłych
43 Filipkowski Krzysztof
Liceum Ogólnokształcące
44 Filipkowski Michał
Liceum Ogólnokształcące
45 Filipkowski Wojciech
Uzupełniające LO dla dorosłych
46 Florczyk Kamil
Liceum Profilowane
47 Florczyk Kamil
Liceum Ogólnokształcące
48 Gardocka Joanna
Liceum Ogólnokształcące
49 Gardocka Marlena
Liceum Ogólnokształcące
50 Gawrych Angelika
Liceum Ogólnokształcące
51 Gołaszewski Paweł
Liceum Profilowane
52 Góralczyk Kazimierz
Uzupełniające LO dla dorosłych
53 Grabowski Tomasz
Liceum Profilowane
54 Greloch Sebastian
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
55 Gromadzki Marcin
Liceum Ogólnokształcące
56 Gromadzki Paweł
Uzupełniające LO dla dorosłych
57 Grużewska Joanna
Liceum Ogólnokształcące
58 Grygoriew Ewelina
Liceum Ogólnokształcące
59 Halicki Tomasz
Liceum Ogólnokształcące
60 Jarzyło Piotr
Liceum Ogólnokształcące
61 Jarzyło Kamil Tomasz
operator obrabiarek skraw.
62 Jermacz Rafał Mariusz
Liceum Profilowane
63 Kaczmarczyk Rafał
Liceum Profilowane
64 Kajko Jarosław
Uzupełniające LO dla dorosłych
65 Kalinowska Żaneta
Liceum Ogólnokształcące
66 Kalinowska Hanna
Liceum Ogólnokształcące
67 Kiszuk Łukasz
Liceum Profilowane
68 Kiszuk Adrian
Liceum Profilowane
69 Kobus Aneta
Liceum Ogólnokształcące
70 Komorowski Martin
Liceum Profilowane
71 Komorowski Scarlett
Liceum Ogólnokształcące
72 Konopka Janusz Marcin
operator obrabiarek skraw.
73 Konopka Grzegorz
operator obrabiarek skraw.
74 Koprowski Marek
operator obrabiarek skraw.
75 Kosiorek Krystian
Liceum Profilowane
76 Kosobucki Łukasz
Liceum Profilowane
77 Kowalczyk Paweł
Liceum Profilowane
78 Kowalczyk Patrycja
Liceum Profilowane
79 Kowalczyk Justyna
Liceum Ogólnokształcące
80 Kowalewska Sylwia
Liceum Ogólnokształcące
81 Kowalewska Marta
Liceum Ogólnokształcące
82 Kozicka Magdalena
ZSZ- sprzedawca
83 Kozikowska Marzena
Liceum Profilowane
84 Kozioł Agnieszka
Liceum Profilowane
85 Kozłowski Marcin
ZSZ rzeźnik- wędliniarz
86 Krajewski Rafał
ZSZ- piekarz
87 Krupa Beata
Uzupełniające LO dla dorosłych
88 Krupka Monika Katarzyna
ZSZ- sprzedawca
89 Krysiak Kamil
Technikum
90 Kuczyńska Dorota
Liceum Profilowane
91 Kulągowski Maciej
ZSZ - kucharz małej gastronomii
92 Kuliś Aneta
ZSZ- sprzedawca
93 Lenda Paweł
Liceum Profilowane
94 Lesiński Dariusz
Liceum Profilowane
95 Lewandowska Sylwia
Liceum Ogólnokształcące
96 Lutrzykowski Marcin
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
97 Łagodzińska Emilia
Liceum Ogólnokształcące
98 Łagodzińska Agata
ZSZ - kucharz małej gastronomii
99 Łazarczyk Piotr Paweł
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
100 Makarewicz Arnold
Liceum Ogólnokształcące
101 Malinowska Agnieszka
Liceum Ogólnokształcące
102 Malinowska Kamila
ZSZ- sprzedawca
103 Małż Aneta
Uzupełniające LO dla dorosłych
104 Małż Andrzej
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
105 Małż Ewa
ZSZ- fryzjer
106 Miłosek Emil
ZSZ- sprzedawca
107 Modzelewska Małgorzata
Liceum Ogólnokształcące
108 Morze Kamil
Uzupełniające LO dla dorosłych
109 Morze Tomasz
Uzupełniające LO dla dorosłych
110 Motulewicz Paulina
Liceum Ogólnokształcące
111 Murawska Magda
Liceum Profilowane
112 Nagórska Milena
Liceum Ogólnokształcące
113 Narewski Paweł
Technikum
114 Nawrocka Dorota
Liceum Ogólnokształcące
115 Nicewicz Ewa
Liceum Ogólnokształcące
116 Nicewicz Emilia
ZSZ- sprzedawca
117 Nicewicz Renata
ZSZ- sprzedawca
118 Nicewicz Mariusz
Uzupełniające LO dla dorosłych
119 Niedźwiecka Izabela
Liceum Profilowane
120 Nikiel Agnieszka
Liceum Ogólnokształcące
121 Niksa Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
122 Niksa Grzegorz
ZSZ rzeźnik- wędliniarz
123 Obrycka Jowita
ZSZ - kucharz małej gastronomii
124 Olechno Lidia Ewelina
ZSZ- sprzedawca
125 Olszak Karina Monika
Liceum Ogólnokształcące
126 Orłowska Katarzyna Magdalena
Liceum Profilowane
127 Orzechowska Kinga
ZSZ - kucharz małej gastronomii
128 Paliwoda Marcin
Technikum
129 Parciak Paulina
Liceum Profilowane
130 Patalan Marcin
Liceum Profilowane
131 Pieloch Łukasz
Liceum Profilowane
132 Pieloch Marcin
Liceum Profilowane
133 Pikuliński Radosław
Liceum Profilowane
134 Piłat Łukasz
Liceum Profilowane
135 Pisiak Norbert
Liceum Profilowane
136 Podeszwik Michał Marcin
Liceum Profilowane
137 Podsiad Piotr
Liceum Profilowane
138 Potaś Ewelina
Liceum Profilowane
139 Potaś Monika
Liceum Ogólnokształcące
140 Prusinowski Mariusz
Uzupełniające LO dla dorosłych
141 Przytuła Justyna
ZSZ- fryzjer
142 Ptak Joanna
ZSZ- sprzedawca
143 Ptak Artur
ZSZ- piekarz
144 Pupek Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
145 Pupek Sylwia
ZSZ- sprzedawca
146 Pupek Rafał
Uzupełniające LO dla dorosłych
147 Pycia Adam
ZSZ rzeźnik- wędliniarz
148 Ranik Adam
Liceum Profilowane
149 Remiszewska Alicja
Liceum Ogólnokształcące
150 Resko Bogusława
ZSZ - kucharz małej gastronomii
151 Romankiewicz Justyna
Liceum Ogólnokształcące
152 Ruchała Aneta Ewa
Uzupełniające LO dla dorosłych
153 Ruchała Paweł
ZSZ rzeźnik- wędliniarz
154 Ruszczyk Jakub
Liceum Profilowane
155 Ruszczyk Michał
ZSZ- piekarz
156 Rydel Aneta
Liceum Profilowane
157 Rzepnicka Milena
Liceum Ogólnokształcące
158 Sadłowska Paulina
Liceum Ogólnokształcące
159 Sadowska Ewelina Paulina
Liceum Ogólnokształcące
160 Sałata Paweł
Liceum Profilowane
161 Sawicka Ewelina
Liceum Ogólnokształcące
162 Sawicka Monika
Liceum Ogólnokształcące
163 Serowik Piotr
ZSZ - elektryk
164 Siebuła Paweł
Liceum Profilowane
165 Sikora Anna
Liceum Profilowane
166 Siok Anna
Liceum Ogólnokształcące
167 Siwik Sylwia
Liceum Ogólnokształcące
168 Siwik Ewelina
ZSZ - kucharz małej gastronomii
169 Siwik Artur
operator obrabiarek skraw.
170 Skopnik Anita
ZSZ- sprzedawca
171 Skrodzki Łukasz
Liceum Profilowane
172 Skrodzki Przemysław
Liceum Ogólnokształcące
173 Skrodzki Kamil
Technikum
174 Skrodzki Tomasz
operator obrabiarek skraw.
175 Skupska Brygida Elżbieta
Liceum Ogólnokształcące
176 Słapiński Łukasz
ZSZ- blacharz samochodowy
177 Sokalska Paulina
Liceum Profilowane
178 Sokołowski Łukasz
Liceum Profilowane
179 Sokołowski Damian
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
180 Stachelek Łukasz
Liceum Profilowane
181 Stachelek Przemysław
Liceum Ogólnokształcące
182 Stachelek Paweł
ZSZ rzeźnik- wędliniarz
183 Staniurska Marlena
Liceum Ogólnokształcące
184 Steczkowska Anna
ZSZ- sprzedawca
185 Szczech Klaudia
ZSZ- sprzedawca
186 Szewczyk Marlena
Liceum Ogólnokształcące
187 Sztachański Daniel
Technikum
188 Szymańczyk Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
189 Szymański Łukasz
Liceum Profilowane
190 Świrydowicz Wojciech
Liceum Profilowane
191 Tomczyk Dorota
Liceum Profilowane
192 Topka Karolina
ZSZ- sprzedawca
193 Trzcinka Karolina
Liceum Profilowane
194 Walendzik Magdalena Renata
Liceum Ogólnokształcące
195 Waszkiewicz Piotr
Liceum Ogólnokształcące
196 Wilk Monika
Liceum Ogólnokształcące
197 Wiszowaty Przemysław
Technikum
198 Wiśniewska Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
199 Wondołowski Bogusław
Liceum Profilowane
200 Wójcik Jakub
Liceum Ogólnokształcące
201 Wróbel Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
202 Wszeborowski Marcin
Technikum
203 Wysocki Przemysław
lakiernik
204 Zabielski Mariusz
operator obrabiarek skraw.
205 Zadroga Aneta
Liceum Profilowane
206 Zagroba Piotr
Technikum
207 Zalewski Paweł
Uzupełniające LO dla dorosłych
208 Zduńczyk Barbara
Liceum Profilowane
209 Zduńczyk Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
210 Zielińska Justyna
Liceum Ogólnokształcące
211 Zieliński Tomasz
Technikum
212 Zuzga Emil
lakiernik
213 Zuzga Kamil
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
214 Żyjewski Dawid
Liceum Profilowane
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski