Aktualności




Jesteś tutaj 1863622 osobą.

Użytkowników online 3

Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 2010 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Andrzejczyk Hubert
Liceum Profilowane
2 Andrzejczyk Krystian
ZSZ- piekarz
3 Andrzejewski Radosław
Liceum Profilowane
4 Archacki Adam
Liceum Ogólnokształcące
5 Babowicz Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
6 Bałdyga Kamil
Liceum Ogólnokształcące
7 Bałdyga Wojciech
Liceum Ogólnokształcące
8 Bałdyga Karolina
Uzupełniające LO dla dorosłych
9 Bałdyga Marcin
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
10 Bałdyga Damian
ZSZ- piekarz
11 Banach Klaudia
Liceum Ogólnokształcące
12 Banach Emilia
Liceum Ogólnokształcące
13 Banach Łukasz
Liceum Profilowane
14 Banach Krzysztof
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
15 Bączek Grzegorz
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
16 Bednarczyk Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
17 Bednarczyk Mariusz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
18 Białobrzeska Edyta
Liceum Ogólnokształcące
19 Białobrzeski Przemysław
Liceum Profilowane
20 Biedrzycka Ewa
Liceum Ogólnokształcące
21 Biedrzycka Joanna
Liceum Profilowane
22 Biedrzycki Damian
Liceum Ogólnokształcące
23 Biedrzycki Piotr
Liceum Profilowane
24 Biedrzycki Krzysztof
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
25 Borawski Konrad
Liceum Ogólnokształcące
26 Borys Daniel
Liceum Profilowane
27 Brzozowski Damian
ZSZ rzeźnik- wędliniarz
28 Brzózka Kamil
Liceum Ogólnokształcące
29 Brzózka Mariusz
Technikum
30 Burzyński Krzysztof
Uzupełniające LO dla dorosłych
31 Bzura Marlena
Uzupełniające LO dla dorosłych
32 Charubin Dariusz Emil
Technikum
33 Chludzińska Emilia
Liceum Ogólnokształcące
34 Chludziński Emil
Liceum Ogólnokształcące
35 Cichy Marek
Liceum Profilowane
36 Cieślewicz Piotr
Liceum Ogólnokształcące
37 Ciołkowska Justyna
Liceum Ogólnokształcące
38 Ciszewski Marcin Tadeusz
Liceum Ogólnokształcące
39 Czerwińska Małgorzata
Liceum Ogólnokształcące
40 Dęby Arkadiusz
Technikum
41 Dobrowolski Grzegorz
Technikum
42 Dobrowolski Adam
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
43 Dobrzycka Marta
Liceum Profilowane
44 Drężek Sylwia
Liceum Profilowane
45 Duda Paulina
Liceum Ogólnokształcące
46 Duda Urszula
Liceum Ogólnokształcące
47 Duda Wiesława
Uzupełniające LO dla dorosłych
48 Duda Daniel
ZSZ- blacharz samochodowy
49 Gajda Krzysztof
ZSZ rzeźnik- wędliniarz
50 Gajewski Paweł
Liceum Ogólnokształcące
51 Gardocka Joanna
ZSZ- fryzjer
52 Gębarska Anna
Uzupełniające LO dla dorosłych
53 Glazer Konrad
Liceum Ogólnokształcące
54 Góralczyk Aneta
Liceum Profilowane
55 Grabowski Tomasz
Liceum Ogólnokształcące
56 Grajko Mateusz Konrad
Liceum Profilowane
57 Grajko Adam
Liceum Profilowane
58 Gwara Mateusz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
59 Jakubowski Karol
Liceum Ogólnokształcące
60 Jermacz Radosław
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
61 Kalinowski Dariusz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
62 Kamiński Michał
Technikum
63 Kapelański Damian
Uzupełniające LO dla dorosłych
64 Kędzierska Jolanta
Uzupełniające LO dla dorosłych
65 Kiełczewski Karol
Liceum Profilowane
66 Klimek Justyna
Liceum Ogólnokształcące
67 Klimek Ewelina
Liceum Ogólnokształcące
68 Klimek Adam
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
69 Kobryś Daniel
Liceum Profilowane
70 Koc Marcin
Technikum
71 Koczkodan Małgorzata
Liceum Ogólnokształcące
72 Kokoszko Karol
ZSZ- stolarz
73 Kołdys Mateusz
Liceum Profilowane
74 Konopka Monika
Liceum Ogólnokształcące
75 Konopka Karolina
Liceum Profilowane
76 Kordal Anna
Liceum Ogólnokształcące
77 Kosobucki Dominik
Liceum Profilowane
78 Koszewska Marlena Patrycja
Liceum Profilowane
79 Kowalczyk Alina
Uzupełniające LO dla dorosłych
80 Krzynówek Grzegorz
Liceum Profilowane
81 Krzywda Wojciech
Liceum Profilowane
82 Kulas Ewa
Liceum Ogólnokształcące
83 Kuliś Christian Daniel
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
84 Kumelski Tomasz Wojciech
ZSZ- piekarz
85 Kunysz Patrycja
Liceum Ogólnokształcące
86 Kurkowska Ewelina
Liceum Ogólnokształcące
87 Lemański Paweł
Technikum
88 Lemański Paweł
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
89 Lemański Przemysław
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
90 Lipiński Karol
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
91 Łazarczyk Karolina
Liceum Ogólnokształcące
92 Łazarczyk Michalina
Liceum Ogólnokształcące
93 Łynka Aneta
Liceum Ogólnokształcące
94 Macko Justyna
Liceum Ogólnokształcące
95 Makowiecka Anna
Liceum Ogólnokształcące
96 Malczyk Marzena
Uzupełniające LO dla dorosłych
97 Małż Monika
Uzupełniające LO dla dorosłych
98 Marchewka Przemysław
Liceum Profilowane
99 Matuszczak Rafał
ZSZ rzeźnik- wędliniarz
100 Mieczkowska Emilia
Liceum Ogólnokształcące
101 Milewski Marcin
Liceum Profilowane
102 Modzelewski Krzysztof
ZSZ- piekarz
103 Murawska Sylwia
Liceum Ogólnokształcące
104 Narowski Paweł
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
105 Nowakowska Anna
Liceum Ogólnokształcące
106 Obiedziński Paweł
Technikum
107 Odachowska Renata
Uzupełniające LO dla dorosłych
108 Olender Radosław
Technikum
109 Orłowski Dariusz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
110 Orzołek Robert
Liceum Ogólnokształcące
111 Paliwoda Adrian
Liceum Profilowane
112 Patalan Piotr
Liceum Ogólnokształcące
113 Piątek Tomasz
Liceum Ogólnokształcące
114 Piątek Anna
Liceum Ogólnokształcące
115 Piekarska Katarzyna
Liceum Profilowane
116 Pieklik Patryk
Liceum Profilowane
117 Pisiak Piotr
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
118 Pisowodzki Tomasz Łukasz
ZSZ rzeźnik- wędliniarz
119 Podsiad Aneta
Liceum Ogólnokształcące
120 Poreda Przemysław
Technikum
121 Poreda Aneta
Uzupełniające LO dla dorosłych
122 Potaś Karol
Liceum Ogólnokształcące
123 Prusinowski Kamil
Liceum Ogólnokształcące
124 Przyborowski Emilian
Uzupełniające LO dla dorosłych
125 Przytuła Paweł
Uzupełniające LO dla dorosłych
126 Pupek Aleksandra
Liceum Ogólnokształcące
127 Pupek Daniel
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
128 Ranik Karol
Liceum Ogólnokształcące
129 Rejka Łukasz
ZSZ- piekarz
130 Reska Rafał
ZSZ- blacharz samochodowy
131 Romanik Tomasz
Liceum Ogólnokształcące
132 Romańczuk Ewelina
Liceum Ogólnokształcące
133 Romańczuk Bartosz
Uzupełniające LO dla dorosłych
134 Romatowski Michał
Technikum
135 Ruchała Izabela
Liceum Ogólnokształcące
136 Ruchała Kornel
Liceum Profilowane
137 Ruszczyk Ewa
Liceum Ogólnokształcące
138 Rybka Paweł
ZSZ - elektryk
139 Rydel Agnieszka
Liceum Ogólnokształcące
140 Sakowska Mariola
Uzupełniające LO dla dorosłych
141 Samul Kamil
Liceum Profilowane
142 Sekścińska Klaudia
Liceum Ogólnokształcące
143 Sekściński Przemysław
Technikum
144 Sielawa Agnieszka
Uzupełniające LO dla dorosłych
145 Siwik Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
146 Siwik Joanna Edyta
Liceum Ogólnokształcące
147 Siwik Paulina
Liceum Ogólnokształcące
148 Siwik Damian
Liceum Ogólnokształcące
149 Siwik Daniel
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
150 Skok Przemysław
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
151 Skrodzki Robert
Uzupełniające LO dla dorosłych
152 Stanisławska Monika
Liceum Ogólnokształcące
153 Stankiewicz Krzysztof
Technikum
154 Steczkowska Joanna
Liceum Ogólnokształcące
155 Szczech Joanna Patrycja
Liceum Ogólnokształcące
156 Szczyglewska Aleksandra
Liceum Ogólnokształcące
157 Szmigiel Krzysztof
Technikum
158 Szymańska Daria
Liceum Ogólnokształcące
159 Świderska Klaudia
Liceum Ogólnokształcące
160 Świderski Dariusz
Technikum
161 Święczkowski Łukasz
Liceum Ogólnokształcące
162 Tanajewska Justyna
Liceum Ogólnokształcące
163 Tomczyk Aneta
Liceum Profilowane
164 Trarzewski Karol
Liceum Ogólnokształcące
165 Trzonkowska Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
166 Wesołowski Damian
Liceum Profilowane
167 Wilczewski Marek
Liceum Ogólnokształcące
168 Wilk Paweł Piotr
ZSZ- stolarz
169 Wiszowaty Wojciech
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
170 Wolanowski Alan
Liceum Ogólnokształcące
171 Wondołowski Albert
Liceum Profilowane
172 Wróblewski Michał
Liceum Profilowane
173 Wszeborowski Marcin
Liceum Profilowane
174 Wszeborowski Marcin
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
175 Wszeborowski Daniel
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
176 Zabłocka Paulina
Liceum Ogólnokształcące
177 Zadroga Hubert
ZSZ rzeźnik- wędliniarz
178 Zagroba Łukasz
Liceum Ogólnokształcące
179 Zalewski Krzysztof
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
180 Załęcki Rafał
Liceum Ogólnokształcące
181 Zduńczyk Justyna
Liceum Ogólnokształcące
182 Zegarowicz Ewelina
Liceum Profilowane
183 Zieja Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
184 Zuzga Artur
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
185 Żelazna Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
186 Żyjewska Arleta
Liceum Profilowane
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski