Aktualności





Użytkowników online 1

Losowa Fotografia Kolno
Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 1977 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Andrzejewski Kazimierz
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
2 Antonowicz Stanisław
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
3 Bacławski Krzysztof
ZSZ- ślusarz mechanik
4 Bajno Krystyna
ZSZ- ślusarz mechanik
5 Banach Wojciech
tokarz
6 Banach Janina
ZSZ- ślusarz mechanik
7 Bączek Jan
ZSZ- ślusarz mechanik
8 Borys Kazimierz
tokarz
9 Borys Tadeusz
ZSZ - frezer
10 Borys Teresa
ZSZ- ślusarz mechanik
11 Brzostek Eugeniusz
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
12 Ciecierski Henryk
tokarz
13 Cudnik Jerzy
tokarz
14 Czyż Tadeusz
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
15 Darmetko Halina
ZSZ- ślusarz mechanik
16 Dąbkowski Jerzy
tokarz
17 Dębek Krystyna
ZSZ- ślusarz mechanik
18 Długozima Sławomir
ZSZ - frezer
19 Długozima Zdzisław
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
20 Długozima Stanisław
tokarz
21 Duda Stanisław
tokarz
22 Dybowski Tadeusz
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
23 Ferenc Adam
tokarz
24 Florczyk Piotr
ZSZ- ślusarz mechanik
25 Gardocki Andrzej
tokarz
26 Góralczyk Jerzy
ZSZ - frezer
27 Góralczyk Alina
ZSZ- ślusarz mechanik
28 Grocholski Bogdan
ZSZ- ślusarz mechanik
29 Gromadzki Eugeniusz
tokarz
30 Grzybowski Kazimierz Józef
ZSZ- ślusarz mechanik
31 Gutowski Zdzisław
ZSZ - frezer
32 Gutowski Andrzej
ZSZ - frezer
33 Jankoje Grażyna Bożena
ZSZ- ślusarz mechanik
34 Jaros Jarosław Kazimierz
tokarz
35 Kamiński Sławomir
tokarz
36 Klaczyński Józef
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
37 Klama Janina
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
38 Klimek Andrzej
ZSZ - frezer
39 Kokoszko Marian
tokarz
40 Konstanty Stanisław
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
41 Kopacz Irena
ZSZ- ślusarz mechanik
42 Kosiewicz Anna
ZSZ- ślusarz mechanik
43 Kotowski Adam
ZSZ- ślusarz mechanik
44 Kowalewski Lech
tokarz
45 Krupka Krystyna
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
46 Kubrak Jerzy
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
47 Kuczyc Ryszard
ZSZ - frezer
48 Lesiński Kazimierz
ZSZ- ślusarz mechanik
49 Lubecki Janusz
ZSZ - frezer
50 Łapińska Maria Urszula
ZSZ- ślusarz mechanik
51 Łukasik Antoni
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
52 Malinowski Krzysztof
ZSZ - frezer
53 Marusa Kazimierz
ZSZ- ślusarz mechanik
54 Mieczkowski Antoni
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
55 Mieczkowski Antoni Kazimierz
tokarz
56 Miłosek Adam
ZSZ - frezer
57 Miracki Mirosław
ZSZ - frezer
58 Młynarczyk Elźbieta
ZSZ- ślusarz mechanik
59 Modzelewski Sławomir
ZSZ - frezer
60 Nerko Jerzy
ZSZ - frezer
61 Nerko Zbigniew
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
62 Nowak Tadeusz
tokarz
63 Olszak Krzysztof
tokarz
64 Olszewska Teresa
ZSZ- ślusarz mechanik
65 Paliwoda Anna
ZSZ- ślusarz mechanik
66 Papież Wiesław
ZSZ- ślusarz mechanik
67 Parciak Kazimierz
tokarz
68 Piątek Jan
tokarz
69 Piekarski Henryk
ZSZ- ślusarz mechanik
70 Pikuliński Waldemar
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
71 Piorunek Tadeusz
ZSZ - frezer
72 Podlaski Stanisław
ZSZ - frezer
73 Polewaczyk Wiesław
ZSZ - frezer
74 Pomichowski Zenon
ZSZ - frezer
75 Poreda Zygmunt
ZSZ - frezer
76 Potaś Wiesława
ZSZ- ślusarz mechanik
77 Rogińska Urszula
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
78 Rogiński Marian
ZSZ - frezer
79 Rybicki Eugeniusz
ZSZ - frezer
80 Sarnacki Mieczysław
ZSZ - frezer
81 Sawicki Tadeusz
tokarz
82 Sendlewski Jan Daniel
ZSZ - frezer
83 Siebuła Ryszard Romuald
tokarz
84 Siwik Stanisław
tokarz
85 Siwik Barbara
ZSZ- ślusarz mechanik
86 Skrodzka Bożena
ZSZ- ślusarz mechanik
87 Szczęsny Stanisław
tokarz
88 Szewczyk Witold
tokarz
89 Szewczyk Antoni
ZSZ- ślusarz mechanik
90 Szloński Wiesław
tokarz
91 Szymański Zbigniew Marek
tokarz
92 Śliwka Lech
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
93 Trzasko Jerzy Dominik
ZSZ - frezer
94 Trzciński Marek
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
95 Tyszko Teresa Irena
ZSZ- ślusarz mechanik
96 Waszkiewicz Wiktor Witold
tokarz
97 Wesołowski Jerzy
ZSZ - frezer
98 Więcek Stanisław
tokarz
99 Wiszowaty Kazimierz
ZSZ- ślusarz mechanik
100 Wołczyński Michał
ZSZ - frezer
101 Wygralski Antoni
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
102 Wyrwas Edmund
ZSZ- ślusarz mechanik
103 Zabielski Janusz
tokarz
104 Zadroga Tadeusz
tokarz
105 Zadroga Jerzy
tokarz
106 Zieliński Waldemar
ZSZ - frezer
107 Zieliński Stefan
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
108 Zuzga Aleksander
ZSZ- ślusarz mechanik
109 Żebrowski Krzysztof
ZSZ - frezer
110 Żurek Piotr
Technikum Mechaniczne (zaoczne- po ZSZ)
111 Żyjewski Waldemar
tokarz
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski