Aktualności





Użytkowników online 2

Losowa Fotografia Kolno
Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 2011 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Andrzejewska Martyna
Liceum Ogólnokształcące
2 Baczewska Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
3 Bajno Łukasz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
4 Bałdyga Tadeusz
Uzupełniające LO dla dorosłych
5 Bałdyga Maria
Uzupełniające LO dla dorosłych
6 Bałdyga Robert
Uzupełniające LO dla dorosłych
7 Bałdyga Dawid
ZSZ- cukiernik
8 Banach Malwina
Liceum Ogólnokształcące
9 Banach Ewa
Liceum Ogólnokształcące
10 Banach Anna
Liceum Ogólnokształcące
11 Banach Rafał
Liceum Ogólnokształcące
12 Banach Katarzyna
Uzupełniające LO dla dorosłych
13 Banach Damian Krystian
ZSZ- piekarz
14 Banach Anna
Uzupełniające LO dla dorosłych
15 Bazydło Kamil
Liceum Profilowane
16 Bazydło Milena
ZSZ- fryzjer
17 Bazydło Emilia
Liceum Ogólnokształcące
18 Bazylewicz Konrad
ZSZ- fryzjer
19 Bednarczyk Tomasz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
20 Bednarczyk Patryk
Liceum Ogólnokształcące
21 Borawski Piotr
Liceum Profilowane
22 Borkowska Anita
Liceum Profilowane
23 Bugnacki Łukasz
Liceum Profilowane
24 Chiliński Kamil
Liceum Profilowane
25 Chludziński Radosław
Liceum Profilowane
26 Chmielewska Agnieszka
Liceum Ogólnokształcące
27 Chmielewski Piotr Adam
Liceum Ogólnokształcące
28 Chodnicki Tomasz Hubert
Liceum Profilowane
29 Chrzanowska Jolanta
Uzupełniające LO dla dorosłych
30 Chylińska Agnieszka
Liceum Ogólnokształcące
31 Cicha Justyna
Liceum Ogólnokształcące
32 Cieloszczyk Ewelina Adriana
Uzupełniające LO dla dorosłych
33 Ciołkowska Agnieszka
Liceum Profilowane
34 Ciołkowski Arkadiusz
Liceum Ogólnokształcące
35 Ciszewska Justyna
Liceum Ogólnokształcące
36 Ciszewski Rafał
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
37 Cwalina Kamil
Liceum Profilowane
38 Darkowski Marcin
Liceum Ogólnokształcące
39 Darmetko Monika
ZSZ- cukiernik
40 Darmetko Karol
Liceum Ogólnokształcące
41 Dąbkowska Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
42 Dąbrowski Mariusz
Liceum Profilowane
43 Dębek Aneta
Liceum Ogólnokształcące
44 Dębkowski Daniel
Liceum Profilowane
45 Dębkowski Dawid
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
46 Długozima Ewa
Liceum Ogólnokształcące
47 Dobrowolska Anita Dominika
Liceum Profilowane
48 Downar Mateusz
Liceum Profilowane
49 Drężek Łukasz
Liceum Profilowane
50 Duda Marcin
Uzupełniające LO dla dorosłych
51 Fiertek Małgorzata
Liceum Ogólnokształcące
52 Filipkowska Ewelina
Liceum Ogólnokształcące
53 Filipkowski Karol
Liceum Ogólnokształcące
54 Florczyk Justyna
Liceum Ogólnokształcące
55 Florczykowski Paweł
Liceum Profilowane
56 Gacka Sylwia
Liceum Ogólnokształcące
57 Gosiewska Sylwia
Uzupełniające LO dla dorosłych
58 Góralczyk Justyna
Uzupełniające LO dla dorosłych
59 Góralczyk Wojciech
Liceum Profilowane
60 Grabowski Łukasz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
61 Grajewski Wojciech
ZSZ - elektryk
62 Gromadzki Mateusz
Liceum Ogólnokształcące
63 Gutowski Dawid
Liceum Profilowane
64 Halicka Ilona
Liceum Ogólnokształcące
65 Iwańska Sylwia Jadwiga
Uzupełniające LO dla dorosłych
66 Jarząbek Paweł
Liceum Profilowane
67 Jarzyło Kamil Tomasz
Uzupełniające LO dla dorosłych
68 Jutkiewicz Martyna
Liceum Ogólnokształcące
69 Kajko Błażej
Liceum Profilowane
70 Kalinowski Przemysław
ZSZ rzeźnik- wędliniarz
71 Kałęka Wioleta
Uzupełniające LO dla dorosłych
72 Kałęka Paweł
Liceum Profilowane
73 Kapelańska Sylwia
Liceum Ogólnokształcące
74 Karwowska Sylwia
Liceum Ogólnokształcące
75 Klama Marcin
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
76 Kleczyński Adrian Mateusz
Liceum Ogólnokształcące
77 Kołdys Patryk
Liceum Ogólnokształcące
78 Kołdys Łukasz
ZSZ rzeźnik- wędliniarz
79 Kondracki Adrian
Liceum Profilowane
80 Konopka Grzegorz
Uzupełniające LO dla dorosłych
81 Konstanty Piotr
ZSZ- blacharz samochodowy
82 Kopacz Krystian
Liceum Profilowane
83 Kopytek Karolina
Liceum Ogólnokształcące
84 Kowalczyk Karolina
Liceum Ogólnokształcące
85 Kozicka Magdalena
Uzupełniające LO dla dorosłych
86 Kozikowska Marta
Liceum Ogólnokształcące
87 Kozłowska Karolina
Liceum Ogólnokształcące
88 Kozłowski Piotr
Liceum Profilowane
89 Kubrak Mateusz
Liceum Ogólnokształcące
90 Kubrak Klaudia
Liceum Ogólnokształcące
91 Kukliński Łukasz Karol
Liceum Profilowane
92 Kulas Ewelina
Liceum Ogólnokształcące
93 Kulągowski Mateusz
Liceum Ogólnokształcące
94 Kurzątkowski Artur
Liceum Profilowane
95 Lipiński Cezary
Liceum Profilowane
96 Ludant Adriana
Liceum Ogólnokształcące
97 Łagodzińska Agata
Uzupełniające LO dla dorosłych
98 Łazarczyk Marzena
ZSZ- cukiernik
99 Łuba Małgorzata
Liceum Ogólnokształcące
100 Łynko Norbert
Liceum Profilowane
101 Malinowska Dorota
Liceum Profilowane
102 Malinowski Piotr
Liceum Profilowane
103 Malinowski Paweł
Liceum Ogólnokształcące
104 Małż Andrzej
Uzupełniające LO dla dorosłych
105 Mierkowska Danuta
Uzupełniające LO dla dorosłych
106 Mierkowski Marcin
Liceum Profilowane
107 Młynarczyk Karolina
Liceum Ogólnokształcące
108 Mroczkowski Paweł
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
109 Murawski Paweł
Liceum Ogólnokształcące
110 Nadolny Mateusz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
111 Nerko Jacek
Liceum Ogólnokształcące
112 Nerkowski Rafał
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
113 Niecewicz Renata
Uzupełniające LO dla dorosłych
114 Niedbała Milena
Liceum Ogólnokształcące
115 Niedbała Martyna
Liceum Ogólnokształcące
116 Nowakowski Grzegorz
Liceum Ogólnokształcące
117 Olechno Lidia Ewelina
Uzupełniające LO dla dorosłych
118 Olszewska Sylwia
Liceum Ogólnokształcące
119 Olszewski Karol Paweł
Liceum Profilowane
120 Orzechowska Kinga
Uzupełniające LO dla dorosłych
121 Pianka Mateusz
ZSZ- monter instalacji i urządzeń sanitarnych
122 Piekarski Jarosław
ZSZ- stolarz
123 Pieloch Grażyna
Uzupełniające LO dla dorosłych
124 Pikuliński Przemysław
Liceum Profilowane
125 Plaga Michał
Liceum Profilowane
126 Podchul Przemysław
Liceum Ogólnokształcące
127 Podsiad Przemysław
Liceum Ogólnokształcące
128 Pomichowska Eliza Weronika
Liceum Ogólnokształcące
129 Pomichowski Piotr
Liceum Profilowane
130 Potaś Przemysław
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
131 Ptak Kamil
Uzupełniające LO dla dorosłych
132 Ptak Joanna
Uzupełniające LO dla dorosłych
133 Rafałowska Ewa
Liceum Ogólnokształcące
134 Rejka Marlena
Liceum Ogólnokształcące
135 Rogiński Rafał
Liceum Profilowane
136 Rogowski Tomasz Piotr
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
137 Ruchała Edyta
Liceum Ogólnokształcące
138 Sadowski Kamil
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
139 Samul Marta
Uzupełniające LO dla dorosłych
140 Sekścińska Małgorzata Joanna
Liceum Ogólnokształcące
141 Sekścińska Żaneta Daria
Liceum Ogólnokształcące
142 Siwik Ewelina
Uzupełniające LO dla dorosłych
143 Siwik Kamil
Liceum Profilowane
144 Skaradzińska Ewelina
Liceum Ogólnokształcące
145 Skrodzka Jowita
Liceum Ogólnokształcące
146 Skrodzki Paweł
ZSZ- cukiernik
147 Słapiński Tomasz
Liceum Ogólnokształcące
148 Sokołowski Adrian
Liceum Ogólnokształcące
149 Steczkowska Anna
Uzupełniające LO dla dorosłych
150 Stevens Justyna Sylwia
Uzupełniające LO dla dorosłych
151 Stodulski Damian
ZSZ- blacharz samochodowy
152 Szczech Dorota
ZSZ- fryzjer
153 Szczech Klaudia
Uzupełniające LO dla dorosłych
154 Szczęsna Żaneta
Liceum Profilowane
155 Szostkowska Urszula
Liceum Ogólnokształcące
156 Szulter Bartłomiej
ZSZ- piekarz
157 Śleszyńska Joanna
Liceum Ogólnokształcące
158 Śliwka Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
159 Terepko Daniel
Liceum Ogólnokształcące
160 Topka Sebastian
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
161 Tryniszewska Barbara
Liceum Ogólnokształcące
162 Walczyk Małgorzata
Liceum Ogólnokształcące
163 Wiśniewski Paweł
Liceum Profilowane
164 Wojsław Joanna
Liceum Ogólnokształcące
165 Wojsław Krystian
Liceum Profilowane
166 Wolanowska Anita
Liceum Ogólnokształcące
167 Wszeborowska Hanna
ZSZ- fryzjer
168 Wszeborowski Daniel
Liceum Ogólnokształcące
169 Wyka Wanda
Uzupełniające LO dla dorosłych
170 Zabłocka Ewa
Liceum Ogólnokształcące
171 Zabłocka Milena
Liceum Profilowane
172 Zaciek Adrian
Liceum Profilowane
173 Zadroga Lidia Marta
Liceum Profilowane
174 Zalewski Szymon
Liceum Profilowane
175 Zawłocka Beata
Liceum Ogólnokształcące
176 Zuzga Emil
Uzupełniające LO dla dorosłych
177 Zuzga Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
178 Żebrowski Andrzej
Liceum Profilowane
179 Żochowski Mateusz
Liceum Ogólnokształcące
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski