Aktualności





Użytkowników online 2

Losowa Fotografia Kolno
Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 2012 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Andrzejczyk Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
2 Andrzejczyk Paweł
Liceum Ogólnokształcące
3 Bagiński Bartosz
Liceum Ogólnokształcące
4 Bajno Natalia
Liceum Ogólnokształcące
5 Baliszewski Stanisław
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
6 Bałdyga Radosław
Liceum Profilowane
7 Bałdyga Tomasz
Liceum Profilowane
8 Bałdyga Rafał
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
9 Banach Krzysztof
Uzupełniające LO dla dorosłych
10 Banach Damian
ZSZ- stolarz
11 Banach Martyna
ZSZ- fryzjer
12 Banach Marcin
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
13 Banach Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
14 Bazydło Alicja
Liceum Ogólnokształcące
15 Bazydło Natalia
Liceum Ogólnokształcące
16 Bazydło Michał
Liceum Profilowane
17 Bąk Maciej
ZSZ- stolarz
18 Bednarska Katarzyna Wioleta
Liceum Ogólnokształcące
19 Biedrzycki Marcin
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
20 Borkowska Wioleta
ZSZ- fryzjer
21 Borys Andrzej
ZSZ - elektryk
22 Brodzik Karol
ZSZ- blacharz samochodowy
23 Charubin Wojciech
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
24 Chludziński Daniel
Liceum Profilowane
25 Chmielewski Konrad
Liceum Profilowane
26 Ciecierska Paulina
Liceum Ogólnokształcące
27 Cieniewicz Adam
Uzupełniające LO dla dorosłych
28 Ciszewski Łukasz
Liceum Ogólnokształcące
29 Czerwiński Krystian
Liceum Profilowane
30 Darmetko Karolina
Liceum Ogólnokształcące
31 Dąbkowski Artur
Uzupełniające LO dla dorosłych
32 Dąbrowski Łukasz
Liceum Ogólnokształcące
33 Dębek Radosław
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
34 Dobrowolski Adam
Uzupełniające LO dla dorosłych
35 Duda Robert
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
36 Duda Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
37 Duda Wioleta
Liceum Ogólnokształcące
38 Fankulewska Martyna
Liceum Ogólnokształcące
39 Filipkowski Tomasz
Liceum Ogólnokształcące
40 Glazer Anna
Liceum Ogólnokształcące
41 Góralczyk Mariusz
Liceum Profilowane
42 Górski Mateusz
ZSZ rzeźnik- wędliniarz
43 Grajewski Rafał
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
44 Greloch Mateusz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
45 Grużewska Milena
Liceum Ogólnokształcące
46 Grzech Milena
Liceum Ogólnokształcące
47 Halicki Hubert
Liceum Ogólnokształcące
48 Jastrzębska Aleksandra
Liceum Ogólnokształcące
49 Jermacz Izabela
Liceum Ogólnokształcące
50 Jerzyło Ewa Aniela
Liceum Ogólnokształcące
51 Kalinowska Olga
Liceum Ogólnokształcące
52 Kalinowski Dariusz
Uzupełniające LO dla dorosłych
53 Kapelańska Aneta
Liceum Ogólnokształcące
54 Kiełczewska Anna
Liceum Ogólnokształcące
55 Kołdys Tomasz
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
56 Konopka Anna
Liceum Profilowane
57 Konstanty Agnieszka
Liceum Profilowane
58 Koprowski Robert
Liceum Profilowane
59 Kozikowski Marcin
ZSZ- cukiernik
60 Kozłowska Paulina
ZSZ- cukiernik
61 Krom Michał
ZSZ- piekarz
62 Krynicki Dawid
Uzupełniające LO dla dorosłych
63 Kuklińska Justyna
Liceum Ogólnokształcące
64 Kulas Emilia
Liceum Ogólnokształcące
65 Kulis Chrystian Daniel
Uzupełniające LO dla dorosłych
66 Kuliś Damian
ZSZ - elektryk
67 Lemański Paweł
Uzupełniające LO dla dorosłych
68 Lemański Przemysław
Uzupełniające LO dla dorosłych
69 Lipiński Karol
Uzupełniające LO dla dorosłych
70 Lubianiec Paulina
ZSZ- cukiernik
71 Lutrzykowski Damian
ZSZ - elektryk
72 Malinowski Szymon
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
73 Malinowski Przemysław
ZSZ- piekarz
74 Marchewka Krystian Mateusz
Liceum Profilowane
75 Marchewka Paweł
ZSZ- piekarz
76 Mistkowski Piotr
Uzupełniające LO dla dorosłych
77 Nicewicz Ewa
Liceum Ogólnokształcące
78 Niedźwiecka Małgorzata
ZSZ- cukiernik
79 Niedźwiecka Sylwia Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
80 Niedźwiecka Marta
ZSZ- cukiernik
81 Niedźwiecka Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
82 Nowak Mateusz
Liceum Ogólnokształcące
83 Obrycka Beata
Liceum Ogólnokształcące
84 Okurowska Paulina Anna
Liceum Ogólnokształcące
85 Olechno Łukasz Mateusz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
86 Oleksy Martyna
Liceum Ogólnokształcące
87 Orłowski Dariusz
Uzupełniające LO dla dorosłych
88 Pasiuk Hubert
ZSZ- blacharz samochodowy
89 Patalan Artur
Liceum Ogólnokształcące
90 Piątek Szymon
Liceum Profilowane
91 Pieloch Mateusz
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
92 Pikuliński Patryk
Liceum Profilowane
93 Pisiak Paulina
Uzupełniające LO dla dorosłych
94 Pomichowska Anna
ZSZ- fryzjer
95 Popielarz Mateusz
Liceum Profilowane
96 Przyborowski Sebastian
ZSZ- piekarz
97 Ptak Justyna
ZSZ- cukiernik
98 Pupek Magdalena
Uzupełniające LO dla dorosłych
99 Pupek Marlena
Liceum Ogólnokształcące
100 Pupek Łukasz
ZSZ- stolarz
101 Pycia Michał
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
102 Rainko Martyna
Liceum Ogólnokształcące
103 Ranik Natalia
Liceum Ogólnokształcące
104 Rejka Łukasz
Uzupełniające LO dla dorosłych
105 Rejka Justyna
Liceum Ogólnokształcące
106 Remiszewska Emilia
ZSZ- fryzjer
107 Remiszewski Patryk
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
108 Reska Rafał
Uzupełniające LO dla dorosłych
109 Rogińska Paula
Liceum Ogólnokształcące
110 Rogiński Damian
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
111 Rydel Arkadiusz
ZSZ- stolarz
112 Sadłowska Paulina
Liceum Ogólnokształcące
113 Samluk Monika
Uzupełniające LO dla dorosłych
114 Sekściński Hubert
ZSZ - elektryk
115 Sęk Kamil
ZSZ - elektryk
116 Sielawa Joanna
Liceum Ogólnokształcące
117 Sielawa Karol
Liceum Profilowane
118 Siemion Natalia
Liceum Ogólnokształcące
119 Siwik Paulina
Liceum Ogólnokształcące
120 Siwik Beata
Liceum Profilowane
121 Siwik Ewa Renata
Uzupełniające LO dla dorosłych
122 Skok Anna
Liceum Ogólnokształcące
123 Skrodzka Edyta
Liceum Profilowane
124 Skrodzka Aneta
Liceum Ogólnokształcące
125 Skrodzka Edyta
Liceum Ogólnokształcące
126 Skrodzki Karol
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
127 Stachelski Tomasz
Uzupełniające LO dla dorosłych
128 Stodulski Sebastian
ZSZ- blacharz samochodowy
129 Sztejna Grzegorz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
130 Szumiało Renata
Uzupełniające LO dla dorosłych
131 Święcica Martyna
ZSZ- fryzjer
132 Terepka Jolanta
Liceum Ogólnokształcące
133 Tomczyk Tomasz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
134 Trzcinka Monika
Liceum Profilowane
135 Uliszewski Kamil
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
136 Walendzik Robert
ZSZ- blacharz samochodowy
137 Wiśniewska Anna
Uzupełniające LO dla dorosłych
138 Wolanowska Anna
Liceum Ogólnokształcące
139 Wolanowski Arkadiusz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
140 Wszeborowska Agnieszka
Liceum Ogólnokształcące
141 Wszeborowski Radosław
ZSZ - elektryk
142 Zabielska Magda
Liceum Ogólnokształcące
143 Zabłocki Adam
Liceum Profilowane
144 Zadroga Martyna
Liceum Profilowane
145 Zalewski Krzysztof
Uzupełniające LO dla dorosłych
146 Załęski Piotr
Liceum Ogólnokształcące
147 Załęski Damian
Liceum Profilowane
148 Zduńczyk Jakub
ZSZ - elektryk
149 Zuzga Marlena
Liceum Ogólnokształcące
150 Zuzga Anna
ZSZ- cukiernik
151 Żołowicz Piotr
Liceum Ogólnokształcące
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski