Aktualności




Jesteś tutaj 1866873 osobą.

Użytkowników online 3

Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 2013 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Andrzejewski Karol
Liceum Ogólnokształcące
2 Bagińska Joanna
Liceum Ogólnokształcące
3 Bajno Izabela
Liceum Ogólnokształcące
4 Bałdyga Beata
Liceum Profilowane
5 Banach Dawid
Liceum Ogólnokształcące
6 Banach Kamil
Technikum
7 Banach Krystian
Liceum Profilowane
8 Bastek Monika
Liceum Ogólnokształcące
9 Bazydło Klaudia
Liceum Ogólnokształcące
10 Bazydło Milena
Uzupełniające LO dla dorosłych
11 Bąkowski Krystian
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
12 Bednarski Patryk
Liceum Ogólnokształcące
13 Białobrzeska Marlena
Liceum Ogólnokształcące
14 Białobrzeski Piotr
Technikum
15 Biedrzycki Adam
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
16 Biedrzycki Tomasz
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
17 Bikowski Mateusz
Liceum Ogólnokształcące
18 Bobryk Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
19 Boć Daria
Liceum Ogólnokształcące
20 Chaberek Przemysław
Technikum
21 Charubin Anna
Liceum Ogólnokształcące
22 Charubin Natalia
Liceum Ogólnokształcące
23 Charubin Radosław
Liceum Ogólnokształcące
24 Chmielewski Jacek
Technikum
25 Chodnicka Kinga
Liceum Ogólnokształcące
26 Cicha Ewelina
Liceum Profilowane
27 Ciecierska Agata
Liceum Profilowane
28 Ciołkowski Marcin
Technikum
29 Ciszewski Hubert
Uzupełniające LO dla dorosłych
30 Ciszewski Rafał
Uzupełniające LO dla dorosłych
31 Cudnik Marcin
Technikum
32 Cudnik Michał
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
33 Czarnecki Przemysław
Liceum Ogólnokształcące
34 Darmetko Monika
Uzupełniające LO dla dorosłych
35 Dąbkowska Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
36 Dębkowska Ewa
Uzupełniające LO dla dorosłych
37 Długozima Milena
Liceum Ogólnokształcące
38 Długozima Izabela
Liceum Ogólnokształcące
39 Dmochowska Milena
Liceum Ogólnokształcące
40 Duda Izabela
Liceum Ogólnokształcące
41 Fiertek Martyna
Liceum Profilowane
42 Filipkowski Łukasz Andrzej
Liceum Ogólnokształcące
43 Florczyk Ewa
Liceum Profilowane
44 Gacki Wojciech
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
45 Gardocki Kamil
Liceum Ogólnokształcące
46 Gębarski Piotr
Technikum
47 Glazer Edyta Angelika
Liceum Ogólnokształcące
48 Gołębiewska Alicja
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
49 Góralczyk Marcin
Technikum
50 Grabowski Łukasz
Uzupełniające LO dla dorosłych
51 Grala Beata Marta
Liceum Ogólnokształcące
52 Grudziądz Sebastian
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
53 Hermanowska Martyna
Liceum Ogólnokształcące
54 Jermacz Kamil
Liceum Ogólnokształcące
55 Kiełczewska Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
56 Kiełczewski Karol
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
57 Kołowajtys Jadwiga
Uzupełniające LO dla dorosłych
58 Kondracki Kamil
Liceum Ogólnokształcące
59 Kowalczyk Łukasz
Liceum Profilowane
60 Kozicki Rafał
Liceum Ogólnokształcące
61 Kozicki Adam
Uzupełniające LO dla dorosłych
62 Kozikowska Karolina
Liceum Ogólnokształcące
63 Kozikowski Daniel
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
64 Kozioł Łukasz
Liceum Profilowane
65 Kozłowska Angelika
Liceum Profilowane
66 Kozłowska Patrycja
Liceum Profilowane
67 Krasińska Barbara
Uzupełniające LO dla dorosłych
68 Kryszajtys Patrycja
Liceum Ogólnokształcące
69 Kulas Konrad
Technikum
70 Kulikowska Ewa
Liceum Profilowane
71 Lemańska Ilona
Liceum Profilowane
72 Lenda Aneta
Uzupełniające LO dla dorosłych
73 Lendo Weronika
Liceum Ogólnokształcące
74 Lewandowska Beata
Uzupełniające LO dla dorosłych
75 Lutrzykowski Andrzej
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
76 Łazarczyk Beata
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
77 Makowski Ireneusz
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
78 Malinowska Karolina
Liceum Profilowane
79 Małachowska Katarzyna
Uzupełniające LO dla dorosłych
80 Małolepszy Szymon
Liceum Ogólnokształcące
81 Małż Bożena
Uzupełniające LO dla dorosłych
82 Mańko Marcin
Technikum
83 Mierkowski Karol
Technikum
84 Morze Beata Lidia
Uzupełniające LO dla dorosłych
85 Mroczkowski Paweł
Uzupełniające LO dla dorosłych
86 Nadolny Konrad
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
87 Nagórka Milena Marta
Liceum Ogólnokształcące
88 Nagórka Paweł Norbert
Liceum Ogólnokształcące
89 Niedźwiecki Grzegorz
Technikum
90 Niedźwiecki Łukasz Sebastian
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
91 Niksa Monika
Liceum Ogólnokształcące
92 Niksa Martyna
Liceum Ogólnokształcące
93 Nosek Milena
Liceum Profilowane
94 Obrycka Agnieszka
Liceum Ogólnokształcące
95 Olender Marlena
Liceum Ogólnokształcące
96 Olszewski Patryk
Technikum
97 Orłowska Karolina
Liceum Ogólnokształcące
98 Piaseczna Anna
Liceum Ogólnokształcące
99 Piątek Adriana
Liceum Ogólnokształcące
100 Pikulińska Karolina
Liceum Ogólnokształcące
101 Pikuliński Konrad
Technikum
102 Pisiak Karol
Liceum Profilowane
103 Podlaska Magda
Liceum Profilowane
104 Podlaski Karol
Technikum
105 Podsiad Monika
Liceum Ogólnokształcące
106 Polkowska Justyna
Liceum Ogólnokształcące
107 Połomski Przemysław
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
108 Ptak Anna
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
109 Ptak Renata
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
110 Radzikowski Bartosz
Liceum Ogólnokształcące
111 Rafałowska Karolina
Liceum Ogólnokształcące
112 Rakowska Renata
Liceum Ogólnokształcące
113 Remiszewska Karolina
Liceum Profilowane
114 Remiszewski Andrzej
Technikum
115 Resko Edyta
Liceum Ogólnokształcące
116 Romańczuk Martyna
Liceum Profilowane
117 Rudnik Agnieszka
Liceum Profilowane
118 Rumińska Magda
Liceum Ogólnokształcące
119 Rutkowski Marcin Michał
Liceum Profilowane
120 Sadłowska Beata
Liceum Ogólnokształcące
121 Sawicki Dawid
Technikum
122 Sielawa Aneta
Liceum Ogólnokształcące
123 Sielawa Artur
Liceum Ogólnokształcące
124 Siwik Rafał
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
125 Skrocka Kinga
Liceum Profilowane
126 Skrodzka Milena
Liceum Ogólnokształcące
127 Skrodzka Małgorzata
Liceum Ogólnokształcące
128 Słapiński Maciej
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
129 Sobociński Piotr
Liceum Ogólnokształcące
130 Sosnowski Wojciech
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
131 Stachelek Paulina
Liceum Ogólnokształcące
132 Stachelek Daniel
Technikum
133 Stanisławski Hubert
Technikum
134 Steczkowska Ewa
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
135 Synowczyk Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
136 Szczech Paweł
Uzupełniające LO dla dorosłych
137 Szewczyk Damian
Liceum Profilowane
138 Szmigiel Sylwester
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
139 Szostkowski Adam
Liceum Ogólnokształcące
140 Szulter Bartłomiej
Uzupełniające LO dla dorosłych
141 Szumkowski Marek
Liceum Ogólnokształcące
142 Szymanowska Karolina
Liceum Profilowane
143 Świderska Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
144 Świderska Karolina
Liceum Ogólnokształcące
145 Świderski Tomasz
Technikum
146 Tereszczak Piotr
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
147 Topka Adam
Technikum
148 Trarzewska Anna
Liceum Ogólnokształcące
149 Trzcinka Michał
Uzupełniające LO dla dorosłych
150 Trzcińska Alicja
Liceum Profilowane
151 Tyszko Paweł
Technikum
152 Wasilewska Monika
Liceum Ogólnokształcące
153 Wąsowicz Izabela
Liceum Ogólnokształcące
154 Wieczorek Karolina
Liceum Ogólnokształcące
155 Wiśniewska Aneta
Liceum Profilowane
156 Wiśniewski Bartosz
Technikum
157 Wojsław Żaneta
Liceum Ogólnokształcące
158 Wołczyński Piotr
Liceum Ogólnokształcące
159 Wrzosek Arkadiusz
Technikum
160 Wszeborowski Marcin
Uzupełniające LO dla dorosłych
161 Wszeborowski Daniel
Uzupełniające LO dla dorosłych
162 Wszeborowski Adrian
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
163 Zabłocki Szymon Rajnold
Liceum Ogólnokształcące
164 Zajkowski Paweł
Technikum
165 Zalewska Maria
Liceum Ogólnokształcące
166 Zduńczyk Anna
Liceum Profilowane
167 Zemła Alicja
Liceum Ogólnokształcące
168 Żubrowski Albert
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
169 Żyjewska Urszula
Liceum Profilowane
170 Żylińska Aleksandra
Liceum Ogólnokształcące
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski