Aktualności




Jesteś tutaj 1800991 osobą.

Użytkowników online 2

Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 2014 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Andrzejczyk Piotr
Liceum Ogólnokształcące
2 Arnista Maciej
Technikum
3 Babowicz Adrian
Technikum
4 Bałdyga Rafał
Uzupełniające LO dla dorosłych
5 Banach Gabriela
Uzupełniające LO dla dorosłych
6 Banach Karolina
Liceum Ogólnokształcące
7 Baranowski Jakub
Liceum Ogólnokształcące
8 Bazydło Karolina
Liceum Ogólnokształcące
9 Bazydło Łukasz
ZSZ- stolarz
10 Bączek Marika
Liceum Ogólnokształcące
11 Bednarczyk Anna
Liceum Ogólnokształcące
12 Białobrzeski Tomasz
Liceum Profilowane
13 Biedrzycka Zofia
Liceum Ogólnokształcące
14 Brzozowski Tomasz Rafał
Technikum
15 Bzura Patryk
Technikum
16 Charubin Wojciech
Uzupełniające LO dla dorosłych
17 Chudzik Karolina
Liceum Profilowane
18 Cieślewicz Kamil
Uzupełniające LO dla dorosłych
19 Ciołkowski Patryk
Liceum Ogólnokształcące
20 Cwalina Angelika
Liceum Profilowane
21 Czarnecki Jacek
Technikum
22 Danowska Teresa Janina
Uzupełniające LO dla dorosłych
23 Darmetko Arkadiusz
Technikum
24 Dębek Aleksandra
Liceum Ogólnokształcące
25 Długozima Łukasz
Liceum Ogólnokształcące
26 Dobrowolska Katarzyna
Liceum Profilowane
27 Dobrowolski Mariusz
Liceum Profilowane
28 Dymarczyk Daria
Liceum Ogólnokształcące
29 Filipkowska Anita
Liceum Ogólnokształcące
30 Filipkowski Łukasz
Technikum
31 Florczyk Katarzyna
Uzupełniające LO dla dorosłych
32 Gleba Wioletta
Liceum Ogólnokształcące
33 Gniewska Magdalena
Uzupełniające LO dla dorosłych
34 Góralczyk Karolina
Uzupełniające LO dla dorosłych
35 Góralczyk Łukasz
Liceum Profilowane
36 Górecki Tomasz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
37 Grabowska Weronika Monika
Liceum Profilowane
38 Grudziadz Radosław
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
39 Gutowska Ewelina
Liceum Ogólnokształcące
40 Gutowski Przemysław
Liceum Ogólnokształcące
41 Halicki Damian
Technikum
42 Huścio Damian
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
43 Huścio Przemysław
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
44 Jackiewicz Damian
Liceum Ogólnokształcące
45 Kajko Justyna
Liceum Ogólnokształcące
46 Kałęka Bartosz
Technikum
47 Karwowski Łukasz
Technikum
48 Kidajewa Karolina
Liceum Ogólnokształcące
49 Kiełczewska Natalia
Liceum Ogólnokształcące
50 Konopka Emilian
Liceum Ogólnokształcące
51 Konopka Urszula
ZSZ- fryzjer
52 Kopacz Mateusz
Technikum
53 Koprowski Przemysław
Liceum Ogólnokształcące
54 Korzun Ewelina
Uzupełniające LO dla dorosłych
55 Kosk Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
56 Kozikowski Piotr
ZSZ - elektryk
57 Kozioł Karolina
Uzupełniające LO dla dorosłych
58 Kozłowska Paulina
Uzupełniające LO dla dorosłych
59 Kozłowska Adrianna
Liceum Ogólnokształcące
60 Krasiński Sebastian
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
61 Kręciewska Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
62 Krom Marek
ZSZ - elektryk
63 Kulas Dawid
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
64 Makowska Martyna
Liceum Ogólnokształcące
65 Malinowska Justyna
Liceum Ogólnokształcące
66 Małż Szymon
Liceum Profilowane
67 Mańko Przemysław
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
68 Marchewka Paweł
Uzupełniające LO dla dorosłych
69 Mieczkowski Łukasz
Technikum
70 Milewski Rafał
Liceum Ogólnokształcące
71 Nawrocki Dawid
Technikum
72 Nicewicz Damian
Liceum Profilowane
73 Niksa Karolina
Liceum Ogólnokształcące
74 Nosek Marta
Liceum Ogólnokształcące
75 Okołowska Barbara
Liceum Ogólnokształcące
76 Okurowski Damian
Liceum Profilowane
77 Olechno Łukasz Mateusz
Uzupełniające LO dla dorosłych
78 Olszak Maciej
Technikum
79 Olszewski Kamil
Liceum Ogólnokształcące
80 Orłowski Andrzej
Liceum Profilowane
81 Orzołek Justyna
Liceum Ogólnokształcące
82 Ostrowski Rafał
Technikum
83 Papież Daniel
Technikum
84 Parda Adriana
Liceum Ogólnokształcące
85 Parda Bartłomiej
ZSZ- piekarz
86 Pardo Dorota
ZSZ- cukiernik
87 Piaskowski Paweł
ZSZ - elektryk
88 Piątek Karol
Technikum
89 Pieloch Mateusz
Uzupełniające LO dla dorosłych
90 Pikuliński Bartosz
Liceum Ogólnokształcące
91 Plaga Dominika
Liceum Ogólnokształcące
92 Podsiad Elżbieta
Liceum Ogólnokształcące
93 Poreda Izabela Michalina
Liceum Ogólnokształcące
94 Potaś Edyta
Liceum Ogólnokształcące
95 Prusinowska Angelika
Uzupełniające LO dla dorosłych
96 Przestrzelski Karol
Technikum
97 Przyborowski Miłosz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
98 Przytuła Roman
Technikum
99 Ptak Emilia
Uzupełniające LO dla dorosłych
100 Pupek Łukasz
Uzupełniające LO dla dorosłych
101 Ramotowska Małgorzata
Liceum Ogólnokształcące
102 Rejka Ewelina
Liceum Profilowane
103 Remiszewski Łukasz
Technikum
104 Rogowski Sebastian
Liceum Profilowane
105 Romanik Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
106 Ruchała Marta
Liceum Ogólnokształcące
107 Rutkowski Daniel
Liceum Ogólnokształcące
108 Rydel Arkadiusz
Uzupełniające LO dla dorosłych
109 Rydelek Bartosz
Technikum
110 Rydelek Damian
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
111 Rzepnicki Marcin
Liceum Ogólnokształcące
112 Sawicki Łukasz
Liceum Ogólnokształcące
113 Sekscińska Patrycja
Liceum Ogólnokształcące
114 Sekścińska Patrycja
Liceum Ogólnokształcące
115 Siwik Martyna
Liceum Ogólnokształcące
116 Skrodzka Ewa
Liceum Ogólnokształcące
117 Skrodzka Monika
Liceum Ogólnokształcące
118 Skrodzki Kamil
Liceum Profilowane
119 Skrzeczyńska Aleksandra
Liceum Ogólnokształcące
120 Sobolewska Sylwia
ZSZ- fryzjer
121 Sokołowska Justyna
Liceum Ogólnokształcące
122 Stachelek Patrycja
Liceum Ogólnokształcące
123 Staniszewski Mariusz
Technikum
124 Starzyński Damian
Liceum Ogólnokształcące
125 Stodulska Weronika
Liceum Profilowane
126 Supiński Grzegorz
Technikum
127 Sutkowski Tomasz
Technikum
128 Szczech Julita
Liceum Ogólnokształcące
129 Sztejna Grzegorz
Uzupełniające LO dla dorosłych
130 Szymańczyk Marcin
ZSZ - elektryk
131 Szymański Mateusz
Liceum Ogólnokształcące
132 Szymański Mateusz
Technikum
133 Szymański Patryk
Technikum
134 Świderski Marcin
Technikum
135 Święszkowski Paweł
Liceum Ogólnokształcące
136 Terepka Marta
Liceum Profilowane
137 Trzcinka Daniel
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
138 Trzcinka Wojciech
ZSZ- stolarz
139 Tyszka Izabela
Liceum Ogólnokształcące
140 Tyszka Damian
Liceum Ogólnokształcące
141 Walczyk Mateusz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
142 Walendzik Anna
Liceum Profilowane
143 Waszkiewicz Dominika
Liceum Ogólnokształcące
144 Waszkiewicz Kamila
Liceum Ogólnokształcące
145 Waszkiewicz Paulina
Liceum Ogólnokształcące
146 Wieczorek Klaudia
Liceum Ogólnokształcące
147 Wieczorek Kamil
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
148 Wierzbicka Wioleta
Liceum Profilowane
149 Wilk Paweł Piotr
Uzupełniające LO dla dorosłych
150 Wiszowaty Damian
Technikum
151 Wiśniewska Martyna
Liceum Profilowane
152 Wnuk Rafał
Uzupełniające LO dla dorosłych
153 Wszeborowski Adrian
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
154 Wyrwas Małgorzata
Liceum Ogólnokształcące
155 Zadroga Milena
Liceum Ogólnokształcące
156 Zając Przemysław
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
157 Zajkowski Marcin
Liceum Ogólnokształcące
158 Zalewski Michał
Liceum Ogólnokształcące
159 Zarzecki Michał
Technikum
160 Zduńczyk Jakub
Uzupełniające LO dla dorosłych
161 Zduńczyk Paweł
Liceum Ogólnokształcące
162 Zduńczyk Karol
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
163 Zieliński Kamil
Liceum Profilowane
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski