Aktualności





Użytkowników online 1

Losowa Fotografia Kolno
Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 2015 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Arnista Łukasz
Liceum Ogólnokształcące
2 Banach Marcelina Oliwia
ZSZ- cukiernik
3 Banach Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
4 Banach Artur
Technikum
5 Bastek Damian
Uzupełniające LO dla dorosłych
6 Bazydło Kamil
Technikum
7 Bazydło Marcin
ZSZ - kucharz małej gastronomii
8 Bazydło Wojciech
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
9 Bednarska Karolina
Liceum Ogólnokształcące
10 Biedrzycki Michał
ZSZ- piekarz
11 Bogumił Monika
Liceum Ogólnokształcące
12 Bogumił Aneta
Liceum Ogólnokształcące
13 Brozio Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
14 Buczyńska Nicoletta
Liceum Ogólnokształcące
15 Bugnacki Bartosz
Technikum
16 Bugnacki Piotr
Liceum Ogólnokształcące
17 Charubin Anna
Liceum Ogólnokształcące
18 Chilińska Sylwia
Liceum Ogólnokształcące
19 Chodnicka Patrycja
ZSZ- fryzjer
20 Chodnik Mariusz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
21 Chyliński Mateusz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
22 Cichy Krystian
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
23 Dąbkowska Klaudia
Liceum Ogólnokształcące
24 Długozima Marlena
Liceum Ogólnokształcące
25 Dmochowski Patryk
ZSZ- piekarz
26 Duda Łukasz
Technikum
27 Fankulewski Adam
Technikum
28 Ferenc Łukasz
Technikum
29 Filipkowski Andrzej
Technikum
30 Gardocka Milena
Liceum Ogólnokształcące
31 Gawrych Weronika
Liceum Ogólnokształcące
32 Gołaszewska Paulina
Liceum Ogólnokształcące
33 Gołaś Dawid
Liceum Ogólnokształcące
34 Grala Małgorzata
Liceum Ogólnokształcące
35 Gryglik Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
36 Jakubczyk Marta Barbara
ZSZ- sprzedawca
37 Kajko Kinga Małgorzata
ZSZ- fryzjer
38 Kałwa Mateusz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
39 Kamińska Monika
Liceum Ogólnokształcące
40 Kiełczewski Emil
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
41 Kołdys Rafał
ZSZ- stolarz
42 Konopka Konrad
Liceum Ogólnokształcące
43 Kopytek Justyna
Liceum Ogólnokształcące
44 Kossakowska Joanna
Liceum Ogólnokształcące
45 Kowalczyk Marlena
Liceum Ogólnokształcące
46 Kowalewska Justyna Elżbieta
Liceum Ogólnokształcące
47 Kozicki Marcin
Liceum Ogólnokształcące
48 Kozikowski Daniel
Uzupełniające LO dla dorosłych
49 Kozioł Adrianna
Liceum Ogólnokształcące
50 Kubrak Hubert
Liceum Ogólnokształcące
51 Kuczyńska Ewelina
ZSZ- fryzjer
52 Kuczyńska Wioletta
ZSZ- sprzedawca
53 Kuliś Mariusz
Technikum
54 Lemański Łukasz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
55 Lubianiec Paulina
Uzupełniające LO dla dorosłych
56 Lubianiec Dawid
Technikum
57 Ładosz Monika Katarzyna
Uzupełniające LO dla dorosłych
58 Łazarczyk Beata
Uzupełniające LO dla dorosłych
59 Łoszewski Bartłomiej
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
60 Malinowska Ewelina
ZSZ- sprzedawca
61 Malska Milena
ZSZ- fryzjer
62 Masłowski Damian
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
63 Masłowski Hubert
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
64 Merchelska Marta
ZSZ- sprzedawca
65 Mieczkowski Maciej
ZSZ- sprzedawca
66 Nagórski Dawid
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
67 Nawrocka Aneta
Liceum Ogólnokształcące
68 Nikiel Adrian
ZSZ- stolarz
69 Nosek Wojciech
Technikum
70 Olender Adam
Uzupełniające LO dla dorosłych
71 Olszak Martyna Sara
Liceum Ogólnokształcące
72 Olszewska Karolina Maria
ZSZ- fryzjer
73 Panasiuk Emilia
Liceum Ogólnokształcące
74 Patalan Emil
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
75 Pikuliński Kamil
Technikum
76 Podchul Tomasz
Technikum
77 Podeszwik Sebastian
Liceum Ogólnokształcące
78 Podlaska Monika
Liceum Ogólnokształcące
79 Podsiad Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
80 Polkowski Patryk
Liceum Ogólnokształcące
81 Polkowski Norbert
ZSZ- sprzedawca
82 Połomska Ewelina
Liceum Ogólnokształcące
83 Pomichowski Rafał
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
84 Pomichowski Michał
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
85 Prusinowski Marcin
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
86 Przytuła Sebastian
Liceum Ogólnokształcące
87 Ptak Katarzyna
ZSZ- sprzedawca
88 Rainko Kamil
Technikum
89 Rejka Mateusz Ryszard
Liceum Ogólnokształcące
90 Remiszewska Anna
Liceum Ogólnokształcące
91 Remiszewski Michał
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
92 Rogalski Damian Adam
Liceum Ogólnokształcące
93 Ruchała Daniel
Uzupełniające LO dla dorosłych
94 Rutkowska Natalia
Liceum Ogólnokształcące
95 Salachowska Ewa
Uzupełniające LO dla dorosłych
96 Sekścińska Justyna
Liceum Ogólnokształcące
97 Sekścińska Patrycja
Liceum Ogólnokształcące
98 Sekściński Adrian
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
99 Skopnik Damian
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
100 Skrodzka Karolina
ZSZ- sprzedawca
101 Sobieska Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
102 Stachelek Dawid
Technikum
103 Stachelski Daniel
Liceum Ogólnokształcące
104 Steczkowska Ewa
Uzupełniające LO dla dorosłych
105 Szczech Patrycja Ewa
Liceum Ogólnokształcące
106 Szewczyk Piotr
Liceum Ogólnokształcące
107 Szewczyk Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
108 Szmigiel Sylwester
Uzupełniające LO dla dorosłych
109 Szok Bernadetta
ZSZ- fryzjer
110 Szulter Maciej
Technikum
111 Świerszcz Patryk
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
112 Święszkowska Kamila
Liceum Ogólnokształcące
113 Tereszczak Piotr
Uzupełniające LO dla dorosłych
114 Truszkowski Maciej Jakub
Technikum
115 Trzonkowska Iwona
Liceum Ogólnokształcące
116 Tyszka Patryk
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
117 Waszkiewicz Sylwia
Liceum Ogólnokształcące
118 Wieczorek Iza
Liceum Ogólnokształcące
119 Wieczorek Dawid
ZSZ - kucharz małej gastronomii
120 Wiszowata Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
121 Witkowski Jakub
Technikum
122 Wolanowska Martyna
Liceum Ogólnokształcące
123 Wołczyński Adam
ZSZ- sprzedawca
124 Woźniak Krzysztof
Technikum
125 Wrzosek Alicja
ZSZ- sprzedawca
126 Wszeborowska Paulina
Liceum Ogólnokształcące
127 Wszeborowski Dawid
Technikum
128 Wygnał Mariusz
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
129 Zabielska Kinga
ZSZ- fryzjer
130 Zabielski Adrian
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
131 Zagroba Patryk
Technikum
132 Zajączkowski Bartosz
Liceum Ogólnokształcące
133 Zawalich Jarosław
ZSZ- piekarz
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski