Aktualności




Jesteś tutaj 1801022 osobą.

Użytkowników online 2

Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 2016 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Andrzejczyk Cezary
Technikum- Technik Mechanik
2 Bałdyga Justyna
Liceum Ogólnokształcące
3 Bałdyga Grzegorz Jan
Technikum- Technik Mechanik
4 Bałdyga Bogdan
Technikum- Technik Rolnik
5 Banach Michał
Technikum- Technik Mechanik
6 Banach Kamil
ZSZ- sprzedawca
7 Bastek Marlena
ZSZ- sprzedawca
8 Bazydło Konrad
Liceum Ogólnokształcące
9 Bączek Karolina
ZSZ- fryzjer
10 Belczyk Olga
Liceum Ogólnokształcące
11 Biedrzycki Patryk
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
12 Bogumił Klaudia
Liceum Ogólnokształcące
13 Bogumił Magda
Liceum Ogólnokształcące
14 Borawska Marlena
Technikum- Technik Ekonomista
15 Borysiuk Mateusz
ZSZ- sprzedawca
16 Bugnacki Cezary
Technikum- Technik Rolnik
17 Bugnacki Dawid
Technikum- Technik Rolnik
18 Chmielewski Sylwester
Technikum- Technik Rolnik
19 Chutkowski Adrian
Technikum- Technik Mechanik
20 Cieniewicz Natalia
Liceum Ogólnokształcące
21 Cieślewicz Justyna
ZSZ- sprzedawca
22 Cudnik Tomasz
Liceum Ogólnokształcące
23 Cwalina Patrycja
ZSZ- sprzedawca
24 Czarnecka Edyta
ZSZ- sprzedawca
25 Darmetko Nikola
ZSZ- sprzedawca
26 Dąbkowski Dawid
Liceum Ogólnokształcące
27 Dąbrowski Piotr
Technikum- Technik Mechanik
28 Dąbrowski Krzysztof
Technikum- Technik Mechanik
29 Dąbrowski Adam
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
30 Deptuła Patryk
Technikum- Technik Rolnik
31 Duda Cezary
Technikum- Technik Mechanik
32 Duda Paweł
Technikum- Technik Rolnik
33 Dworakowska Natalia
Liceum Ogólnokształcące
34 Dziekoński Krystian
Liceum Ogólnokształcące
35 Foltyński Daniel
Technikum- Technik Rolnik
36 Gleba Monika
ZSZ- cukiernik
37 Gleba Edwin
ZSZ- kucharz
38 Gołaś Karolina
Liceum Ogólnokształcące
39 Górski Kamil
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
40 Gromadzka Anna
Technikum- Technik Rolnik
41 Grygoriew Adam Grzegorz
Technikum- Technik Mechanik
42 Grzech Damian
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
43 Gutowski Mateusz
Liceum Ogólnokształcące
44 Halicki Artur
Technikum- Technik Mechanik
45 Jędrzejczyk Marta
Technikum- Technik Ekonomista
46 Kałęka Izabela
ZSZ- sprzedawca
47 Kapelańska Klaudia
Liceum Ogólnokształcące
48 Kiełczewska Marlena
Liceum Ogólnokształcące
49 Kiszuk Robert
Technikum- Technik Mechanik
50 Kołakowski Daniel Konrad
ZSZ - elektryk
51 Kołodziejek Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
52 Konopka Paweł
Liceum Ogólnokształcące
53 Koprowski Michał
ZSZ- sprzedawca
54 Korzun Aneta
Technikum- Technik Ekonomista
55 Kozikowska Magdalena
ZSZ- sprzedawca
56 Kozikowski Jakub
Technikum- Technik Mechanik
57 Kozioł Daniel
Liceum Ogólnokształcące
58 Krasiński Kamil
Technikum- Technik Mechanik
59 Krysiak Mikołaj
ZSZ- stolarz
60 Kuczyńska Angelika
Technikum- Technik Ekonomista
61 Kulas Hubert
Technikum- Technik Rolnik
62 Lutrzykowska Katarzyna
Technikum- Technik Ekonomista
63 Makarewicz Damian
Technikum- Technik Rolnik
64 Makowiecka Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
65 Malinowska Patrycja
Liceum Ogólnokształcące
66 Mańko Martyna
Liceum Ogólnokształcące
67 Mikulski Daniel Konrad
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
68 Motycki Artur
ZSZ- piekarz
69 Mroczkowska Marta
ZSZ- fryzjer
70 Murach Adrian
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
71 Najda Cezary
Liceum Ogólnokształcące
72 Niedźwiecki Piotr
Technikum- Technik Mechanik
73 Obrycki Paweł
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
74 Okurowski Patryk
ZSZ- stolarz
75 Olszak Kamil
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
76 Paliwoda Michał
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
77 Papież Sebastian
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
78 Parda Sandra
Liceum Ogólnokształcące
79 Pasiuk Marta
ZSZ- sprzedawca
80 Piaskowska Emilia
ZSZ- fryzjer
81 Pieloch Aneta Edyta
Technikum- Technik Ekonomista
82 Pieloch Sebastian
Technikum- Technik Mechanik
83 Pietruszka Konrad
ZSZ- kucharz
84 Piwowarski Mateusz
Liceum Ogólnokształcące
85 Podchul Kamil
Liceum Ogólnokształcące
86 Podeszwik Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
87 Podsiad Emilia
Liceum Ogólnokształcące
88 Prusińska Emilia
ZSZ- sprzedawca
89 Przytuła Kamil
Technikum- Technik Rolnik
90 Pulwin Paweł
Technikum- Technik Mechanik
91 Pupek Karolina
Liceum Ogólnokształcące
92 Radzikowski Maciej
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
93 Reska Karolina
ZSZ- sprzedawca
94 Samul Patryk
ZSZ- kucharz
95 Sapińska Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
96 Siebuła Dawid
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
97 Sielawa Mateusz
Technikum- Technik Mechanik
98 Siwik Piotr
ZSZ- sprzedawca
99 Skrodzka Katarzyna
ZSZ- sprzedawca
100 Skrodzka Magdalena
ZSZ- sprzedawca
101 Skrodzki Dariusz Patryk
Liceum Ogólnokształcące
102 Smaka Krystian
Technikum- Technik Ekonomista
103 Stachelek Karolina
Technikum- Technik Ekonomista
104 Stanisławska Urszula
Liceum Ogólnokształcące
105 Staniurski Paweł
Liceum Ogólnokształcące
106 Stefens Kinga
ZSZ- fryzjer
107 Supiński Karol
Liceum Ogólnokształcące
108 Szczech Anna
ZSZ- sprzedawca
109 Szostkowski Paweł
Liceum Ogólnokształcące
110 Szulc Konrad
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
111 Szumkowski Rafał
Technikum- Technik Mechanik
112 Szymanowski Damian
Technikum- Technik Mechanik
113 Topolski Rafał
Technikum- Technik Mechanik
114 Truszkowski Patryk
Technikum- Technik Rolnik
115 Tyszka Sebastian
Technikum- Technik Mechanik
116 Tyszka Robert
Technikum- Technik Mechanik
117 Waszkiewicz Daniel
Technikum- Technik Ekonomista
118 Waszkiewicz Małgorzata
ZSZ- sprzedawca
119 Witkowska Klaudia
Liceum Ogólnokształcące
120 Włodkowski Piotr
Liceum Ogólnokształcące
121 Wróbel Małgorzata
Liceum Ogólnokształcące
122 Wszeborowski Michał
Technikum- Technik Mechanik
123 Wszeborowski Przemysław
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
124 Zaczkowska Klaudia Patrycja
Liceum Ogólnokształcące
125 Załęcki Grzegorz
Technikum- Technik Rolnik
126 Żebrowska Sylwia
ZSZ- sprzedawca
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski