Aktualności




Jesteś tutaj 1866842 osobą.

Użytkowników online 4

Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 2017 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Ałajko Paweł
Technikum- Technik Mechanik
2 Arnista Patryk
ZSZ- sprzedawca
3 Bajkowski Bartosz
Technikum- Technik Mechanik
4 Banach Ewelina
Liceum Ogólnokształcące
5 Banach Marcelina
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
6 Barszczewski Karol
ZSZ- sprzedawca
7 Bazydło Wojciech
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
8 Bazydło Marcin
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
9 Bączek Karolina
Liceum Ogólnokształcące
10 Bednarczyk Paweł
ZSZ- rolnik
11 Bednarska Dominika
Technikum- Technik Ekonomista
12 Białobrzeski Damian
Technikum- Technik Rolnik
13 Białowąs Tomasz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
14 Borys Korneliusz
ZSZ- sprzedawca
15 Borzymowski Damian
Technikum- Technik Mechanik
16 Brodzik Kamil
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
17 Burzyńska Martyna
ZSZ- sprzedawca
18 Bystry Piotr
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
19 Charubin Jarosław
ZSZ- rolnik
20 Cicha Martyna
ZSZ- fryzjer
21 Cichy Ernest
Technikum- Technik Mechanik
22 Ciszewska Paulina
ZSZ- sprzedawca
23 Cudnik Rafał
Technikum- Technik Rolnik
24 Darmetko Marcin
Technikum- Technik Rolnik
25 Dąbkowski Szymon
Technikum- Technik Mechanik
26 Dąbrowski Michał
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
27 Długozima Patryk
Technikum- Technik Mechanik
28 Dmochowska Aleksandra
Liceum Ogólnokształcące
29 Dmochowski Dawid
Technikum- Technik Mechanik
30 Dobrowolska Natalia
Liceum Ogólnokształcące
31 Drężek Kamil
Liceum Ogólnokształcące
32 Duda Marcin
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
33 Ferenc Przemysław
Liceum Ogólnokształcące
34 Ferenc Anna
ZSZ- sprzedawca
35 Filipkowska Oliwia
Liceum Ogólnokształcące
36 Filipkowska Malwina
Liceum Ogólnokształcące
37 Filipkowska Dominika
ZSZ- kucharz
38 Giembic Patryk
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
39 Gleba Monika
Liceum Ogólnokształcące
40 Gleba Katarzyna
ZSZ- sprzedawca
41 Górecki Tomasz
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
42 Grzybowska Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
43 Gutowska Patrycja
Liceum Ogólnokształcące
44 Gutowska Anna
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
45 Gutowski Marcin
Liceum Ogólnokształcące
46 Jermacz Kamil
ZSZ- rolnik
47 Jędrzejczyk Bartosz
ZSZ- rolnik
48 Karwowska Karolina
Liceum Ogólnokształcące
49 Karwowska Paulina
Liceum Ogólnokształcące
50 Karwowski Piotr
Technikum- Technik Rolnik
51 Klama Mateusz
Technikum- Technik Mechanik
52 Klimaszewski Mateusz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
53 Koc Łukasz
Liceum Ogólnokształcące
54 Kołdys Sebastian
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
55 Kondracki Norbert
Technikum- Technik Rolnik
56 Konikowska Paulina
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
57 Konopka Mateusz
Technikum- Technik Mechanik
58 Konopka Tomasz
Technikum- Technik Rolnik
59 Kowalczyk Aleksandra
Liceum Ogólnokształcące
60 Kozak Adam
Liceum Ogólnokształcące
61 Krasińska Marlena
Liceum Ogólnokształcące
62 Kuczyński Kamil
Technikum- Technik Ekonomista
63 Kulągowski Michał
Technikum- Technik Rolnik
64 Kuliś Krystian
Technikum- Technik Rolnik
65 Kumelski Konrad
ZSZ- piekarz
66 Lendo Maciej
ZSZ- sprzedawca
67 Lipka Rafał
ZSZ- fryzjer
68 Lorenc Patrycja
ZSZ- kucharz
69 Lutrzykowska Sylwia
Liceum Ogólnokształcące
70 Lutrzykowski Szymon
ZSZ- fryzjer
71 Łaguna Grzegorz
ZSZ- rolnik
72 Marchewka Przemysław
ZSZ- stolarz
73 Marcińczyk Sebastian
Technikum- Technik Mechanik
74 Masłowska Martyna
ZSZ- sprzedawca
75 Masłowski Hubert
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
76 Masłowski Damian
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
77 Mieczkowska Patrycja
Liceum Ogólnokształcące
78 Mierkowska Małgorzata
Technikum- Technik Ekonomista
79 Możdżeń Aleksandra
Liceum Ogólnokształcące
80 Murawski Krystian
Technikum- Technik Mechanik
81 Nadara Mateusz
Technikum- Technik Mechanik
82 Nawrocka Anna
Liceum Ogólnokształcące
83 Niedźwiecki Karol
Technikum- Technik Rolnik
84 Niksa Daniel
Technikum- Technik Mechanik
85 Olszewska Paulina
Technikum- Technik Ekonomista
86 Olszewski Hubert
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
87 Papież Jakub
Liceum Ogólnokształcące
88 Parda Krzysztof
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
89 Patalan Tomasz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
90 Piekarska Weronika
ZSZ- kucharz
91 Pieloch Tomasz
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
92 Pisiak Rafał
ZSZ- stolarz
93 Piwowarski Szymon
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
94 Podsiad Tomasz
ZSZ- mechanik pojazdów samochodowych
95 Połomski Dariusz
Technikum- Technik Rolnik
96 Prusinowska Martyna
Liceum Ogólnokształcące
97 Prusinowska Natalia
ZSZ- sprzedawca
98 Prusinowska Justyna
ZSZ- fryzjer
99 Prusinowski Marcin
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
100 Przestrzelska Klaudia
Liceum Ogólnokształcące
101 Ptak Daniel
Technikum- Technik Mechanik
102 Ptak Dominika
Liceum Ogólnokształcące
103 Ptak Katarzyna
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
104 Pupek Anita
Liceum Ogólnokształcące
105 Remiszewska Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
106 Remiszewski Piotr
Liceum Ogólnokształcące
107 Rogińska Emilia
Liceum Ogólnokształcące
108 Rybka Kamila
Liceum Ogólnokształcące
109 Sekścińska Joanna
Technikum- Technik Ekonomista
110 Sekścińska Adrianna
Liceum Ogólnokształcące
111 Sitnikow Marcin
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
112 Siwik Dominika
Technikum- Technik Ekonomista
113 Siwik Wioletta
Liceum Ogólnokształcące
114 Skrodzka Karolina
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
115 Sobolewska Emilia
ZSZ- sprzedawca
116 Stefens Daniel
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
117 Szmigiel Martyna
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
118 Szostkowski Dawid
Technikum- Technik Mechanik
119 Szulc Patryk
Technikum- Technik Mechanik
120 Szymańczyk Piotr
ZSZ- rolnik
121 Śleszyński Tomasz
Liceum Ogólnokształcące
122 Święszkowska Angelika Weronika
Liceum Ogólnokształcące
123 Trzcińska Urszula
Liceum Ogólnokształcące
124 Trzcińska Adriana
ZSZ- fryzjer
125 Ugniewska Ewa
ZSZ- sprzedawca
126 Ulążka Arkadiusz
ZSZ- kucharz
127 Wieczorek Dawid
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
128 Wilimczyk Patrycja
Liceum Ogólnokształcące
129 Wojewoda Patrycja
Liceum Ogólnokształcące
130 Wołczyński Adam
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
131 Wszeborowska Anna
ZSZ- kucharz
132 Wyrwas Ewa
ZSZ- kucharz
133 Wyrwaszewski Piotr
ZSZ- operator obrabiarek skrawających
134 Zabłocki Mateusz
Technikum- Technik Mechanik
135 Zawalich Emilia
Technikum- Technik Ekonomista
136 Zduńczyk Sylwia
ZSZ- sprzedawca
137 Zielińska Anna
Technikum- Technik Ekonomista
138 Zieliński Mateusz
Technikum- Technik Rolnik
139 Żebrowska Patrycja
ZSZ- fryzjer
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski