Aktualności





Użytkowników online 3

Losowa Fotografia Kolno
Losowa Fotografia Kolno

Absolwenci

 

Absolwenci ZST Kolno rok: 2018 (wyszukiwarka)

SortujSortuj
Lp.Nazwisko Imie
szkoła/zawód/specjalność
1 Ałajko Adam
Liceum Ogólnokształcące
2 Andrzejewska Julita
Technikum- Technik Ekonomista
3 Antosiewicz Patryk
Technikum- Technik Mechanik
4 Arnista Patrycja
Branżowa Szkoła I stopnia- fryzjer
5 Babowicz Mateusz
Branżowa Szkoła I stopnia- mech. poj. samoch.
6 Bagińska Magdalena
Branżowa Szkoła I stopnia- sprzedawca
7 Bagiński Przemysław
Branżowa Szkoła I stopnia- piekarz
8 Banach Adam
Branżowa Szkoła I stopnia- stolarz
9 Banach Kamil
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
10 Banach Dawid
Branżowa Szkoła I stopnia- mech. poj. samoch.
11 Banach Tomasz
Technikum- Technik Rolnik
12 Banach Kamila
Liceum Ogólnokształcące
13 Bazydło Piotr
Branżowa Szkoła I stopnia- mech. poj. samoch.
14 Bednarska Marta
Liceum Ogólnokształcące
15 Białobrzeska Justyna
Branżowa Szkoła I stopnia- sprzedawca
16 Bikowski Bartosz
Liceum Ogólnokształcące
17 Bogdańska Paulina
Liceum Ogólnokształcące
18 Borawska Emilia
Liceum Ogólnokształcące
19 Borys Mateusz
Branżowa Szkoła I stopnia- sprzedawca
20 Borysiuk Mateusz
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
21 Brakoniecki Dawid
Technikum- Technik Mechanik
22 Chaberek Anna
Technikum- Technik Ekonomista
23 Chaberek Sylwia
Branżowa Szkoła I stopnia- sprzedawca
24 Chaberek Patryk
Technikum- Technik Mechanik
25 Charubin Marek
Technikum- Technik Mechanik
26 Chmielewska Monika
Branżowa Szkoła I stopnia- fryzjer
27 Chodnik Mariusz
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
28 Cichy Bartosz
Branżowa Szkoła I stopnia- sprzedawca
29 Cieniewicz Adam
Technikum- Technik Rolnik
30 Cieniewicz Edyta
Liceum Ogólnokształcące
31 Cudnik Aleksandra
Liceum Ogólnokształcące
32 Czarnecka Agnieszka
Liceum Ogólnokształcące
33 Dąbrowska Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
34 Dąbrowski Łukasz
Technikum- Technik Mechanik
35 Dąbrowski Paweł
Technikum- Technik Mechanik
36 Dąbrowski Damian
Technikum- Technik Mechanik
37 Deptuła Tomasz
Technikum- Technik Mechanik
38 Długozima Damian
Technikum- Technik Mechanik
39 Duda Norbert
Branżowa Szkoła I stopnia- mech. poj. samoch.
40 Duda Karolina
Liceum Ogólnokształcące
41 Dziekoński Krystian
Technikum- Technik Rolnik
42 Filipkowska Julita
Liceum Ogólnokształcące
43 Filipkowski Piotr
Liceum Ogólnokształcące
44 Foszmanowicz Grzegorz
Technikum- Technik Ekonomista
45 Gleba Monika
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
46 Góralczyk Tomasz
Technikum- Technik Rolnik
47 Góralczyk Gabriela
Liceum Ogólnokształcące
48 Górecki Emil
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
49 Karmiłowicz Martyna
Technikum- Technik Ekonomista
50 Karwowski Kacper
Technikum- Technik Ekonomista
51 Kiełczewska Magdalena
Technikum- Technik Ekonomista
52 Kobryś Mateusz
Liceum Ogólnokształcące
53 Kobus Adrianna
Technikum- Technik Ekonomista
54 Koc Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące
55 Konopka Mariusz
Branżowa Szkoła I stopnia- mech. poj. samoch.
56 Koprowski Michał
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
57 Kordal Monika
Branżowa Szkoła I stopnia- kucharz
58 Korzun Katarzyna
Branżowa Szkoła I stopnia- sprzedawca
59 Korzun Justyna
Technikum- Technik Ekonomista
60 Kozicka Monika
Liceum Ogólnokształcące
61 Kozikowska Magdalena
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
62 Kozioł Natalia
Liceum Ogólnokształcące
63 Krysiak Krystian
Branżowa Szkoła I stopnia- mech. poj. samoch.
64 Ksepka Maciej
Technikum- Technik Rolnik
65 Łazarczyk Natalia
Branżowa Szkoła I stopnia- sprzedawca
66 Łoszewski Hubert
Branżowa Szkoła I stopnia- mech. poj. samoch.
67 Malinowska Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
68 Malinowska Aneta
Liceum Ogólnokształcące
69 Malinowski Mariusz
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
70 Małż Kamil
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
71 Merchelski Krzysztof
Branżowa Szkoła I stopnia- stolarz
72 Milewska Milena
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
73 Miłosek Magda
Liceum Ogólnokształcące
74 Modzelewski Krystian
Liceum Ogólnokształcące
75 Myhal Szymon
Technikum- Technik Mechanik
76 Myszka Patrycja
Technikum- Technik Ekonomista
77 Najda Jakub
Branżowa Szkoła I stopnia- wędliniarz
78 Nawrocki Damian
Branżowa Szkoła I stopnia- piekarz
79 Niebrzydowski Adam
Technikum- Technik Mechanik
80 Olszak Marek
Liceum Ogólnokształcące
81 Orzołek Paulina
Liceum Ogólnokształcące
82 Paliwoda Kamila
Liceum Ogólnokształcące
83 Pardo Dawid
Technikum- Technik Rolnik
84 Pasiuk Marta
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
85 Piekarski Damian
Branżowa Szkoła I stopnia- sprzedawca
86 Pieloch Arkadiusz
Branżowa Szkoła I stopnia- sprzedawca
87 Pikuliński Paweł
Liceum Ogólnokształcące
88 Pikuliński Kacper
Technikum- Technik Mechanik
89 Podsiad Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
90 Pomichowska Wiktoria
Liceum Ogólnokształcące
91 Prusinowska Paulina
Branżowa Szkoła I stopnia- sprzedawca
92 Prusiński Michał
Liceum Ogólnokształcące
93 Ptak Jarosław
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
94 Ptak Jakub
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
95 Pupek Sebastian
Technikum- Technik Mechanik
96 Remiszewski Albert
Technikum- Technik Mechanik
97 Ruszczyk Robert
Technikum- Technik Mechanik
98 Rzepnicka Martyna
Liceum Ogólnokształcące
99 Salwowski Adam
Technikum- Technik Mechanik
100 Samul Radosław
Branżowa Szkoła I stopnia- stolarz
101 Sawicki Krystian
Branżowa Szkoła I stopnia- sprzedawca
102 Siok Paulina
Technikum- Technik Ekonomista
103 Siwik Paweł
Technikum- Technik Mechanik
104 Skrodzka Michalina
Branżowa Szkoła I stopnia- kucharz
105 Stachelek Dominik
Liceum Ogólnokształcące
106 Stodulska Kamila
Technikum- Technik Ekonomista
107 Stodulski Wojciech
Technikum- Technik Mechanik
108 Sutkowska Marta
Branżowa Szkoła I stopnia- kucharz
109 Truszkowski Jakub
Technikum- Technik Ekonomista
110 Trzcinka Anna
Liceum Ogólnokształcące
111 Trzcińska Wiesława
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
112 Trzonkowski Robert
Branżowa Szkoła I stopnia- kucharz
113 Ulążka Mateusz
Technikum- Technik Mechanik
114 Wieczorek Hubert
Technikum- Technik Mechanik
115 Wilczewska Patrycja
Technikum- Technik Ekonomista
116 Wilk Mateusz
Technikum- Technik Ekonomista
117 Wiszowata Magdalena
Liceum Ogólnokształcące
118 Wołczyński Marcin
Branżowa Szkoła I stopnia- sprzedawca
119 Wszeborowski Przemysław
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
120 Wszeborowski Mateusz
Technikum- Technik Rolnik
121 Wszeborowski Arkadiusz
Branżowa Szkoła I stopnia- mech. poj. samoch.
122 Zabłocka Patrycja
Liceum Ogólnokształcące
123 Zabłocki Karol
Branżowa Szkoła I stopnia- mech. poj. samoch.
124 Zach Mateusz
Technikum- Technik Rolnik
125 Zakrzewski Jakub
Branżowa Szkoła I stopnia- mech. poj. samoch.
126 Zduńczyk Przemysław
Technikum- Technik Rolnik
127 Zielińska Monika
Liceum Ogólnokształcące
128 Zuzga Karol
Technikum- Technik Mechanik
129 Żołowicz Karol
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski