Losowa Fotografia KolnoLosowa Fotografia KolnoLosowa Fotografia Kolno

znalezionych: 477 na 69 stronach
<<< poprzednia -   4  5  6  7  8  9  10   - następna >>>

• 2019-11-07 18:54:46  

Wyjazd na spektakl teatralny „Król Edyp”

Dnia 5 listopada 2019 roku uczniowie klas: I TRE/p, I TM/g, I LO i I TRE/g udali się razem polonistkami i księdzem do Ostrołęki na sztukę teatralną pod tytułem „Król Edyp”. Problemy tragedii antycznej przybliżyli aktorzy Teatru Ludowego z Krakowa

... czytaj wiecej
• 2019-11-07 17:31:21  

Pielgrzymka Maturzystów

Zgodnie z wieloletnią tradycją uczniowie klas maturalnych nasze szkoły jeżdżą na Jasną Górę prosić Matkę Boską o łaski i pomoc w zdaniu matury. Dnia 25 października 2019r. odbyła się pielgrzymka do Częstochowy zorganizowana przez księży uczących w szkole. W wycieczce wzięli udział uczniowie wszystkich klas kończących się egzaminem maturalnym oraz dyrekcja, księża, wychowawcy i pedagog.

... czytaj wiecej
• 2019-10-30 12:14:16  

Szkoła pamięta

W piątek 25 października nasza szkoła brała udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej "Szkoła pamięta". W ramach akcji uczniowie z klas: I LO i II LO „a” pod opieką nauczycieli historii posprzątali bezimienne i opuszczone groby. Uporządkowali także groby żołnierzy, którzy oddali życie za ojczyznę. Postawili kwiaty i zapalili znicze. Akcja miała miejsce na cmentarzu w Kolnie.

Obejrzyj zdjęcia w galerii

• 2019-10-22 21:38:36  

Turnus sportowy z elementami pierwszej pomocy

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji TURNUSU SPORTOWEGO Z ELEMENTAMI PIERWSZEJ POMOCY, który odbył się 18.10.2019r. na terenie lasu Wieszałki.

Możemy się pochwalić zdobyciem podium! Trzecie miejsce, brązowy medal zdobyli: Milena Malinowska, Karolina Bikowska, Justyna Chodnicka. GRATULUJEMY! Organizatorem imprezy była: Kolneńska Grupa Pierwszej Pomocy. Współorganizatorami : I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Kolnie oraz Zespół Szkół Technicznych im. Kardynała Stanisława Wyszyńskiego w Kolnie.

W turnusie wzięło udział, 35 drużyn trzyosobowych czyli, aż 105 uczestników. To świetne przedsięwzięcie, w którym mogliśmy nie tylko zaprezentować swoje umiejętności sportowe, ale również wykazać się znajomością pierwszej pomocy.

Dziękujemy!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii

• 2019-10-16 18:21:47  

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 11 października 2019 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Jest to szczególne święto dla całej społeczności szkolnej. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście: starosta powiatu kolneńskiego Pan Tadeusz Klama, dyrektor do spraw szkoleniowych firmy ZETO Pan Adam Jurczenia, przedstawiciele Rady Rodziców na czele z Panią Danutą Gralą, dyrektor Biblioteki Pedagogicznej Pani Bożena Kowalewska, przedstawiciele OHP na czele z p. Dorotą Nicewicz. To czas życzeń, nagród dla wyróżniających się osób z grona pedagogicznego.

W części artystycznej uczniowie zaprezentowali scenki z życia szkoły, wywiadówkę. Niektórzy z nich ukazali swoje pasje i zainteresowania poprzez taniec i śpiew a także grę na akordeonie. Uroczystość przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze.

Więcej zdjęć w galerii

• 2019-10-10 10:08:52  

Międzynarodowy miesiąć bibliotek szkolnych

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, w październiku obchodzimy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji zapraszamy wszystkich chętnych do biblioteki szkolnej. Można się w niej zapoznać z wystawkami tematycznymi:

  • CAMILLA LÄKBERG- mistrzyni skandynawskiego kryminału – 07.10 – 18.10. 2019 r.
  • Motywy mitologiczne w książkach przygodowych - 21.10 – 31.10. 2019 r.

Zapraszamy wszystkich do wypożyczania książek, nie tylko tych wyeksponowanych na wystawkach, ale również innych, a w szczególności zakupionych z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa do biblioteki szkolnej.

Oferta czytelnicza biblioteki jest tak różnorodna, że każdy znajdzie książkę dla siebie.

Serdecznie zapraszamy

• 2019-10-03 11:55:28  

Wycieczka do Białegostoku

27 września 2019 roku uczniowie z klas: II TRE, II TM i III TRE uczestniczyli w wycieczce do Białegostoku organizowanej przez p. Ewę Gralę i p. Marka Klimka. W programie wycieczki znalazły się wybrane przez uczniów atrakcje, takie jak: udział w projekcji horroru „To. Rozdział drugi”, a także wizyta w Parku Trampolin. Strefa Wysokich Lotów. Uczniowie z uwagą obejrzeli film, który okazał się dość interesującym obrazem i, mimo obaw związanych z gatunkiem, wcale nie takim strasznym. Wizyta w Parku Trampolin okazała się „strzałem w dziesiątkę”! - wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili. Po krótkim instruktażu udzielonym przez trenerów Parku Trampolin, uczniowie korzystali w dostępnych w sali trampolin i innych atrakcji. Uczestnicy wyjazdu, w doskonałych humorach wrócili do domu, w drodze planując następną wyprawę.

znalezionych: 477 na 69 stronach
<<< poprzednia -   4  5  6  7  8  9  10   - następna >>>

© 2006-2020 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski