poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00 - 8:45 
Sala 1
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
1 B BS I P.
Sala A13
Podstawy technik wytwarzania
gr. operatorów
Kaźmierczak S.
Sala 1b p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
1 B BS I P.
Sala A12
Edukacja dla bezpieczeństwa
Skrzeczyńska B.
Sala B7
Religia
Targońska J.
8:55 - 9:40Sala A8
Matematyka
MW
Sala 1b p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
1 B BS I P.
Sala A13
Podstawy technik wytwarzania
gr. operatorów
Kaźmierczak S.
Sala 1b p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
1 B BS I P.
Sala C19
Język angielski
Sikora E.
Sala A8
Matematyka
MW
9:50 - 10:35Sala A8
Zajęcia z wychowawcą
MW
Sala 1b p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
1 B BS I P.
Sala A13
Rysunek techniczny
gr. operatorów
Kaźmierczak S.
Sala 1b p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
1 B BS I P.
Sala A11A
Wychowanie fizyczne
Zakrzewska S.
Sala A13
Informatyka
Kaźmierczak S.
10:45 - 11:30Sala A16
Historia
Ciecierska M.
Sala 1b p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
1 B BS I P.
Sala A13
Podstawy konstrukcji maszyn
gr. operatorów
Kaźmierczak S.
Sala 1b p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
1 B BS I P.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
Zakrzewska S.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
Zakrzewska S.
11:50 - 12:30Sala C19
Język angielski
Sikora E.
Sala 1b p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
1 B BS I P.
Sala B4
Technologia obróbki skrawaniem
gr. operatorów
Jarzyło S.
Sala 1b p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
1 B BS I P.
Sala A8
Fizyka
Grabowski L.
Sala B9
Podstawy przedsiębiorczości
Góralczyk D.
12:45 - 13:30Sala A19
Język polski
Wądołowska I.
Sala 1b p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
1 B BS I P.
Sala B4
Technologia obróbki skrawaniem
gr. operatorów
Jarzyło S.
Sala 1b p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
1 B BS I P.
Sala A12
Geografia
Grala E.
 
13:40 - 14:25Sala A19
Język polski
Wądołowska I.
 
 
Sala B9
Podstawy przedsiębiorczości
Góralczyk D.
 
14:30 - 15:15Sala B7
Religia
Targońska J.
 
 
Sala A8
Zajęcia związane z kształceniem kompetencji zawodowych
Krupiński A.
 
15:20 - 16:05 
 
 
 
 
16:10 - 16:55 
 
 
 
 
17:00 - 17:45 
 
 
 
 
17:50 - 18:35 
 
 
 
 
18:40 - 19:25 
 
 
 
 
19:30 - 20:15