Rok szkolny: 2021/22, półrocze II
Klasa: 1 TE

Plan zajęć klasy

 poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00 - 8:45Sala C6
Chemia
Święszkowska A.
Sala B1
Prowadzenie gospodarki finansowj jednostek organizacyjnych
Klimek M.
 
Sala A19
Język polski
Wądołowska I.
Sala A8
Muzyka
Skrodzka B.
8:55 - 9:40Sala C15
Język angielski
gr. 1
Lutrzykowska B.
Sala B5
Język niemiecki
gr. 2
Banach U.
Sala B7
Religia
Waszczeniuk A.
Sala B8
Język niemiecki
gr. 2
Banach U.
Sala A16
Historia
Mroczkowska D.
Sala A17
Matematyka
Szczepankowska E.
9:50 - 10:35Sala A19
Język polski
Wądołowska I.
Sala B7
Religia
Waszczeniuk A.
Sala B8
Język niemiecki
gr. 2
Banach U.
Sala C15
Język angielski
gr. 1
Lutrzykowska B.
Sala A17
Matematyka
Szczepankowska E.
Sala A17
Matematyka
Szczepankowska E.
10:45 - 11:30Sala C9
Fizyka
Rydel S.
Sala A8
Biologia
Kleczyńska K.
 
Sala A17
Edukacja dla bezpieczeństwa
Skrzeczyńska B.
Sala B1
Prowadzenie gospodarki finansowj jednostek organizacyjnych
Klimek M.
11:50 - 12:30Sala A17
Matematyka
Szczepankowska E.
Sala B8
Język niemiecki
gr. 1
Banach U.
Sala B2
Język angielski zawodowy
gr. 2
Kulas M.
Sala B9
Działalność gospodarcza
Góralczyk D.
Sala A5
Język angielski
gr. 2
Duda A.
Sala A16
Informatyka
gr. 1
MW
Sala A19
Język polski
Wądołowska I.
12:45 - 13:30Sala B9
Działalność gospodarcza
Góralczyk D.
Sala B2
Język angielski zawodowy
gr. 1
Kulas M.
Sala A5
Język angielski
gr. 2
Duda A.
Sala A17
Zajęcia z wychowawcą
Szczepankowska E.
Sala A13
Informatyka
gr. 2
MW
Sala B8
Język niemiecki
gr. 1
Banach U.
Sala B5
Wychowanie fizyczne
1 TMR +1 TE - chł.
Sielawa A.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
gr. wf dz.
Zakrzewska S.
13:40 - 14:25Sala B9
Działalność gospodarcza
Góralczyk D.
Sala B1
Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej
Klimek M.
Sala A16
Historia
Mroczkowska D.
Sala A12
Geografia
Grala E.
Sala B5
Wychowanie fizyczne
1 TMR +1 TE - chł.
Sielawa A.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
gr. wf dz.
Zakrzewska S.
14:30 - 15:15 
 
Sala A2
Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej
Klimek M.
Sala A12
Gospodarowanie rzeczowymi składnikami majątku
Klimek M.
Sala A11A
Wychowanie fizyczne
gr. wf dz.
Zakrzewska S.
Sala B5
Wychowanie fizyczne
1 TMR +1 TE - chł.
Sielawa A.
15:20 - 16:05 
 
 
 
 
16:10 - 16:55 
 
 
 
 
17:00 - 17:45 
 
 
 
 
17:50 - 18:35 
 
 
 
 
18:40 - 19:25 
 
 
 
 
19:30 - 20:15 
 
 
 
 
Legenda:    Zajęcia obowiązkowe   |   Zajęcia nieobowiązkowe   |   Zajęcia pozalekcyjne   |   Zajęcia, które nie odbywają się w wybranym tygodniu nauczania