1TMR poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00 - 8:45 Sala B4
Technologia obróbki skrawaniem
gr. mechaniczna
Jarzyło S.
Sala B10
Podstawy rolnictwa
gr. rolnicza
Zakrzewska M.
Sala A12
Geografia
Grala E.
Sala C9
Fizyka
Rydel S.
Sala B10
Produkcja zwierzęca
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala B4
Podstawy technik wytwarzania
gr. mechaniczna
Jarzyło S.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
1 TMR + 2 B chł.
Sielawa A.
8:55 - 9:40 Sala B3
Język polski
Kozikowska I.
Sala A16
Historia
Mroczkowska D.
Sala A5
Język angielski
gr. rolnicza
Duda A.
Sala B10
Produkcja roślinna
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala B4
Technologia obróbki skrawaniem
gr. mechaniczna
Jarzyło S.
Sala A11A
Wychowanie fizyczne
1 TMR + 2 B chł.
Sielawa A.
9:50 - 10:35 Sala A11B
Wychowanie fizyczne
1 TMR + 2 B chł.
Sielawa A.
Sala B9
Język niemiecki
Banach U.
Sala C6
Chemia
Święszkowska A.
Sala B8
Edukacja dla bezpieczeństwa
Skrzeczyńska B.
Sala C6
Biologia
Święszkowska A.
10:45 - 11:30 Sala B10
Produkcja zwierzęca
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala C7
Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
gr. mechaniczna
Długozima D.
Sala A5
Język angielski
gr. rolnicza
Duda A.
Sala B6
Religia
Nowak K.
Sala A18
Matematyka
Dobrzycka B.
Sala A18
Matematyka
Dobrzycka B.
11:50 - 12:30 Sala C7
Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
gr. mechaniczna
Długozima D.
Sala B3
Podstawy BHP
gr. rolnicza
Zakrzewska M.
Sala B3
Język polski
Kozikowska I.
Sala A18
Matematyka
Dobrzycka B.
Sala A18
Matematyka
Dobrzycka B.
Sala A13
Podstawy sterowania i regulacji maszyn
gr. mechaniczna
Kaźmierczak S.
Sala B10
Pracownia produkcji rolniczej
gr. rolnicza
Czerwińska I.
12:45 - 13:30 Sala A12
Muzyka
Skrodzka B.
Sala B11
Podstawy konstrukcji maszyn
gr. mechaniczna
Gromadzki E.
Sala B6
Pracownia produkcji rolniczej
gr. rolnicza
Czerwińska I.
Sala A16
Historia
Mroczkowska D.
Sala B3
Język polski
Kozikowska I.
Sala A13
Rysunek techniczny
gr. mechaniczna
Kaźmierczak S.
Sala B10
Produkcja roślinna
gr. rolnicza
Jarzyło E.
13:40 - 14:25 Sala B6
Pracownia produkcji rolniczej
gr. rolnicza
Czerwińska I.
Sala B11
Podstawy konstrukcji maszyn
gr. mechaniczna
Gromadzki E.
Sala C7
Zajęcia z wychowawcą
Długozima D.
Sala B7
Język niemiecki
Banach U.
Sala A13
Rysunek techniczny
gr. mechaniczna
Kaźmierczak S.
Sala B8
Obsługa środków technicznych stosowanych w rolnictwie
gr. rolnicza
Zakrzewska M.
14:30 - 15:15  
 
Sala A13
Podstawy sterowania i regulacji maszyn
gr. mechaniczna
Kaźmierczak S.
Sala B10
Obsługa środków technicznych stosowanych w rolnictwie
gr. rolnicza
Zakrzewska M.
Sala A13
Informatyka
MW
Sala A8
Religia
Nowak K.