Rok szkolny: 2021/22, półrocze II
Klasa: 1 TMR

Plan zajęć klasy

 poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00 - 8:45Sala B10
Podstawy BHP
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala A13
Podstawy sterowania i regulacji maszyn
gr. mechaniczna
Kaźmierczak S.
Sala A12
Geografia
Grala E.
Sala A18
Matematyka
Dobrzycka B.
 
Sala B6
Obsługa środków technicznych stosowanych w rolnictwie
gr. rolnicza
Czerwińska I.
8:55 - 9:40Sala B3
Język polski
Kozikowska I.
Sala A16
Historia
Mroczkowska D.
Sala A5
Język angielski
gr. rolnicza
Duda A.
Sala B4
Technologia obróbki skrawaniem
gr. mechaniczna
Jarzyło S.
Sala B11
Podstawy rolnictwa
gr. rolnicza
Chrostowska E.
Sala C7
Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
gr. mechaniczna
Długozima D.
Sala B10
Produkcja roślinna
gr. rolnicza
Jarzyło E.
9:50 - 10:35Sala B10
Produkcja zwierzęca
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala A13
Rysunek techniczny
gr. mechaniczna
Kaźmierczak S.
Sala B9
Język niemiecki
Banach U.
Sala C6
Chemia
Święszkowska A.
Sala B8
Edukacja dla bezpieczeństwa
Skrzeczyńska B.
Sala B6
Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
gr. mechaniczna
Długozima D.
Sala B8
Obsługa środków technicznych stosowanych w rolnictwie
gr. rolnicza
Czerwińska I.
10:45 - 11:30Sala B10
Produkcja roślinna
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala A13
Rysunek techniczny
gr. mechaniczna
Kaźmierczak S.
Sala A5
Język angielski
gr. rolnicza
Duda A.
Sala B6
Religia
Nowak K.
Sala C6
Fizyka
Rydel S.
Sala A18
Matematyka
Dobrzycka B.
11:50 - 12:30Sala A18
Religia
Nowak K.
Sala B3
Język polski
Kozikowska I.
Sala A18
Matematyka
Dobrzycka B.
Sala A18
Matematyka
Dobrzycka B.
Sala B10
Pracownia produkcji rolniczej
gr. rolnicza
Czerwińska I.
Sala A13
Podstawy sterowania i regulacji maszyn
gr. mechaniczna
Kaźmierczak S.
12:45 - 13:30Sala A12
Muzyka
Skrodzka B.
Sala B6
Pracownia produkcji rolniczej
gr. rolnicza
Czerwińska I.
Sala B11
Podstawy konstrukcji maszyn
gr. mechaniczna
Gromadzki E.
Sala A16
Historia
Mroczkowska D.
Sala B3
Język polski
Kozikowska I.
Sala B5
Wychowanie fizyczne
1 TMR +1 TE - chł.
Sielawa A.
13:40 - 14:25Sala C6
Biologia
Święszkowska A.
Sala B11
Podstawy konstrukcji maszyn
gr. mechaniczna
Gromadzki E.
Sala B10
Produkcja zwierzęca
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala C7
Zajęcia z wychowawcą
Długozima D.
Sala B7
Język niemiecki
Banach U.
Sala B5
Wychowanie fizyczne
1 TMR +1 TE - chł.
Sielawa A.
14:30 - 15:15 
Sala B11
Technologia obróbki skrawaniem
gr. mechaniczna
Jarzyło S.
Sala B6
Pracownia produkcji rolniczej
gr. rolnicza
Czerwińska I.
Sala B2
Podstawy technik wytwarzania
gr. mechaniczna
Jarzyło S.
Sala A13
Informatyka
MW
Sala B5
Wychowanie fizyczne
1 TMR +1 TE - chł.
Sielawa A.
15:20 - 16:05 
 
 
 
 
16:10 - 16:55 
 
 
 
 
17:00 - 17:45 
 
 
 
 
17:50 - 18:35 
 
 
 
 
18:40 - 19:25 
 
 
 
 
19:30 - 20:15 
 
 
 
 
Legenda:    Zajęcia obowiązkowe   |   Zajęcia nieobowiązkowe   |   Zajęcia pozalekcyjne   |   Zajęcia, które nie odbywają się w wybranym tygodniu nauczania