poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00 - 8:45Sala 2 a p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
2A BS I P.
Sala 2 a p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
2A BS I P.
Sala A17
Historia
Ciecierska M.
Sala B2
Język angielski
gr. 2
Kulas M.
Sala C19
Język angielski
gr. 1
Sikora E.
Sala 2 a p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
2A BS I P.
8:55 - 9:40Sala 2 a p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
2A BS I P.
Sala 2 a p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
2A BS I P.
Sala B3
Matematyka
MW
Sala B3
Język polski
Kozikowska I.
Sala 2 a p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
2A BS I P.
9:50 - 10:35Sala 2 a p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
2A BS I P.
Sala 2 a p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
2A BS I P.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
1 A /p + 2 A /p - dz.
Zakrzewska S.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
2 A /p + 1 A - chł.
Sielawa A.
Sala B7
Religia
Targońska J.
Sala 2 a p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
2A BS I P.
10:45 - 11:30Sala 2 a p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
2A BS I P.
Sala 2 a p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
2A BS I P.
Sala B3
Zajęcia z wychowawcą
Kulas M.
Sala A8
Matematyka
MW
Sala 2 a p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
2A BS I P.
11:50 - 12:30Sala 2 a p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
2A BS I P.
Sala 2 a p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
2A BS I P.
Sala A12
Geografia
Grala E.
Sala B7
Religia
Targońska J.
Sala 2 a p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
2A BS I P.
12:45 - 13:30Sala 2 a p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
2A BS I P.
Sala 2 a p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
2A BS I P.
Sala B3
Fizyka
Grabowski L.
Sala B2
Język angielski
gr. 2
Kulas M.
Sala C19
Język angielski
gr. 1
Sikora E.
Sala 2 a p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
2A BS I P.
13:40 - 14:25 
 
Sala B3
Język polski
Kozikowska I.
Sala A11B
Wychowanie fizyczne
1 A /p + 2 A /p - dz.
Zakrzewska S.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
2 A /p + 1 A - chł.
Sielawa A.
 
14:30 - 15:15 
 
Sala A8
Zajęcia związane z kształceniem kompetencji zawodowych
Krupiński A.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
1 A /p + 2 A /p - dz.
Zakrzewska S.
Sala A11B
Wychowanie fizyczne
2 A /p + 1 A - chł.
Sielawa A.
 
15:20 - 16:05 
 
 
 
 
16:10 - 16:55 
 
 
 
 
17:00 - 17:45 
 
 
 
 
17:50 - 18:35 
 
 
 
 
18:40 - 19:25 
 
 
 
 
19:30 - 20:15