poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00 - 8:45Sala C19
Język angielski
gr. wielozawodowa
Sikora E.
Sala 3b p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
2 B BS I P.
Sala B4
Technologia obróbki skrawaniem
gr. operatorów
Jarzyło S.
Sala 2 a p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
2 B BS I P.
Sala A13
Podstawy konstrukcji maszyn
gr. operatorów
Kaźmierczak S.
Sala 2 a p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
2 B BS I P.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
1 TMR + 2 B chł.
Sielawa A.
8:55 - 9:40Sala A19
Historia
Ciecierska M.
Sala 3a p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
2 B BS I P.
Sala B5
Technologia obróbki skrawaniem
gr. operatorów
Jarzyło S.
Sala 2b p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
2 B BS I P.
Sala A13
Podstawy konstrukcji maszyn
gr. operatorów
Kaźmierczak S.
Sala 2 a p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
2 B BS I P.
Sala A11A
Wychowanie fizyczne
1 TMR + 2 B chł.
Sielawa A.
9:50 - 10:35Sala A11B
Wychowanie fizyczne
1 TMR + 2 B chł.
Sielawa A.
Sala 3b p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
2 B BS I P.
Sala C7
Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
gr. operatorów
Długozima D.
Sala 2b p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
2 B BS I P.
Sala A13
Podstawy elektrotechniki i elektroniki
gr. operatorów
Kaźmierczak S.
Sala 2 a p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
2 B BS I P.
Sala B3
Język polski
Kozikowska I.
10:45 - 11:30Sala C19
Zajęcia z wychowawcą
Sikora E.
Sala 2b p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
2 B BS I P.
Sala C7
Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
gr. operatorów
Długozima D.
Sala 2b p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
2 B BS I P.
Sala A13
Podstawy technik wytwarzania
gr. operatorów
Kaźmierczak S.
Sala 2b p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
2 B BS I P.
Sala B3
Język polski
Kozikowska I.
11:50 - 12:30Sala A8
Matematyka
MW
Sala 3b p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
2 B BS I P.
Sala A13
Konstrukcje maszyn
gr. operatorów
Kaźmierczak S.
Sala 2b p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
2 B BS I P.
Sala B4
Technologia obróbki skrawaniem
gr. operatorów
Jarzyło S.
Sala 2b p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
2 B BS I P.
Sala A8
Matematyka
MW
12:45 - 13:30Sala B7
Religia
Waszczeniuk A.
Sala 3b p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
2 B BS I P.
Sala A13
Konstrukcje maszyn
gr. operatorów
Kaźmierczak S.
Sala 2b p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
2 B BS I P.
Sala B4
Bezpieczeństwo i higiena pracy
gr. operatorów
Jarzyło S.
Sala 2b p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa
2 B BS I P.
Sala B7
Religia
Waszczeniuk A.
13:40 - 14:25Sala A18
Fizyka
Grabowski L.
 
Sala B2
Język angielski
gr. operatorów
Kulas M.
Sala B2
Język angielski
gr. operatorów
Kulas M.
Sala A12
Geografia
Grala E.
14:30 - 15:15Sala C19
Język angielski
gr. wielozawodowa
Sikora E.
 
 
 
Sala C7
Zajęcia związane z kształceniem kompetencji zawodowych
Długozima D.
15:20 - 16:05 
 
 
 
 
16:10 - 16:55 
 
 
 
 
17:00 - 17:45 
 
 
 
 
17:50 - 18:35 
 
 
 
 
18:40 - 19:25 
 
 
 
 
19:30 - 20:15