poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00 - 8:45Sala B9
Działalność gospodarcza
gr. ekonomiczna
Góralczyk D.
Sala B8
Język niemiecki
gr. rolnicza
Banach U.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
4 TRE+ 2 TRE/p dz.
Zakrzewska S.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
gr. wf chł.
Sielawa A.
Sala A12
Geografia
Grala E.
Sala B3
Zajęcia z wychowawcą
Kozikowska I.
Sala B10
Produkcja roślinna
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala B5
Język angielski zawodowy
gr. ekonomiczna
Kulas M.
8:55 - 9:40Sala A5
Język angielski
gr. ekonomiczna
Duda A.
Sala B6
Bezpieczeństwo i higiena pracy w rolnictwie
gr. rolnicza
Zakrzewska M.
Sala A11A
Wychowanie fizyczne
4 TRE+ 2 TRE/p dz.
Zakrzewska S.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
gr. wf chł.
Sielawa A.
Sala A8
Biologia
Kleczyńska K.
Sala A18
Matematyka
Dobrzycka B.
Sala B3
Język polski
Kozikowska I.
9:50 - 10:35Sala A18
Religia
Nowak K.
Sala B3
Język polski
Kozikowska I.
Sala B9
Religia
Nowak K.
Sala A18
Matematyka
Dobrzycka B.
Sala A18
Matematyka
Dobrzycka B.
10:45 - 11:30Sala C6
Chemia
Święszkowska A.
Sala B7
Technika rolnicza w praktyce
gr. rolnicza
Czerwińska I.
Sala B1
Prowadzenie gospodarki finansowj jednostek organizacyjnych
gr. ekonomiczna
Klimek M.
Sala A16
Historia
Mroczkowska D.
Sala B4
Produkcja roślinna w praktyce
gr. rolnicza
Zakrzewska M.
Sala B1
Prowadzenie spraw kadrowo - płacowych
gr. ekonomiczna
Klimek M.
Sala A16
Historia
Mroczkowska D.
11:50 - 12:30Sala B9
Podstawy przedsiębiorczości
Góralczyk D.
Sala C19
Język angielski
gr. rolnicza
Sikora E.
Sala B1
Gospodarowanie rzeczowymi składnikami majątku
gr. ekonomiczna
Klimek M.
Sala B6
Ekonomika rolnictwa w praktyce
gr. rolnicza
Zakrzewska M.
Sala B1
Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej
gr. ekonomiczna
Klimek M.
Sala B9
Produkcja roślinna w praktyce
gr. rolnicza
Zakrzewska M.
Sala B1
Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej
gr. ekonomiczna
Klimek M.
Sala A5
Język angielski
gr. ekonomiczna
Duda A.
Sala B8
Technika w rolnictwie
gr. rolnicza
Zakrzewska M.
12:45 - 13:30Sala C19
Język angielski
gr. rolnicza
Sikora E.
Sala B1
Bezpieczeństwo i higiena pracy
gr. ekonomiczna
Klimek M.
Sala B8
Język niemiecki
gr. rolnicza
Banach U.
Sala B1
Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej
gr. ekonomiczna
Klimek M.
Sala C9
Fizyka
Rydel S.
Sala B10
Produkcja zwierzęca
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala A16
Język niemiecki
gr. ekonomiczna
Połomska- Owczarczyk D.
Sala B8
Produkcja zwierzęca w praktyce
gr. rolnicza
Zakrzewska M.
Sala B1
Prowadzenie gospodarki finansowj jednostek organizacyjnych
gr. ekonomiczna
Klimek M.
13:40 - 14:25Sala B5
Przepisy ruchu drogowego
gr. rolnicza
Gromadzki E.
Sala B6
Technika rolnicza w praktyce
gr. rolnicza
Czerwińska I.
Sala A12
Język niemiecki
gr. ekonomiczna
Połomska- Owczarczyk D.
Sala B10
Produkcja zwierzęca w praktyce
gr. rolnicza
Zakrzewska M.
Sala B1
Prowadzenie gospodarki finansowj jednostek organizacyjnych
gr. ekonomiczna
Klimek M.
Sala B3
Język polski
Kozikowska I.
Sala B1
Prowadzenie spraw kadrowo - płacowych
gr. ekonomiczna
Klimek M.
14:30 - 15:15Sala B4
Przepisy ruchu drogowego
gr. rolnicza
Gromadzki E.
Sala A13
Informatyka
gr. rolnicza
Kaźmierczak S.
Sala A11B
Wychowanie fizyczne
4 TRE+ 2 TRE/p dz.
Zakrzewska S.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
gr. wf chł.
Sielawa A.
Sala B9
Działalność gospodarcza
gr. ekonomiczna
Góralczyk D.
Sala A13
Informatyka
gr. ekonomiczna
Kaźmierczak S.
15:20 - 16:05 
 
 
 
 
16:10 - 16:55 
 
 
 
 
17:00 - 17:45 
 
 
 
 
17:50 - 18:35 
 
 
 
 
18:40 - 19:25 
 
 
 
 
19:30 - 20:15