Rok szkolny: 2021/22, półrocze II
Klasa: 2 TRE

Plan zajęć klasy

 poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00 - 8:45Sala B8
Język niemiecki
gr. rolnicza
Banach U.
Sala B9
Działalność gospodarcza
gr. ekonomiczna
Góralczyk D.
Sala A11B
Wychowanie fizyczne
4 TRE+ 2 TRE/p dz.
Zakrzewska S.
Sala A11A
Wychowanie fizyczne
gr. wf chł.
Sielawa A.
Sala A12
Geografia
Grala E.
Sala B3
Język polski
Kozikowska I.
Sala B11
Ekonomika rolnictwa w praktyce
gr. rolnicza
Chrostowska E.
Sala B1
Prowadzenie gospodarki finansowj jednostek organizacyjnych
gr. ekonomiczna
Klimek M.
8:55 - 9:40Sala B10
Działalność gospodarcza w rolnictwie
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala A5
Język angielski
gr. ekonomiczna
Duda A.
Sala A11B
Wychowanie fizyczne
4 TRE+ 2 TRE/p dz.
Zakrzewska S.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
gr. wf chł.
Sielawa A.
Sala A8
Biologia
Kleczyńska K.
Sala A18
Matematyka
Dobrzycka B.
Sala B1
Gospodarowanie rzeczowymi składnikami majątku
gr. ekonomiczna
Klimek M.
Sala B11
Bezpieczeństwo i higiena pracy w produkcji rolniczej
gr. rolnicza
Chrostowska E.
9:50 - 10:35Sala A18
Religia
Nowak K.
Sala B3
Język polski
Kozikowska I.
Sala B9
Religia
Nowak K.
Sala A18
Matematyka
Dobrzycka B.
Sala B2
Język angielski zawodowy
gr. ekonomiczna
Kulas M.
Sala B11
Produkcja roślinna w praktyce
gr. rolnicza
Chrostowska E.
10:45 - 11:30Sala C6
Chemia
Święszkowska A.
Sala B1
Prowadzenie gospodarki finansowj jednostek organizacyjnych
gr. ekonomiczna
Klimek M.
Sala B7
Technika rolnicza w praktyce
gr. rolnicza
Czerwińska I.
Sala A16
Historia
Mroczkowska D.
Sala B07
Prowadzenie spraw kadrowo - płacowych
gr. ekonomiczna
Klimek M.
Sala B07
Produkcja roślinna w praktyce
gr. rolnicza
Chrostowska E.
Sala A16
Historia
Mroczkowska D.
11:50 - 12:30Sala B9
Podstawy przedsiębiorczości
Góralczyk D.
Sala B1
Gospodarowanie rzeczowymi składnikami majątku
gr. ekonomiczna
Klimek M.
Sala C19
Język angielski
gr. rolnicza
Sikora E.
Sala B6
Technika rolnicza w praktyce
gr. rolnicza
Czerwińska I.
Sala B1
Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej
gr. ekonomiczna
Klimek M.
Sala B1
Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej
gr. ekonomiczna
Klimek M.
Sala B07
Działalność gospodarcza w rolnictwie
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala B2
Język polski
Kozikowska I.
12:45 - 13:30Sala B1
Bezpieczeństwo i higiena pracy
gr. ekonomiczna
Klimek M.
Sala C19
Język angielski
gr. rolnicza
Sikora E.
Sala B8
Język niemiecki
gr. rolnicza
Banach U.
Sala B1
Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej
gr. ekonomiczna
Klimek M.
Sala A18
Matematyka
Dobrzycka B.
Sala A16
Język niemiecki
gr. ekonomiczna
Połomska- Owczarczyk D.
Sala B10
Produkcja roślinna
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala B1
Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej
gr. ekonomiczna
Klimek M.
Sala A13
Informatyka
gr. rolnicza
Kaźmierczak S.
13:40 - 14:25Sala C9
Fizyka
Rydel S.
Sala A12
Informatyka
gr. ekonomiczna
Kaźmierczak S.
Sala B6
Technika rolnicza w praktyce
gr. rolnicza
Czerwińska I.
Sala B1
Zajęcia z wychowawcą
Kozikowska I.
Sala B11
Produkcja zwierzęca w praktyce
gr. rolnicza
Chrostowska E.
Sala A5
Język angielski
gr. ekonomiczna
Duda A.
 
14:30 - 15:15 
Sala A8
Język niemiecki
gr. ekonomiczna
Połomska- Owczarczyk D.
Sala B10
Produkcja zwierzęca
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala A11A
Wychowanie fizyczne
4 TRE+ 2 TRE/p dz.
Zakrzewska S.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
gr. wf chł.
Sielawa A.
Sala B9
Działalność gospodarcza
gr. ekonomiczna
Góralczyk D.
Sala B11
Produkcja roślinna w praktyce
gr. rolnicza
Chrostowska E.
 
15:20 - 16:05 
 
 
 
 
16:10 - 16:55 
 
 
 
 
17:00 - 17:45 
 
 
 
 
17:50 - 18:35 
 
 
 
 
18:40 - 19:25 
 
 
 
 
19:30 - 20:15 
 
 
 
 
Legenda:    Zajęcia obowiązkowe   |   Zajęcia nieobowiązkowe   |   Zajęcia pozalekcyjne   |   Zajęcia, które nie odbywają się w wybranym tygodniu nauczania