poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00 - 8:45Sala A16
Historia
Ciecierska M.
Sala C7
Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
gr. operatorzy 3 A/p BS + 3 A/g BS
Długozima D.
Sala 3a p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa 3 BS/p + 3 BS/g
3A ZSZ P.
Sala A19
Język polski
Wądołowska I.
Sala 3a p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa 3 BS/p + 3 BS/g
3A ZSZ P.
Sala A13
Podstawy technik wytwarzania
gr. operatorzy 3 A/p BS + 3 A/g BS
Kaźmierczak S.
Sala 3a p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa 3 BS/p + 3 BS/g
3A ZSZ P.
8:55 - 9:40Sala B07
Język polski
Wądołowska I.
Sala C7
Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
gr. operatorzy 3 A/p BS + 3 A/g BS
Długozima D.
Sala 3b p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa 3 BS/p + 3 BS/g
3A ZSZ P.
Sala B6
Religia
Nowak K.
Sala 3a p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa 3 BS/p + 3 BS/g
3A ZSZ P.
Sala B2
Język angielski w branży mechanicznej
gr. operatorzy 3 A/p BS + 3 A/g BS
Kulas M.
Sala 3b p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa 3 BS/p + 3 BS/g
3A ZSZ P.
9:50 - 10:35Sala C15
Język angielski
gr. 2
Lutrzykowska B.
Sala C19
Język angielski
gr. 1
Sikora E.
Sala C7
Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
gr. operatorzy 3 A/p BS + 3 A/g BS
Długozima D.
Sala 3a p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa 3 BS/p + 3 BS/g
3A ZSZ P.
Sala A16
Geografia
Mroczkowska D.
Sala 3b p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa 3 BS/p + 3 BS/g
3A ZSZ P.
Sala 3a p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa 3 BS/p + 3 BS/g
3A ZSZ P.
10:45 - 11:30Sala A11
Wychowanie fizyczne
3 A /p + 3 A/g - dz.
Zakrzewska S.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
gr. wf chł.
Sielawa A.
Sala C7
Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
gr. operatorzy 3 A/p BS + 3 A/g BS
Długozima D.
Sala 3a p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa 3 BS/p + 3 BS/g
3A ZSZ P.
Sala A18
Matematyka
Dobrzycka B.
Sala 3a p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa 3 BS/p + 3 BS/g
3A ZSZ P.
Sala 3a p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa 3 BS/p + 3 BS/g
3A ZSZ P.
11:50 - 12:30Sala B4
Zajęcia z wychowawcą
Sielawa A.
Sala B07
Technologia obróbki skrawaniem
gr. operatorzy 3 A/p BS + 3 A/g BS
Jarzyło S.
Sala 3a p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa 3 BS/p + 3 BS/g
3A ZSZ P.
Sala B3
Fizyka
Grabowski L.
Sala 3a p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa 3 BS/p + 3 BS/g
3A ZSZ P.
Sala 3a p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa 3 BS/p + 3 BS/g
3A ZSZ P.
12:45 - 13:30Sala A18
Religia
Nowak K.
Sala B4
Technologia obróbki skrawaniem
gr. operatorzy 3 A/p BS + 3 A/g BS
Jarzyło S.
Sala 3a p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa 3 BS/p + 3 BS/g
3A ZSZ P.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
3 A /p + 3 A/g - dz.
Zakrzewska S.
Sala A11A
Wychowanie fizyczne
gr. wf chł.
Sielawa A.
Sala 3a p.
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa 3 BS/p + 3 BS/g
3A ZSZ P.
Sala 3b p
Zajęcia praktyczne u pracodawców
gr. wielozawodowa 3 BS/p + 3 BS/g
3A ZSZ P.
13:40 - 14:25Sala A16
Wiedza o społeczeństwie
Ciecierska M.
Sala B4
Technologia obróbki skrawaniem
gr. operatorzy 3 A/p BS + 3 A/g BS
Jarzyło S.
Sala A11A
Wychowanie fizyczne
3 A /p + 3 A/g - dz.
Zakrzewska S.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
gr. wf chł.
Sielawa A.
 
 
14:30 - 15:15Sala A8
Zajęcia związane z kształceniem kompetencji zawodowych
Krupiński A.
Sala B11
Działalność gospodarcza w branży mechanicznej
gr. operatorzy 3 A/p BS + 3 A/g BS
Góralczyk D.
 
 
 
15:20 - 16:05 
 
 
 
 
16:10 - 16:55 
 
 
 
 
17:00 - 17:45 
 
 
 
 
17:50 - 18:35 
 
 
 
 
18:40 - 19:25 
 
 
 
 
19:30 - 20:15