3LOa poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00 - 8:45 Sala C15
Język angielski
gr. 2
Lutrzykowska B.
Sala A5
Język angielski
gr. 1
Duda A.
Sala A5
Język angielski
gr. 1
Duda A.
Sala A8
Biologia
Kleczyńska K.
Sala A8
Biologia
Kleczyńska K.
Sala B8
Język niemiecki
gr. 2
Banach U.
8:55 - 9:40 Sala A18
Religia
Nowak K.
Sala A8
Biologia
Kleczyńska K.
Sala A16
Historia i społeczeństwo
Mroczkowska D.
Sala A8
Biologia
Kleczyńska K.
Sala A16
Historia i społeczeństwo
Mroczkowska D.
9:50 - 10:35 Sala B8
Język niemiecki
gr. 2
Banach U.
Sala A12
Język niemiecki
gr. 1
Połomska- Owczarczyk D.
Sala B07
Biologia
Kleczyńska K.
Sala A17
Matematyka
Szczepankowska E.
Sala A17
Matematyka
Szczepankowska E.
Sala C15
Język angielski
gr. 2
Lutrzykowska B.
Sala A5
Język angielski
gr. 1
Duda A.
10:45 - 11:30 Sala A17
Matematyka
Szczepankowska E.
Sala A19
Język polski
Wądołowska I.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
gr. wf dz.
Zakrzewska S.
Sala A11A
Wychowanie fizyczne
3 TMEl. /p + 3 LO A chł.
Sielawa A.
Sala A19
Język polski
Wądołowska I.
Sala A19
Język polski
Wądołowska I.
11:50 - 12:30 Sala A19
Język polski
Wądołowska I.
Sala A19
Język polski
Wądołowska I.
Sala A11A
Wychowanie fizyczne
gr. wf dz.
Zakrzewska S.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
3 TMEl. /p + 3 LO A chł.
Sielawa A.
Sala A19
Język polski
Wądołowska I.
Sala C15
Język angielski
gr. 2
Lutrzykowska B.
Sala C9
Język niemiecki
gr. 1
Połomska- Owczarczyk D.
12:45 - 13:30 Sala A5
Zajęcia z wychowawcą
Duda A.
Sala A19
Język polski
Wądołowska I.
Sala A19
Religia
Nowak K.
Sala A19
Język polski
Wądołowska I.
Sala A5
Język angielski
gr. 1
Duda A.
13:40 - 14:25 Sala C15
Język angielski
gr. 2
Lutrzykowska B.
Sala A5
Język angielski
gr. 1
Duda A.
 
Sala C15
Język angielski
gr. 2
Lutrzykowska B.
 
 
14:30 - 15:15 Sala A11
Wychowanie fizyczne
gr. wf dz.
Zakrzewska S.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
3 TMEl. /p + 3 LO A chł.
Sielawa A.
 
 
 
 
15:20 - 16:05  
 
 
 
 
16:10 - 16:55  
 
 
 
 
17:00 - 17:45  
 
 
 
 
17:50 - 18:35  
 
 
 
 
18:40 - 19:25  
 
 
 
 
19:30 - 20:15