Rok szkolny: 2021/22, półrocze II
Klasa: 3 TMEL/p

Plan zajęć klasy

 poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00 - 8:45Sala A8
Matematyka
MW
Sala C9
Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji elektrycznych
gr. elektryczna
Bazydło K.
Sala B9
Język niemiecki
Banach U.
Sala A16
Geografia
Mroczkowska D.
Sala B3
Język polski
Kozikowska I.
8:55 - 9:40Sala A13
Informatyka
Kaźmierczak S.
Sala C9
Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji elektrycznych
gr. elektryczna
Bazydło K.
Sala A18
Historia
Ciecierska M.
Sala A19
Matematyka
MW
Sala B4
Religia
Waszczeniuk A.
9:50 - 10:35Sala A5
Język angielski
Duda A.
Sala C9
Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji elektrycznych
gr. elektryczna
Bazydło K.
Sala B4
Technologia obróbki skrawaniem
gr. mechaniczna
Jarzyło S.
Sala B07
Maszyny elektryczne
gr. elektryczna
Bazydło K.
Sala B6
Matematyka
MW
Sala B7
Religia
Waszczeniuk A.
10:45 - 11:30Sala A12
Matematyka
MW
Sala C9
Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji elektrycznych
gr. elektryczna
Bazydło K.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
3 TMEl. /p + 3 LO A chł.
Sielawa A.
Sala B3
Język polski
Kozikowska I.
Sala A8
Matematyka
MW
11:50 - 12:30Sala A16
Historia
Ciecierska M.
Sala B9
Montaż, uruchamianie i konserwacja urzązdeń elektrycznych
gr. elektryczna
Bazydło K.
Sala A11A
Wychowanie fizyczne
3 TMEl. /p + 3 LO A chł.
Sielawa A.
Sala B3
Język polski
Kozikowska I.
Sala B4
Język niemiecki
Banach U.
12:45 - 13:30Sala C7
Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
gr. mechaniczna
Długozima D.
Sala B11
Maszyny elektryczne
gr. elektryczna
Bazydło K.
Sala B9
Montaż, uruchamianie i konserwacja urzązdeń elektrycznych
gr. elektryczna
Bazydło K.
Sala A8
Matematyka
MW
Sala A5
Język angielski
Duda A.
Sala C6
Zajęcia z wychowawcą
Święszkowska A.
13:40 - 14:25Sala B11
Instalacje elektryczne
gr. elektryczna
Bazydło K.
Sala C7
Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
gr. mechaniczna
Długozima D.
Sala B9
Montaż, uruchamianie i konserwacja urzązdeń elektrycznych
gr. elektryczna
Bazydło K.
Sala B11
Instalacje elektryczne
gr. elektryczna
Bazydło K.
Sala A13
Podstawy technik wytwarzania
gr. mechaniczna
Kaźmierczak S.
Sala C9
Fizyka
Rydel S.
Sala C6
Chemia
Święszkowska A.
14:30 - 15:15Sala A11
Wychowanie fizyczne
3 TMEl. /p + 3 LO A chł.
Sielawa A.
Sala B9
Bezpieczeństwo i higiena pracy
gr. elektryczna
Bazydło K.
 
Sala B4
Bezpieczeństwo i higiena pracy
gr. mechaniczna
Jarzyło S.
Sala C6
Biologia
Święszkowska A.
15:20 - 16:05 
 
 
 
 
16:10 - 16:55 
 
 
 
 
17:00 - 17:45 
 
 
 
 
17:50 - 18:35 
 
 
 
 
18:40 - 19:25 
 
 
 
 
19:30 - 20:15 
 
 
 
 
Legenda:    Zajęcia obowiązkowe   |   Zajęcia nieobowiązkowe   |   Zajęcia pozalekcyjne   |   Zajęcia, które nie odbywają się w wybranym tygodniu nauczania