poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00 - 8:45Sala C7
Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
CNC gr. 2
Długozima D.
Sala B3
Język polski
Kozikowska I.
 
Sala C9
Matematyka
MW
Sala C15
Język angielski
CNC gr. 1
Lutrzykowska B.
8:55 - 9:40Sala B4
Technologia obróbki skrawaniem
Jarzyło S.
Sala B3
Język polski
Kozikowska I.
 
Sala C9
Fizyka
Rydel S.
Sala A19
Zajęcia z wychowawcą
Lutrzykowska B.
9:50 - 10:35Sala B4
Podstawy technik wytwarzania
Jarzyło S.
Sala A11B
Wychowanie fizyczne
Sielawa A.
 
Sala C7
Procesy produkcji
Długozima D.
Sala A16
Historia i społeczeństwo
Mroczkowska D.
10:45 - 11:30Sala B3
Język polski
Kozikowska I.
Sala A11B
Wychowanie fizyczne
Sielawa A.
 
Sala C6
Procesy produkcji
Długozima D.
Sala C15
Język angielski
CNC gr. 2
Lutrzykowska B.
Sala B4
Język niemiecki
CNC gr. 1
Połomska- Owczarczyk D.
11:50 - 12:30Sala C15
Język angielski
CNC gr. 1
Lutrzykowska B.
Sala B8
Język niemiecki
CNC gr. 2
Banach U.
Sala A12
Procesy produkcji
Długozima D.
 
Sala C9
Religia
Nowak K.
Sala B3
Religia
Nowak K.
12:45 - 13:30Sala A8
Matematyka
MW
Sala A8
Matematyka
MW
 
Sala B9
Działalność gospodarcza w branży mechanicznej
Góralczyk D.
Sala C7
Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
CNC gr. 2
Długozima D.
13:40 - 14:25Sala A11B
Wychowanie fizyczne
Sielawa A.
Sala C15
Język angielski
CNC gr. 2
Lutrzykowska B.
Sala B2
Język angielski w branży mechanicznej
CNC gr. 1
Kulas M.
 
Sala C7
Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
CNC gr. 1
Długozima D.
Sala C7
Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
CNC gr. 2
Długozima D.
14:30 - 15:15Sala C7
Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
CNC gr. 1
Długozima D.
Sala B2
Język angielski w branży mechanicznej
CNC gr. 2
Kulas M.
 
Sala C7
Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
CNC gr. 1
Długozima D.
 
15:20 - 16:05 
 
 
 
 
16:10 - 16:55 
 
 
 
 
17:00 - 17:45 
 
 
 
 
17:50 - 18:35 
 
 
 
 
18:40 - 19:25 
 
 
 
 
19:30 - 20:15