Rok szkolny: 2021/22, półrocze II
Klasa: 3 TRE/g

Plan zajęć klasy

 poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00 - 8:45Sala A11
Wychowanie fizyczne
3 TRE/g +3 TRE/p chł.
Sielawa A.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
gr. wf dz.
Zakrzewska S.
Sala A13
Prowadzenie gospodarki finansowj jednostek organizacyjnych
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
Sala B6
Produkcja zwierzęca w praktyce
gr. rolnicza
Czerwińska I.
 
Sala B11
Prowadzenie spraw kadrowo - płacowych
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
Sala B10
Ekonomika i organizacja produkcji rolniczej
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala B10
Produkcja roślinna
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala B11
Praktyka zawodowa
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
8:55 - 9:40Sala A11
Wychowanie fizyczne
gr. wf dz.
Zakrzewska S.
Sala A11A
Wychowanie fizyczne
3 TRE/g +3 TRE/p chł.
Sielawa A.
Sala A20
Biologia
Święszkowska A.
Sala A11A
Wychowanie fizyczne
3 TRE/g +3 TRE/p chł.
Sielawa A.
Sala B7
Ekonomika i organizacja produkcji rolniczej
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala A4
Prowadzenie spraw kadrowo - płacowych
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
Sala B11
Prowadzenie spraw kadrowo - płacowych
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
Sala B6
Planowanie i organizacja produkcji roślinnej i zwierzęcej
gr. rolnicza
Czerwińska I.
9:50 - 10:35Sala A16
Matematyka
Szczepankowska E.
Sala A16
Historia i społeczeństwo
Mroczkowska D.
Sala A2
Język polski
Wądołowska I.
Sala C6
Język angielski zawodowy
gr. ekonomiczna
Kulas M.
Sala B11
Ekonomika rolnictwa w praktyce
gr. rolnicza
Chrostowska E.
Sala A19
Język polski
Wądołowska I.
10:45 - 11:30Sala A18
Religia
Nowak K.
Sala B10
Produkcja zwierzęca
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala B5
Język angielski zawodowy
gr. ekonomiczna
Kulas M.
Sala C6
Biologia
Święszkowska A.
Sala B6
Produkcja zwierzęca w praktyce
gr. rolnicza
Czerwińska I.
Sala C9
Język niemiecki
gr. ekonomiczna
Połomska- Owczarczyk D.
Sala B6
Planowanie i organizacja produkcji roślinnej i zwierzęcej
gr. rolnicza
Czerwińska I.
Sala B07
Język angielski
gr. ekonomiczna
Duda A.
11:50 - 12:30Sala B2
Język angielski
gr. rolnicza
Kulas M.
Sala A13
Prowadzenie spraw kadrowo - płacowych
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
Sala A17
Matematyka
Szczepankowska E.
Sala B2
Język angielski
gr. rolnicza
Kulas M.
Sala A4
Prowadzenie spraw kadrowo - płacowych
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
Sala B11
Prowadzenie gospodarki finansowj jednostek organizacyjnych
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
Sala B6
Praktyka zawodowa
gr. rolnicza
Czerwińska I.
Sala A17
Matematyka
Szczepankowska E.
12:45 - 13:30Sala A16
Prowadzenie spraw kadrowo - płacowych
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
Sala B10
Organizowanie i nadzorowanie produkcji roślinnej i zwierzęcej
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala A19
Zajęcia z wychowawcą
Jarzyło E.
Sala B07
Ekonomika i organizacja produkcji rolniczej
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala A4
Prowadzenie gospodarki finansowj jednostek organizacyjnych
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
Sala B11
Prowadzenie gospodarki finansowj jednostek organizacyjnych
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
Sala B6
Praktyka zawodowa
gr. rolnicza
Czerwińska I.
Sala B4
Religia
Nowak K.
13:40 - 14:25Sala A13
Prowadzenie spraw kadrowo - płacowych
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
Sala B10
Organizowanie i nadzorowanie produkcji roślinnej i zwierzęcej
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala B8
Język niemiecki
gr. rolnicza
Banach U.
Sala A4
Praktyka zawodowa
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
Sala B10
Organizowanie i nadzorowanie produkcji roślinnej i zwierzęcej
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala B11
Praktyka zawodowa
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
Sala B6
Praktyka zawodowa
gr. rolnicza
Czerwińska I.
Sala A4
Język angielski
gr. ekonomiczna
Duda A.
14:30 - 15:15Sala A13
Prowadzenie gospodarki finansowj jednostek organizacyjnych
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
Sala B8
Produkcja roślinna w praktyce
gr. rolnicza
Czerwińska I.
 
Sala B1
Prowadzenie gospodarki finansowj jednostek organizacyjnych
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
Sala B7
Organizowanie i nadzorowanie produkcji roślinnej i zwierzęcej
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala A4
Prowadzenie gospodarki finansowj jednostek organizacyjnych
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
Sala B6
Praktyka zawodowa
gr. rolnicza
Czerwińska I.
 
15:20 - 16:05 
 
Sala A11
Wychowanie fizyczne
gr. wf dz.
Zakrzewska S.
 
 
16:10 - 16:55 
 
 
 
 
17:00 - 17:45 
 
 
 
 
17:50 - 18:35 
 
 
 
 
18:40 - 19:25 
 
 
 
 
19:30 - 20:15 
 
 
 
 
Legenda:    Zajęcia obowiązkowe   |   Zajęcia nieobowiązkowe   |   Zajęcia pozalekcyjne   |   Zajęcia, które nie odbywają się w wybranym tygodniu nauczania