poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00 - 8:45Sala B6
Organizowanie i nadzorowanie produkcji roślinnej i zwierzęcej
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala A11
Wychowanie fizyczne
4 TRE+ 2 TRE/p dz.
Zakrzewska S.
Sala A18
Matematyka
Dobrzycka B.
Sala A11A
Wychowanie fizyczne
4 TM + 4 TRE/g chł.
Zakrzewska S.
 
8:55 - 9:40Sala C6
Biologia
Święszkowska A.
Sala A11A
Wychowanie fizyczne
4 TRE+ 2 TRE/p dz.
Zakrzewska S.
Sala A12
Zajęcia z wychowawcą
Grala E.
Sala A11B
Wychowanie fizyczne
4 TM + 4 TRE/g chł.
Zakrzewska S.
Sala A12
Język polski
Grala E.
9:50 - 10:35Sala C6
Biologia
Święszkowska A.
Sala A18
Matematyka
Dobrzycka B.
Sala A12
Język polski
Grala E.
Sala A16
Historia i społeczeństwo
Mroczkowska D.
Sala A12
Język polski
Grala E.
10:45 - 11:30Sala B7
Religia
Waszczeniuk A.
Sala A18
Matematyka
Dobrzycka B.
Sala B10
Organizowanie i nadzorowanie produkcji roślinnej i zwierzęcej
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala B1
Pracownia rachunkowości i analizy finansowej
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
Sala B10
Ekonomika i organizacja produkcji rolniczej
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala B11
Rachunkowość i analiza finansowa
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
Sala B5
Planowanie i organizacja produkcji roślinnej i zwierzęcej
gr. rolnicza
Czerwińska I.
Sala B11
Rachunkowość i analiza finansowa
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
11:50 - 12:30Sala B07
Religia
Waszczeniuk A.
Sala B10
Organizowanie i nadzorowanie produkcji roślinnej i zwierzęcej
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala A13
Pracownia rachunkowości i analizy finansowej
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
Sala C6
Biologia
Święszkowska A.
Sala C6
Język niemiecki
Banach U.
Sala C6
Biologia
Święszkowska A.
12:45 - 13:30Sala C15
Język angielski
Lutrzykowska B.
Sala B10
Organizowanie i nadzorowanie produkcji roślinnej i zwierzęcej
gr. rolnicza
Jarzyło E.
Sala A13
Pracownia rachunkowości i analizy finansowej
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
Sala C15
Język angielski
Lutrzykowska B.
Sala A18
Matematyka
Dobrzycka B.
Sala B6
Praktyka zawodowa
gr. rolnicza
Czerwińska I.
Sala B11
Rachunkowość i analiza finansowa
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
13:40 - 14:25Sala A11
Wychowanie fizyczne
4 TM + 4 TRE/g chł.
Zakrzewska S.
 
Sala A18
Matematyka
Dobrzycka B.
Sala A18
Matematyka
Dobrzycka B.
Sala B5
Planowanie i organizacja produkcji roślinnej i zwierzęcej
gr. rolnicza
Czerwińska I.
Sala B11
Rachunkowość i analiza finansowa
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
14:30 - 15:15 
 
Sala A11B
Wychowanie fizyczne
4 TRE+ 2 TRE/p dz.
Zakrzewska S.
Sala B11
Pracownia rachunkowości i analizy finansowej
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
Sala B6
Planowanie i organizacja produkcji roślinnej i zwierzęcej
gr. rolnicza
Czerwińska I.
Sala B11
Rachunkowość i analiza finansowa
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
15:20 - 16:05 
 
 
Sala B11
Rachunkowość i analiza finansowa
gr. ekonomiczna
Dobrowolska H.
Sala B6
Planowanie i organizacja produkcji roślinnej i zwierzęcej
gr. rolnicza
Czerwińska I.
16:10 - 16:55 
 
 
 
 
17:00 - 17:45 
 
 
 
 
17:50 - 18:35 
 
 
 
 
18:40 - 19:25 
 
 
 
 
19:30 - 20:15