Międzyszkolne Zawody z Pierwszej Pomocy

Zapraszamy do udziału w zawodach. Zgłoszenia do 28 marca 2019 na adres kgppkolno@wp.pl. Więcej szczegółów KliknijLosowa Fotografia Kolno

<<< nowszy Czytaj następny news starszy >>>

2018-12-21 23:30:00

Jasełka 2018

Nieodzowną tradycją naszej szkoły jest organizacja uroczystego spotkania wigilijnego dla całej społeczności ZST oraz zaproszonych gości.W dniu 20 grudnia 2018 roku ponownie w murach naszej szkoły wybrzmiały tradycyjne kolędy, życzenia dyrektora szkoły Pana Eugeniusza Gromadzkiego i przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego Martyny Truszkowskiej.

W ramach uroczystego apelu bożonarodzeniowego mogliśmy po raz kolejny pochylić się nad tajemnicą narodzin Jezusa Chrystusa. Było to możliwe dzięki zaangażowaniu pracowników OHP, pod kierunkiem których młodzież przygotowała inscenizację Jasełek.

Apel też częściowo nawiązywał do ważnej daty- 100 rocznicy odzyskania przez naszą ojczyznę niepodległości, to ważne wydarzenie uczczono krótką częścią artystyczną, między innymi recytacją - jak zwykle w perfekcyjnym wykonaniu Adama Kalinowskiego i Julii Pieloch. Zwieńczeniem apelu prowadzonego przez moderatorów Natalię Ruchałę i Dominika Banacha był film , który powstał między innymi dzięki pracy Tomasza Dębowskiego i Pawła Borawskiego nawiązujący do wywózek na Sybir w czasie II wojny światowej naszych rodaków.

Wydźwięku artystycznego nadały piękne wykonania wokalne Pani Agnieszki Dudy oraz Weroniki Kondrackiej.

Dziękujemy wszystkim, którzy choćby w najmniejszym stopniu przyczynili się do przygotowania Jasełek Bożnarodzeniowych.

Zdjęcia z apelu


<<< nowszy Czytaj następny news starszy >>>


Zobacz też:

>> Wesołych Świąt

>> Stypendium Prezesa Rady Ministrów

>> Wyjazd do Ostrołęki na spektakl teatralny Tango

>> Dzień Patrona Szkoły

© 2006-2019 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski