Zainteresowany naszą szkołą ?!

Obejrzyj ofertę edukacyjną- kliknij tutaj
<<< nowszy Czytaj następny news starszy >>>

2019-03-05 18:29:43

Międzyszkolne Zawody z Pierwszej Pomocy


Serdecznie zapraszamy, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich do wzięcia udziału w kolejnej edycji Międzyszkolnych Zawodów z Pierwszej Pomocy. Zawody odbędą się 05.04.2019r. o godzinie 9.00 w Zespole Szkół Technicznych im kar. S. Wyszyńskiego w Kolnie. To czwarte tego typu przedsięwzięcie.

Poprzednia edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Wzięło w niej udział, aż 18 drużyn z Powiatu Kolneńskiego i Łomżyńskiego. Głównym celem realizacji zadania jest rozpowszechnianie wśród młodzieży znajomości zasad udzielania pierwszej pomocy.

Zawody składać się będą z dwóch części teoretycznej- testu wiedzy oraz praktycznej- ćwiczeń ratowniczych. W komisji zasiądą Ratownicy Medyczni, którzy ocenią zakres przyswojonej wiedzy i umiejętności.

W TEGOROCZNEJ EDYCJI ZAWODÓW ROZSZERZAMY ICH ZAKRES O MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W KATEGORII MAŁOLETNI RATOWNIK

W trakcie zawodów młodzież będzie miała możliwość zapoznać się ze specyfiką zawodu strażaka oraz policjanta.

Współorganizatorami zawodów są: I Liceum im. A Mickiewicza w Kolnie, Zespołu Szkół Technicznych im. Kar. S. Wyszyńskiego w Kolnie, Firma RobMED Robert Niebrzydowski, Grupa Ratownicza Mepal Białystok, Firma KursyMazury - ratownictwo medyczne, Komenda Powiatowa Policji w Kolnie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kolnie oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Kolnie.

3 OSOBOWE DRUŻYNY NALEŻY ZGŁOSIĆ DO 28 MARCA pocztą elektroniczną, na adres kgppkolno@wp.pl.

Kolneńska Grupa Pierwszej Pomocy zapewnia możliwość wcześniejszego przeszkolenia młodzieży z zakresu działań praktycznych, chęć wzięcia udziału w przeszkoleniu drużyny należy zadeklarować nie później niż do 10 marca.

Serdecznie zapraszamy KGPP

Regulamin zawodów


<<< nowszy Czytaj następny news starszy >>>


Zobacz też:

>> Walentynkowy Konkurs Czytelniczy

>> Spotkanie z p. Waldemarem Smaszczem

>> Wycieczka do Ełku.

>> Noc 10 lutego 1940. Pamiętamy

© 2006-2020 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski