<<< nowszy Czytaj następny news starszy >>>

2010-10-21 23:16:10

Uczniowie ZST w Kolnie w Banku Spółdzielczym w Kolnie

Dnia 19.10.2010r. uczniowie klasy II c II Liceum Ogólnokształcącego udali się do Banku Spółdzielczego w Kolnie. Wycieczka została zorganizowana przez szkolnego doradcę zawodowego w ramach akcji „Ogólnopolski Tydzień Kariery”, w którym udział bierze nasza szkoła przy współpracy z Młodzieżowym Centrum Kariery i Punktem Pośrednictwa Pracy w Kolnie.

Po wejściu do banku przywitali nas Wiceprezes Pani Teresa Kozikowska oraz Wiceprezes Pan Kazimierz Sokołowski, którzy oprowadzili młodzież po budynku. Uczniowie zwiedzili dział depozytów i kredytów, byli w gabinecie Prezesa Banku Spółdzielczego Pana Krzysztofa Kajko oraz w gabinetach wiceprezesów.
Następnie odbyło się spotkanie na sali konferencyjnej, gdzie przedstawiona została historia założenia banku oraz omówiono system działania banku, struktury oraz  karty wydawane przez Bank Spółdzielczy.

Uczniowie mieli możliwość zadawania pytań, z czego również skorzystali. Na koniec spotkania zostały rozdane upominki oraz przygotowano słodki poczęstunek.
Serdeczne podziękowania dla całego Zarządu Banku Spółdzielczego w Kolnie za umożliwienie zwiedzania banku i życzliwe przyjęcie uczniów.

Ewa Jarzyło
Szkolny doradca zawodowy

A oto co o tym  mówią sami uczniowie:

„Cała klasa II LO „c” była w Banku Spółdzielczym w Kolnie. Po całym budynku oprowadzili nas zastępcy Prezesa – Pani T. Kozikowska oraz Pan K. Sokołowski. Przewodnicy pokazali nam pomieszczenia znajdujące się na terenie placówki, w międzyczasie omawiali kwestie różnych zadań.
Widzieliśmy pokój prezesa i jego zastępców. Pomieszczenia zrobiły na nas wielkie wrażenie.

Zwiedziliśmy dział depozytów i kredytów, na koniec poszliśmy do sali konferencyjnej. Zobaczyliśmy wiele nagród otrzymanych przez bank. Na koniec debaty przygotowano dla nas gadżety oraz poczęstunek.

Podsumowując byliśmy zachwyceni bankiem. Zastępcy Prezesa byli życzliwi i sympatyczni, lecz to co nam się najbardziej podobało, to pokoje pracowników.”

Uczennica

Galeria Zdjęć z wizyty w banku spółdzielczym w Kolnie


<<< nowszy Czytaj następny news starszy >>>


Zobacz też:

>> Rocznica wyboru papieża Polaka

>> Projekt rozbudowy szkoły

>> Dzień Edukacji Narodowej zwany popularnie Dniem Nauczyciela.

>> Wszystkich Świętych i Zaduszki

© 2006-2024 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno